fcbarca veb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves out po sezonie ostatnia szansa na kase za niego
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ym5dtiBucg4
Żegnamy legendę :(
0
Messi z wolnego dawaj.
Dzięki barcawoorld
0
był szpaler? dopiero włączyłem szit
0
Xavi jak zwykle...zamiast niego Cesc lub Thiago, a atak Messi, Alexis, Tello
0
Mówicie, że Real przegrał ligę, bo gdyby grali lepiej z ogórkami to , by było nerwowo albo to oni mieli by tytuł...ludzie nie ma co gdybać. Pamiętacie sezon temu i te ciągłe nasze remisy na wyjazdach? Co prawda Real z nami wygrał, ale my mieliśmy lepszy bilans w dwumeczu i mniej szczęścia oni na CN oddali chyba z 3 strzały celne i zdobyli 2 bramki...masakra.
0
Ty trollu marny poklon sie mistrziwi!
0
Kibicbarsyod2012 daruj sobie durne komentarze i pokłoń się mistrzowi
0
A tym czasem hala dzieci minusują w nahlepsze jakby to coś jeszcze zmieniło
0
Mistrzem Hiszpanii jest Barca Barca najlepsza jest Barca cwks
0
Mistrzem Hiszpani jest Barca Barca najlepsza jest Barca cwks
0
Co do Benfici to gdyby nie sprzedawali to mogli by mieć w składzie takich piłkarzy jak Luiz, Ramires, Di Maria, Coentrao
0
Szkoda mi Benfici bardzo ich lubie zaraz po Barcy. Oby wygrali LE.
0
Rafi szacunku dla zdobywcy dupletu (L)
0
O nie Benfica zlamiła
0
Co on gada Atletico odda CdR Realowi , bo oni od kilku lat są bez ambicji w meczach z Realem. Mogą nie wychodzić na boisko co za różnica.
0
A ja wierze w Tito. Mam zaufanie do niego na kolejny sezon. Jeszvzr będziecie go nosić na rękach. Nie pamiętacie już , że raka miał?
0
Haha może jeszcze Messi do tego? Barca nie zrobi takiego błedu jak z Eto'o. A od niego są lepsi bramkarze.
0
Widziałem wielu "kibiców" Realu którzy kibicują im , bo gra tam CR , którzy są zaślepieni w swój klub, ale Fernando przebił wszystkich.
0
Co do błedow sędziego jeśli skoro tylko dzięki nim się wygrywa to FCB odpadła już z ACM i PSG.
0
Z braku szescia obu druzyn nie bylo GD w finale
0
Madridista no coz wszędzie się znajdą tacy ludzie.
0
Messiach16 troche wiecej szczescia i na SB pokonalibysmy Chelsea 3-1 , a tym czasem to CFC wygrywa LM w najgorszym stylu jaki moze byc, a w tym sezonie udowodnili swoja wartosc 8 rozgrywek 0 pucharow. Szansa jedynie na LE, ale liczę na Benfice.
0
Jakos pilkarze Milanu mowili że karne sluszne. Tez ich kupilismy? I gadanie o kupionych sedziach w LM jest zabawne
0
Taktyka Mou w 11 stoimy w polu karnym i wybijamy piłkę. Milito ktory wykonywal roznego to przebil pilke na druga stronę. W sumie co mial zrobic skoro w polu karnym byl tylko Pique. Prawda jest taka ze bez sedziow on ni powaznego jeszcze nie wygrał. Ciekawe jak sobie poradzi w Londynie. Stawiam że słabiej niz z Realem.
0
0
0
A RvP słusznie dostał kartkę lubię go, ale tłumaczenie że nie słyszał było żałosne( hmmm tylko on nie słyszał) tylko dlaczego oddał strzał z daleka skoro wychodził sam na sam?
0
A Motta nie słusznie dostał kartkę? Busi dostał w twarz nie tak mocno jak pokazywał, ale dostał. Motta miał już zolta na koncie czylii czerwo i tak by dostał. A gol Bojana?
0
O nie znowu ten typ od Siwiec...ban na IP powinien załatwić sprawe