fcbarca veb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedro fatalnie i po co on zdjął Alexisa
0
Thiago ładnie podał dobry następca Xaviego
0
Ale buraki ci kibice
0
Xavi6 dobry skład dałeś, ale pewnie będzie tak VV-Alves-Pique-Batra-Adriano(Alba i tak nie może)-Xavi-Sergio-Iniesta-Messi-Alexis-Pedro
0
zamiast mnie minusować to może ktoś by mi napisał kto strzlił
0
wyszedłem wywalić śmieci wracam a tu 2-1 ;/ kto strzelił?
0
Kto jest teraz kapitanem w tym meczu?
0
Jeśli Mou odejdzie z Realu a chyba to zrobi to z hiszpańską piłką może być tragedia w następnym sezonie i może opróćz Realu i Barcy o tytuł mistrza powalczą też inni.
0
Messi ma tylko jakieś ambicje? Już kilku piłkarzy out po tym sezonie, bo wygrali wszystko i nie chce im się grać, a w ich miejsce nowych głodnych sukcesu piłkarzy
0
Messi
0
Tello za Pedro
0
Hasz29 i tak już to bez znaczenia 6 pkt może i bez niego zdobędą w lidze, a LM już bolesny koniec
0
2010 to był najlepszy rok Barcy
0
nikord od 10/11 kibicujesz?
0
tego się patrzeć nie da
0
Messi ława wtf
0
Po co nam on?
0
Volverin , a co takiego real wygrał za mou? Mistrzostwo, puchar, superpuchar i w tym sezonie pewnie wygrają puchar króla wow 3 lata 4 trofea czyli tyle ile Barca zdibyła rok temu w teoretycznie najgorszym sezonie Pepa
0
4-0 to jest juz koniec
0
Jak pojdzie do city to skonczy jak Assulin
0
Po co pomocnik? Lepiej kupić jeszcze jednego stopera i miec wiecej kasy na porządnych piłkarzy
0
Baloteli nigdy
0
Po co Bayern ma się murować? hhhahahahahahahahah
0
Miki ani Tito ani Rijkaard nie zniszczyli Barcy. Gdyby nie Tito i Pep to nie było by 4 letniej dominacji. Gdyby nie Rijkaard to by Barca nie wyszła z tego kryzysu, a tak były 2 mistrzostwa i LM i R10, Deco, Giuly, Belleti i inni
0
malutkiFCB może Tito nie jest idealny w roli pierwszego trenera, ale to jest ojciec sukcesów dominacji Barcy obok Pepa! Mniej do niego szacunek do końca życia, bo gdyby nie on i Pep to byś oglądał tą Barcę z sezonu 06/07 07/08, albo nie daj Boże za czasów Van Gaala
0
Mi to tak się podobały najbardziej te z sezonu 05/06 06/07 08/09 09/10 10/11
0
Trochę mi przypomina tą z 10/11 , ale jednak tamta była ładniejsza
0
Jak już to by musiał grać na środku no bez jaj z Villi to jeszcze można było zrobić szkrzydłowego, ale nie z niego. I nie wiem czy pasuje raczej nie on jest dobry na kontry, stałe fragmenty, ale nie na tiki-take.
0
Co on Real woli na finał? Obawiają się BVB?
0
Chciałbym Muslere myślę, że to był by dobry i realny wybór.