0

Pedro fatalnie i po co on zdjął Alexisa

0

Thiago ładnie podał dobry następca Xaviego

0

Ale buraki ci kibice

0

Xavi6 dobry skład dałeś, ale pewnie będzie tak VV-Alves-Pique-Batra-Adriano(Alba i tak nie może)-Xavi-Sergio-Iniesta-Messi-Alexis-Pedro

0

zamiast mnie minusować to może ktoś by mi napisał kto strzlił

0

wyszedłem wywalić śmieci wracam a tu 2-1 ;/ kto strzelił?

0

Kto jest teraz kapitanem w tym meczu?

0

Jeśli Mou odejdzie z Realu a chyba to zrobi to z hiszpańską piłką może być tragedia w następnym sezonie i może opróćz Realu i Barcy o tytuł mistrza powalczą też inni.

0

Messi ma tylko jakieś ambicje? Już kilku piłkarzy out po tym sezonie, bo wygrali wszystko i nie chce im się grać, a w ich miejsce nowych głodnych sukcesu piłkarzy

0

Messi

0

Tello za Pedro

0

Hasz29 i tak już to bez znaczenia 6 pkt może i bez niego zdobędą w lidze, a LM już bolesny koniec

0

2010 to był najlepszy rok Barcy

0

nikord od 10/11 kibicujesz?

0

tego się patrzeć nie da

0

Messi ława wtf

0

Po co nam on?

0

Volverin , a co takiego real wygrał za mou? Mistrzostwo, puchar, superpuchar i w tym sezonie pewnie wygrają puchar króla wow 3 lata 4 trofea czyli tyle ile Barca zdibyła rok temu w teoretycznie najgorszym sezonie Pepa

0

4-0 to jest juz koniec

0

Jak pojdzie do city to skonczy jak Assulin

0

Po co pomocnik? Lepiej kupić jeszcze jednego stopera i miec wiecej kasy na porządnych piłkarzy

0

Baloteli nigdy

0

Po co Bayern ma się murować? hhhahahahahahahahah

0

Miki ani Tito ani Rijkaard nie zniszczyli Barcy. Gdyby nie Tito i Pep to nie było by 4 letniej dominacji. Gdyby nie Rijkaard to by Barca nie wyszła z tego kryzysu, a tak były 2 mistrzostwa i LM i R10, Deco, Giuly, Belleti i inni

0

malutkiFCB może Tito nie jest idealny w roli pierwszego trenera, ale to jest ojciec sukcesów dominacji Barcy obok Pepa! Mniej do niego szacunek do końca życia, bo gdyby nie on i Pep to byś oglądał tą Barcę z sezonu 06/07 07/08, albo nie daj Boże za czasów Van Gaala

0

Mi to tak się podobały najbardziej te z sezonu 05/06 06/07 08/09 09/10 10/11

0

Trochę mi przypomina tą z 10/11 , ale jednak tamta była ładniejsza

0

Jak już to by musiał grać na środku no bez jaj z Villi to jeszcze można było zrobić szkrzydłowego, ale nie z niego. I nie wiem czy pasuje raczej nie on jest dobry na kontry, stałe fragmenty, ale nie na tiki-take.

0

Co on Real woli na finał? Obawiają się BVB?

0

Chciałbym Muslere myślę, że to był by dobry i realny wybór.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?