fcbarca veb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tello już zrobił więcej niż alexis
0
obra trzeba zrobić wielki remont jak za rijkaarda sprzedać ville alexisa alvesa a kupić suareza neymara( lub falcao ale to messi na skrzydło) jakiegoś dobrego obrońce prawego oczywiście za valdesa jakiegoś llorisa czy coś no takich piłkarzy którym chcie sie grać
0
dobra trzeba zrobić wielki remont jak za rijkaarda sprzedać ville alexisa alvesa a kupić suareza neymara( lub falcao ale to messi na skrzydło) jakiegoś dobrego obrońce prawego oczywiście za valdesa jakiegoś llorisa czy coś no takich piłkarzy którym chcie sie grać
0
ide się myć i wracam na ten marny mecz... od realu chyba z 5-0 dostaniemy
0
Valdes nie odchodzi może będzie go troche szkoda bo tak bez łysola na bramce ,ale jak można puszczaś wszystkie strzały???
0
po meczu tu kurna trzeba pilnować dupy bo jeszcze nas dogonią w tej lidze heheheh a co dopiero lm cdr nie ta liga
0
hahaha GOOOOL!!!!!!!!
0
Messi do zmiany niech sobie odpocznie przed Realem i dojdzie do siebie
0
no Neymar się przyda
0
Super skuteczność wygramy z milane z 5-0 !!!
0
tragedie gramy Messi i R 10
0
Messi strzeli z wolnego zobaczycie
0
Messi strzeli z wolnego
0
jak tak dalej będą grać to już tylko liga zostanie do wygrania
0
Messi ,ale tak to sobie w podstawówce graj...
0
Alveeeeeeeeeeeeeeees Pieeeeeeeeeeeeeeeeknieee! Tak się gra!
0
już Alexis odwala...
0
Messi strzeli z wolnego teraz zobaczycie
0
http://pl-sport.tv/stream-2.htm
0
no Iniesta tragicznie to zrobił...
0
http://www.activepl.tv/stream2.html
0
też oglądam diabełek
0
Do dupy z Alexisem mamy lepszych, a on gra we wszystkich meczach do dupy!
0
Fajnie też , że zagra Song i Thiago
0
Dobrze, że Montoya dobrze , że Villa , ale ten Alexis...Jezu Tello jakiegoś już by dał.
0
Bartuś ,ale Barca z tego sezonu to co innego niż Barca z sezonu co była Manita to raz. Dwa Real- zagrał otwarty mecz, a ACM się zastawi , a to jest jeszcze włoski klub ,a włoskie kluby potrafią się bronić. Trzy Real był faworytem poczuł się pewnie Barca miała co udowodnić. Cztery Barcelona nie musiała nic odrabiać , a czas nie był jej przeciwnikiem nie było takiej presji.
0
To powinien powiedzieć , że nie był sobą, a nie że chłopak z rezerw. Ta jego reprezentacja w finale z Hiszpanią wyglądała dopiero jak chłopcy z rezerw.
0
Na te minusy mam wywalone. Widzę właśnie, że komentarze typu rozwalimy ich w rewanżu 10-0 i wygramy LM!!!11111 dostają plusy, a docenienie wielkości Bayernu jaki ostatnio jest i to, że szanse na przejście ACM są prawie że zerowe są minusowane. Zapatrzeni w FCB są ślepi...
0
Tak minusujcie mnie za prawdę. Widać, że kibicujecie FCB od 2009/10 i jesteście przyzwyczajeni do sukcesów, a teraz nie możecie się pogodzić, że tylko jedno trofeum wpadnie.
0
Ostatnio oglądałem LFC. Taka sama sytuacje 0-2 do odrobienia u siebie. Stracili bramkę przegrywali już 1-0 ,ale potem strzelili 3 i mało im zabrakło do awansu. Z tym, że co to jest jakiś ruski zenit ,a co to jest Milan? Może strzelą ze dwie bramki ,ale jak stracą to już koniec. Więcej nie dadzą rady i się nie oszukujmy. 2-0 potem dogrywka/karne innej opcji nie ma. A przypomnę jeszcze półfinał z Chelsea 2-0 już w pierwszej połowie i zamiast poklepać na własnej połowie to ci się pchają kontra i 2-1. Serio to będzie arcy trudne.