0

Messi tak dawno nie dryblował

0

minusuj lamusie lubie mieć minusy dzięki

0

śedzia zablokował Inieste

0

ten seplący dobrze powiedział

0

Alves do Tello przerzucał

0

Song schodzi i nie będzie murzyna na boisku ;/

0

komentator dobrze gada

0

Tello bramka się należy bez dwóch zdań

0

Delfoleu albo Montoya na boisko szybko!

0

co to za zmiana żal

0

Alexis jest homo? serio? ;(

0

Tello powinien być najlepszym piłkarzem meczu dziś , a pewnie Messiego wezmą. Messi już tyle dostał. Tello by to podbudowało

0

Alexis po ziemi !

0

też wam zaczęło ciąć?

0

kiedy wejdzie Thiago no...jak można marnować go tak

0

Messi to 75% Barcy

0

no i mogło być 3-3 co za niesprawiedliwość

0

Dwie poprzeczki żalll Messi szkoda ;(

0

NOSA NOSA a sie sejdi pego ai ai

0

Tello to nowy Cristiano Ronaldo !

0

Delfoleu ->
Alexis

0

ale urwał i tera Tello na 4-2 i nara

0

Messi musi strzelić i 3-2 i Tello i 4-2 i nara

0

Villa ZA PÓŹNO ale dobrze , że chociaż strzelił....

0

dobra ja sobię zobaczę odcinek Iron Mena bo się muszę odstresować

0

Brawo nie wykorzystali tylu set i teraz mają taki Klopp to by ich zabił w szatni a Tito pewnie powie : '' chopaki na nich''

0

no i bardzo dobrze

0

Tello co za pech należy mu sie ;(

0

A Tello jest takim koksem , że szok. A Delfoleu ma wejść za Ville , bo wiem ,że Messi odpoczywa na finał LM

0

Villa chce odejść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?