0

tello już zrobił więcej niż alexis

0

obra trzeba zrobić wielki remont jak za rijkaarda sprzedać ville alexisa alvesa a kupić suareza neymara( lub falcao ale to messi na skrzydło) jakiegoś dobrego obrońce prawego oczywiście za valdesa jakiegoś llorisa czy coś no takich piłkarzy którym chcie sie grać

0

dobra trzeba zrobić wielki remont jak za rijkaarda sprzedać ville alexisa alvesa a kupić suareza neymara( lub falcao ale to messi na skrzydło) jakiegoś dobrego obrońce prawego oczywiście za valdesa jakiegoś llorisa czy coś no takich piłkarzy którym chcie sie grać

0

ide się myć i wracam na ten marny mecz... od realu chyba z 5-0 dostaniemy

0

Valdes nie odchodzi może będzie go troche szkoda bo tak bez łysola na bramce ,ale jak można puszczaś wszystkie strzały???

0

po meczu tu kurna trzeba pilnować dupy bo jeszcze nas dogonią w tej lidze heheheh a co dopiero lm cdr nie ta liga

0

hahaha GOOOOL!!!!!!!!

0

Messi do zmiany niech sobie odpocznie przed Realem i dojdzie do siebie

0

no Neymar się przyda

0

Super skuteczność wygramy z milane z 5-0 !!!

0

tragedie gramy Messi i R 10

0

Messi strzeli z wolnego zobaczycie

0

Messi strzeli z wolnego

0

jak tak dalej będą grać to już tylko liga zostanie do wygrania

0

Messi ,ale tak to sobie w podstawówce graj...

0

Alveeeeeeeeeeeeeeees Pieeeeeeeeeeeeeeeeknieee! Tak się gra!

0

już Alexis odwala...

0

Messi strzeli z wolnego teraz zobaczycie

0

0

no Iniesta tragicznie to zrobił...

0

0

też oglądam diabełek

0

Do dupy z Alexisem mamy lepszych, a on gra we wszystkich meczach do dupy!

0

Fajnie też , że zagra Song i Thiago

0

Dobrze, że Montoya dobrze , że Villa , ale ten Alexis...Jezu Tello jakiegoś już by dał.

0

Bartuś ,ale Barca z tego sezonu to co innego niż Barca z sezonu co była Manita to raz. Dwa Real- zagrał otwarty mecz, a ACM się zastawi , a to jest jeszcze włoski klub ,a włoskie kluby potrafią się bronić. Trzy Real był faworytem poczuł się pewnie Barca miała co udowodnić. Cztery Barcelona nie musiała nic odrabiać , a czas nie był jej przeciwnikiem nie było takiej presji.

0

To powinien powiedzieć , że nie był sobą, a nie że chłopak z rezerw. Ta jego reprezentacja w finale z Hiszpanią wyglądała dopiero jak chłopcy z rezerw.

0

Na te minusy mam wywalone. Widzę właśnie, że komentarze typu rozwalimy ich w rewanżu 10-0 i wygramy LM!!!11111 dostają plusy, a docenienie wielkości Bayernu jaki ostatnio jest i to, że szanse na przejście ACM są prawie że zerowe są minusowane. Zapatrzeni w FCB są ślepi...

0

Tak minusujcie mnie za prawdę. Widać, że kibicujecie FCB od 2009/10 i jesteście przyzwyczajeni do sukcesów, a teraz nie możecie się pogodzić, że tylko jedno trofeum wpadnie.

0

Ostatnio oglądałem LFC. Taka sama sytuacje 0-2 do odrobienia u siebie. Stracili bramkę przegrywali już 1-0 ,ale potem strzelili 3 i mało im zabrakło do awansu. Z tym, że co to jest jakiś ruski zenit ,a co to jest Milan? Może strzelą ze dwie bramki ,ale jak stracą to już koniec. Więcej nie dadzą rady i się nie oszukujmy. 2-0 potem dogrywka/karne innej opcji nie ma. A przypomnę jeszcze półfinał z Chelsea 2-0 już w pierwszej połowie i zamiast poklepać na własnej połowie to ci się pchają kontra i 2-1. Serio to będzie arcy trudne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?