0

Sry za bledy na kom pisalem

0

Real jest faworytem. Zaatakyjemy ta napewno. Real nas cisnie przez 45 min ze nic nie mozemy zrobic. Bramke stracimy na stopro wiec szanse na awansvsa malevale mozevsir uda

0

Jak przegramy to sezon do dupy

0

Nie zgadzam sie z Pique

0

Dobra Messi ty to daj nam w koncu awans z realem zagraj w koncu jakis dobry mecz

0

Zalosne....

0

www.fcbarca.com najlepszy serwis i nikt tego nie zmieni . Tello koniecznie niech wejdzie z ławki z Realem i Milanem. No i Villa pierwszy skład od początku.

0

dobra ale skuteczność trzeba poprawić no i w obronie ogarnąć te straty bramki i to z dupy zazwyczaj! cześć wszystkim
VeB!

0

no to taki Chicharito nasz

0

moim zdaniem Tello na real i milan ale nie cały mecz

0

Tello z pierwszej mogłeś ;/

0

ale cieniasy hahahahah

0

haha co ten komentator naćpany jakiś ALEXIS???

0

ale dani Alvis ładnie niech tak gra

0

Messi prawie

0

ej jak nie będzie zaraz 3-1 to kiepawo

0

hahaha co ta sevilla teraz chciała

0

uuu Valdes piknie

0

ale barca gra!

0

Valdes!!!! Super obrona!! wy go tak hejtujecie a co on obronił

0

jeszcze niech Xavi wróci w tym meczu do siebie

0

lukininho ale ty tępa pała jesteś ja pisałem o Alexisie a Tello pochwaliłem już w pierwszej minucie drugiej połowy

0

ja tam już nie mogę się doczekać meczu z Realem i Milanem będę srał ze strachu cały mecz chyba. No i widać troche że w końcu strzelają z dystansu fajnie!

0

Ja pisałem Messi na ławe i się przyznaje tylko to co miał to by nawet Busqets strzelił

0

MVP2011 100% racji spoko gość , ale na pierwszy skład jeszcze nie zasługuje może od nowego sezonu będzie lepiej


0

hahaha Tello kocham Cie. I dalej brońcie tego Alexisa i mówcie że Tello jeden zwód

0

wysiadła transmisja ;(

0

mówcie, że jeden zwód ale się nabierają ,a Alexis przeplata nad tą piłką skacze czaruje ale jednego przejść nie potrafi, bo wszystko w miejscu w tamtym sezonie to jeszcze jeszcze, ale ten sezon to chyba najgorszy w karierze

0

no karwasz twarz ! brawo a Messi do zmiany i to nie jest hejt

0

MESSIah16 nie ale przeszedł rywala i dograł w pole karne a nie stoi i sie gapi na piłke obrońce piłke obrońce piłk piłke wycofuje i tak cały czas


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?