0

Alves out po sezonie ostatnia szansa na kase za niego

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ym5dtiBucg4
Żegnamy legendę :(

0

Messi z wolnego dawaj.
Dzięki barcawoorld

0

był szpaler? dopiero włączyłem szit

0

Xavi jak zwykle...zamiast niego Cesc lub Thiago, a atak Messi, Alexis, Tello

0

Mówicie, że Real przegrał ligę, bo gdyby grali lepiej z ogórkami to , by było nerwowo albo to oni mieli by tytuł...ludzie nie ma co gdybać. Pamiętacie sezon temu i te ciągłe nasze remisy na wyjazdach? Co prawda Real z nami wygrał, ale my mieliśmy lepszy bilans w dwumeczu i mniej szczęścia oni na CN oddali chyba z 3 strzały celne i zdobyli 2 bramki...masakra.

0

Ty trollu marny poklon sie mistrziwi!

0

Kibicbarsyod2012 daruj sobie durne komentarze i pokłoń się mistrzowi

0

A tym czasem hala dzieci minusują w nahlepsze jakby to coś jeszcze zmieniło

0

Mistrzem Hiszpanii jest Barca Barca najlepsza jest Barca cwks

0

Mistrzem Hiszpani jest Barca Barca najlepsza jest Barca cwks

0

Co do Benfici to gdyby nie sprzedawali to mogli by mieć w składzie takich piłkarzy jak Luiz, Ramires, Di Maria, Coentrao

0

Szkoda mi Benfici bardzo ich lubie zaraz po Barcy. Oby wygrali LE.

0

Rafi szacunku dla zdobywcy dupletu (L)

0

O nie Benfica zlamiła

0

Co on gada Atletico odda CdR Realowi , bo oni od kilku lat są bez ambicji w meczach z Realem. Mogą nie wychodzić na boisko co za różnica.

0

A ja wierze w Tito. Mam zaufanie do niego na kolejny sezon. Jeszvzr będziecie go nosić na rękach. Nie pamiętacie już , że raka miał?

0

Haha może jeszcze Messi do tego? Barca nie zrobi takiego błedu jak z Eto'o. A od niego są lepsi bramkarze.

0

Widziałem wielu "kibiców" Realu którzy kibicują im , bo gra tam CR , którzy są zaślepieni w swój klub, ale Fernando przebił wszystkich.

0

Co do błedow sędziego jeśli skoro tylko dzięki nim się wygrywa to FCB odpadła już z ACM i PSG.

0

Z braku szescia obu druzyn nie bylo GD w finale

0

Madridista no coz wszędzie się znajdą tacy ludzie.

0

Messiach16 troche wiecej szczescia i na SB pokonalibysmy Chelsea 3-1 , a tym czasem to CFC wygrywa LM w najgorszym stylu jaki moze byc, a w tym sezonie udowodnili swoja wartosc 8 rozgrywek 0 pucharow. Szansa jedynie na LE, ale liczę na Benfice.

0

Jakos pilkarze Milanu mowili że karne sluszne. Tez ich kupilismy? I gadanie o kupionych sedziach w LM jest zabawne

0

Taktyka Mou w 11 stoimy w polu karnym i wybijamy piłkę. Milito ktory wykonywal roznego to przebil pilke na druga stronę. W sumie co mial zrobic skoro w polu karnym byl tylko Pique. Prawda jest taka ze bez sedziow on ni powaznego jeszcze nie wygrał. Ciekawe jak sobie poradzi w Londynie. Stawiam że słabiej niz z Realem.

0

0

0

A RvP słusznie dostał kartkę lubię go, ale tłumaczenie że nie słyszał było żałosne( hmmm tylko on nie słyszał) tylko dlaczego oddał strzał z daleka skoro wychodził sam na sam?

0

A Motta nie słusznie dostał kartkę? Busi dostał w twarz nie tak mocno jak pokazywał, ale dostał. Motta miał już zolta na koncie czylii czerwo i tak by dostał. A gol Bojana?

0

O nie znowu ten typ od Siwiec...ban na IP powinien załatwić sprawe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?