0

zgadzam się

0

Najmłodszy strzelec dla FCB , najgorszy zawód FCB

0

Z Napoli rok temu w LM powinni odpaść...nie wiem jak to się stało, że przeszli. Później zaczęli już murowanie bramki, jeden strzał i gol.
Benfica, Barca, Bayern. Finał F.A Cup z LFC. Prawidłowy gol Carolla chyba, został nieuznany i w efekcie to CFC wygrali ten mecz. Teraz finał LE z Benficą i masakra jakaś. Prawidłowy gol Cardozo na 1-0 nieuznany. Jakieś zwalone wybicie Cecha piłka dziko się odbija i trafia do Torresa, który wychodzi sam na sam i gol. 93 minuta i jakiś chory strzał Ivanovićia i dupa i fart. Nie będę wspominał zmarnowanych sytuacji Benfici, bo to nie ma sensu zostaliśmy już przyzwyczajenie do tego:
Drużyna XYZ - strzały 25(17) - gole (0 do 1)
Chelsea- strzały 3(2) gole ( od 1 do 2)
Nienawidzę CHELSEA!!!!

0

Ale to trzeba takich cisnąć jak to zrobiło Atletico 4-1 i koniec

0

nie oglądam jak będą podnosili puchar...szkoda Benfici współczuję...rok temu Napoli, Benfica, Barca i Bayern teraz znowu Benfica...jak można mieć takiego farta? no jak?

0

to jest coś strasznego..już wiecie czemu nie lubię tego klubu? jeszcze gdyby sami dochodzili do tych Europejskich Pucharów, ale ten rusek im pomagaa

0

ja nie ;/

0

''Na stadionie jest 46163 widzów, o dwa tysiące mniej niż wynosi pojemność Amsterdam ArenA'' eee to słabo...jak można nie pójść na taki finał bedać nawet kibicem Ajaksu? Albo mieszkając gdzieś w jakieś wiosce pod Amsterdamem

0

ja raz za napisanie do prowokatora pewnie jesteś g*** ( boję się już pisać tego słowa chodzi o zainteresowanie płcią) dostałem bana na pół miesiąca, a gościu prowokował tym samym tylko w inny sposób pisał i nic

0

Cardzo wracaj chłopie oby nic mu nie było

0

0

KARNY Boże pomóż lepszym

0

el srinjo

0

Wiedziałem...żałosne

0

nie słyszałem, a wiesz może jak się nazywa ;D ?

0

Fajna nawet ta pani obok Benitez co stała

0

Lampard: FAK

0

hahah jakie gwizdy i dobrze

0

Luiz i Ramires po co odchodzili?

0

Ajjj jaki autobus

0

oby się nie skończyło tak jak to było w LM sezon temu...jedna kontra jeden strzał i gol i koniec

0

Benitez...wygrał z Valencią mistrza później z LFC zrobił potęgę. W ostatnim sezonie zniszczył LFC poszedł do Interu teraz do Chelsea i nadal padaka. Co się stało z tym trenerem.?

0

jak Chelsea przegra to na 8 rozgrywek w tym sezonie( LM, LE, BPL, FA CUP, Capital 1 Cup, SPE, TD, KMŚ) nic nie wygra i będzie z nich beka

0

Dobra dzięki. Nie posiadam tych kanałów, więc pozostaną mi meczyki.

0

A co do LE to jest w TV? Czy na meczykach trzeba oglądać?

0

fanoflakers
Boże może nie każdy może sobie pozwolić na przejechania połowy Polski zrozum to. Ciesz się , że ty pojedziesz.

0

Dostałem minusa -.- ludzie może nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na zrobienie ok 500 km... zazdroszczę tym co sobie pójdą - miłej zabawy, a ja bardzo żałuję, że mnie to ominie i to nie tak, że inne miasto inny klub niż ten , który bym chciał i hejt ...dla mnie to nawet mogą sobie z Termalicą zagrać byle tylko w Warszawie to będę miał pod nosem. A inne odległe miasto to nie dla mnie niestety. Jeśli miałbym 20 coś lat i pieniądze to bym pojechał z Zakopanego na Hel by tylko ich zobaczyć.

0

GangNam Style
i na narodowym i bym sobie poszedł, a tak do Gdańska nie pojadę

0

Kto woli Pinto nie mówiąc o Valdesie od tego marnego Reiny? Plus

0

Dajcie już spokój z tym Ikerem..Mou odejdzie to i on wróci do bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?