fcbarca veb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sry za bledy na kom pisalem
0
Real jest faworytem. Zaatakyjemy ta napewno. Real nas cisnie przez 45 min ze nic nie mozemy zrobic. Bramke stracimy na stopro wiec szanse na awansvsa malevale mozevsir uda
0
Jak przegramy to sezon do dupy
0
Nie zgadzam sie z Pique
0
Dobra Messi ty to daj nam w koncu awans z realem zagraj w koncu jakis dobry mecz
0
Zalosne....
0
www.fcbarca.com najlepszy serwis i nikt tego nie zmieni . Tello koniecznie niech wejdzie z ławki z Realem i Milanem. No i Villa pierwszy skład od początku.
0
dobra ale skuteczność trzeba poprawić no i w obronie ogarnąć te straty bramki i to z dupy zazwyczaj! cześć wszystkim
VeB!
0
no to taki Chicharito nasz
0
moim zdaniem Tello na real i milan ale nie cały mecz
0
Tello z pierwszej mogłeś ;/
0
ale cieniasy hahahahah
0
haha co ten komentator naćpany jakiś ALEXIS???
0
ale dani Alvis ładnie niech tak gra
0
Messi prawie
0
ej jak nie będzie zaraz 3-1 to kiepawo
0
hahaha co ta sevilla teraz chciała
0
uuu Valdes piknie
0
ale barca gra!
0
Valdes!!!! Super obrona!! wy go tak hejtujecie a co on obronił
0
jeszcze niech Xavi wróci w tym meczu do siebie
0
lukininho ale ty tępa pała jesteś ja pisałem o Alexisie a Tello pochwaliłem już w pierwszej minucie drugiej połowy
0
ja tam już nie mogę się doczekać meczu z Realem i Milanem będę srał ze strachu cały mecz chyba. No i widać troche że w końcu strzelają z dystansu fajnie!
0
Ja pisałem Messi na ławe i się przyznaje tylko to co miał to by nawet Busqets strzelił
0
MVP2011 100% racji spoko gość , ale na pierwszy skład jeszcze nie zasługuje może od nowego sezonu będzie lepiej
0
hahaha Tello kocham Cie. I dalej brońcie tego Alexisa i mówcie że Tello jeden zwód
0
wysiadła transmisja ;(
0
mówcie, że jeden zwód ale się nabierają ,a Alexis przeplata nad tą piłką skacze czaruje ale jednego przejść nie potrafi, bo wszystko w miejscu w tamtym sezonie to jeszcze jeszcze, ale ten sezon to chyba najgorszy w karierze
0
no karwasz twarz ! brawo a Messi do zmiany i to nie jest hejt
0
MESSIah16 nie ale przeszedł rywala i dograł w pole karne a nie stoi i sie gapi na piłke obrońce piłke obrońce piłk piłke wycofuje i tak cały czas