0

Ja go tak nawet nie nazwałem tylko przypuszczałem. I pedał =/= gej. I już napisałem kto kogo pierwszy obraził. Ja zostałem sprowokowany. Człowieku nic nie wygrasz.

0

Co wy chcecie od Pedro? Już nie pamiętacie jak był atak MVP i mieli we 3 więcej bramek niż Real i każdy z nich zakończył sezon strzelając bramkę w z ManU w finale. Dodam, że Pedro strzela też dużo w klasykach. Ten sezon ma słaby, ale dajcie mu spokój tak samo Alexisowi. Kibicujcie City, Realowi, bo wasz tok myślenia pasuje do tych klubów.

0

Taki katolik, a nie wie , że (nie wiem czy mogę napisać te straszne słowo to dam cenzure) mas******* to grzech. Skoro mówisz , że się mas******** to dla mnie wielka obraza BO JESTEM KATOLIKIEM jak 95%(nie wiem na jakiej podstawie ta liczba) Skończyłem z tobą.

0

Skoro napisałeś, że zostawiamy sople przed monitorem przy piłkarzach Barcy to dla mnie nazwałeś nas gejami, więc zastanów się kto kogo tu pierwszy obraził.

0

Uważaj, bo uda ci się zarobić 10 tys ehhh. Warto dodać , że ty tu wszystkich prowokowałeś i napisałeś, że ''zostawiamy białe sople'' przy piłkarzach Barcy, a kto takie rzeczy robi przy osobach tej samej płci?

0

Haha śmieszne. Pierwszy raz masz internet? Nie widziałeś jak strasznie obrażane i poniżane są inne osoby bez konsekwencji? I myślisz, że zwrócą uwagę na to , że napisałem PEWNIE jesteś gejem do jakiegoś szaraka? I w słowie gej nie widzę obrazy.

0

Pewnie swoich kolegow tez po sądach ciągał jak się pokłocił i ja gejem cie nie nazwałem , ale dobra.

0

ACMmateusz
Powodzenia. Tylko napisz mi w jakim momencie cie obraziłem.

0

Oby grał jak najdłużej.

0

0

A i jeśli chodzi o symulowanie Barcy to na tych chory filmikach ujęcia są z takich kamer co nie da się nic powiedzieć, a jak powtórka leci wolno to wywalone kilka klatek, albo nie pełna powtórka. Fakt piłkarzom Barcy zdarza się nurkować, ale nie tylko im. I nie wiem czemu wszyscy czepiają się Busqetsa. Raz troche przesadził z tym bólem twarzy, ale to był jedyny raz w jego karierze, a kartka żółta i tak się należała, więc w efekcie czerwona(druga Motty).

0

Nie co jest z tym Alvesem. Pepe go nie dotknął? To czekam teraz na kogoś kto zawiśnie w powietrzu i sam obróci się o ok. 360* .

0

Ja podejdą do tego meczu na 100% to we Francji wygramy 2-1 2-0 lub 3-1 takie wyniki były by super albo nawet 1-0

0

polska890
nikogo

0

Żal kolesia ;(

0

Wolę wg Sportu. Ale Villa :(

0

A propos Messiego

( włączcie sobie napisy) za pierwszym razem się popłakałem ja to oglądałem i to był okres po tym jak Barca odpadła z Chelsea i Guardiola odchodził ;(

0

LewyFCB
Jasne, że nie będzie trzeba. Ale jak Villa, by odszedł(odpukać) to bym chciał tak:
1. Falcao( ale to 9 , a oni się uparli na Messiego na środku ,więc odpada)
2. Cavani( tak jak Falcao)
3. Aguero( on i Messi to cudo i chciałbym go nawet kosztem jak by Messi miał strzelać te 20 bramek mniej na sezon, zresztą głupio to wygląda- Messi- 70 Villa- 10 Alexis -8 Pedro-9)- liczby podałem przypadkowe jak coś.
4. Suarez-( Może grać na skrzydle, potrafi uderzyć z każdej pozycji - marzenie)
5. Neymar- 40 mln nie wiem czy warto, bo to ryzyko go kupować, a jak chce do europy to niech idzie do jakiegoś Lyonu, Benficki na początek i nawali tam bramek i dopiero później klasa wyżej)

0


szymon6847
Nie wiem czy wiesz, ale bramkarz może i do wieku 36-37 lat dobrze bronić. Mało tego po 30 bramkarz ma najlepszy wiek, bo jest doświadczony bardziej i popełnia mniej błędów. To nie piłkarz z pola , że najlepsze lata ma w wieku 22-28 lat.

0

I dobrze niech zostanie. Ten sezon jest słabszy, ale kto wie co będzie w następnym. Nie róbmy jak Real , że kupowali gwiazdy 2 sezony max pograli i sprzedawali za połowę ceny.

0

Nie odpisujcie ''akcja'' kolejny napinacz z realmadryt.pl czy jakoś tak... . Tacy ludzie jak on to kibic CR7 i jak Ronaldo odejdzie to i oni też odejdą i będzie spokój. Tacy jak on wcześniej kibicowali MU i jak Real sprzedawał Raula to pisali '' dobrze wywalić dziada to będzie ''7'' wolna dla Ronaldo'' Nie wiedzą nawet kto to Raul no ,ale co się dziwić jak byli kibicami MU wcześniej.

0

Czyli skończy jak Bojan, Jeffren, Cuenca(prawdopodobnie) i Zlatan(za nim nie tęsknię ) Wypożyczenie z opcją wykupienia, a do FCB tak naprawdę już nie wróci.

0

Bez obrazy, ale nie dziwne, że nie ma ofert. W sumie będzie go trochę szkoda jak odejdzie tym bardziej , że nie ma kandydata na jego miejsce.

0

A ja już nie chcę Realu, bo już rzygam tym GD. Od czasu kiedy ten cały mou prowadzi Real to po 5 GD w sezonie mamy. Te mecze już tak nie cieszą jak kiedyś, a już tym bardziej biorąc pod uwagę fakt co mou zrobił z atmosferą, od kiedy on jest to wszystkie mecze są jakie są , potrafił nawet skłócić największych przyjaciół z repry, kiedyś to tak nie było piłkarze i kibice mieli do siebie ogromny szacunek. Np R10 ośmiesza Real na SB i dostaje owacje na stojąco od kibiców Realu, albo Barca robi szpaler Realowi po zdobyciu mistrza(chociaż ostatnio chyba też był? już nie pamiętam). Teraz to tylko zwalanie na sędziów..mam nadzieję , że odejdzie sobie to chelsea .

0

iniesta98 to jest kibicowanie piłkarzowi...dla mnie żałosne. Deco odszedł do Chelsea i co? Jak nie lubiłem tego klubu tak nie lubię go do dziś.

0

Dajcie spokój Pedro jeszcze będzie dla nas strzelał dużo bramek. A Villa musi zostać , chociaż też wątpliwe jest to , że wróci do 11. ;(

0

Jarek111
może w tym sezonie tak , ale co to jest jakieś $ity, Ajax? i zoabacz sobie pierwsze 2 sezony mou jaką mieli drogę dopiero w półfinałach trafili na porządny zespół i odpadli. Tu trafili na MANU to sędzia pomógł

0

Wie ktoś może kiedy losowanie LE?

0

Nie jest tak źle.
P.S Real jak zwykle fart.

0

dobra hala dzieci dajcie nam się nacieszyć tym wspaniałym zwycięstwem, a wy wracajcie na swoją śmieszną stronę i czekajcie na losowanie(chociaż to MU powinno być na waszym miejscu)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?