fcbarca veb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi tak dawno nie dryblował
0
minusuj lamusie lubie mieć minusy dzięki
0
śedzia zablokował Inieste
0
ten seplący dobrze powiedział
0
Alves do Tello przerzucał
0
Song schodzi i nie będzie murzyna na boisku ;/
0
komentator dobrze gada
0
Tello bramka się należy bez dwóch zdań
0
Delfoleu albo Montoya na boisko szybko!
0
co to za zmiana żal
0
Alexis jest homo? serio? ;(
0
Tello powinien być najlepszym piłkarzem meczu dziś , a pewnie Messiego wezmą. Messi już tyle dostał. Tello by to podbudowało
0
Alexis po ziemi !
0
też wam zaczęło ciąć?
0
kiedy wejdzie Thiago no...jak można marnować go tak
0
Messi to 75% Barcy
0
no i mogło być 3-3 co za niesprawiedliwość
0
Dwie poprzeczki żalll Messi szkoda ;(
0
NOSA NOSA a sie sejdi pego ai ai
0
Tello to nowy Cristiano Ronaldo !
0
Delfoleu ->
Alexis
0
ale urwał i tera Tello na 4-2 i nara
0
Messi musi strzelić i 3-2 i Tello i 4-2 i nara
0
Villa ZA PÓŹNO ale dobrze , że chociaż strzelił....
0
dobra ja sobię zobaczę odcinek Iron Mena bo się muszę odstresować
0
Brawo nie wykorzystali tylu set i teraz mają taki Klopp to by ich zabił w szatni a Tito pewnie powie : '' chopaki na nich''
0
no i bardzo dobrze
0
Tello co za pech należy mu sie ;(
0
A Tello jest takim koksem , że szok. A Delfoleu ma wejść za Ville , bo wiem ,że Messi odpoczywa na finał LM
0
Villa chce odejść