fcbarca veb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fcbarcaveb: Barcelona zdobędzie 3-4 bramki na Camp Nou.
0
tak myślałem
0
pewnie Mou też go kłamać teraz nauczył no prosze jacy przyjaciele
0
sobol10
Zubizarreta:Nie wiem, czy będzie gotowy na środę. DUŻO MU JESZCZE BRAKUJE.
0
ciekawe czy dobiją do 100 pkt
0
Oby nie grał
0
Czyli Messi nie gra w środę żaaaaaaal
0
Haha Messi z ławki dobty jajcarz z cb
0
Fabregas 3 bramki kot! musi grać z PSG teraz tylko Alexis niech dobije bramke ( 2 minuty trzeba? ;) )
0
tak jest już druga połowa miłego oglądania
nara wszystkim
0
o już elo
0
kiedy w końcu druga połowa bo nuda
0
chris
no u mnie w pesie tak było przeczytaj komentarz mój
0
a wiecie jakie jaja były w pesie 12 u mnie jak grałem became a legend? trafiłem do barcy a tu patrzę Higuain w FCB a Xavi w Realu
0
Ja się trochę boję meczu z PSG. Mam nadzieję, że zagrają u siebie jak zwykle 2 albo 3 razy lepiej niż na wyjeździe i ich rozniosą strzelą 3-4 bramki stracą maks 1, ale czyste konto było ,by dobre i oby Messi zagrał. W sumie to 2-2 dobry wynik jak na wyjazd, ale mogliśmy ten mecz wygrać ;/
0
Do tej pory to tylko real nam kradł: Ronaldo, Figo, Saviola( chociaż ten to dobrze, że odszedł) W sumie to chciałbym go dobry jest.
0
Messi i Rolnadinho 10, ja też
0
oby zagrał z psg
0
Nie damy rady bez Messiego
0
Erotomanie jak ty mnie denerwujesz w kazdym newsie widze te twoje wypociny zbanowac go jak najszybciej
0
Nie chcę Neymara zamiast niego kupić lepiej Suareza, Aguero i wielu innych.
0
A prowadzili! mogli ustawić autobus
0
Ale ten ACMmateusz to głuptasek ( ciekawe ile za to zapłacę? 20-30 tys?)
0
Deco to brazylijczyk, ale grał w reprezentacji Portugalii.
0
lepszy niż Neymar
0
a co Suarez zły?
0
Avada Kedavra
Ale mnie obraziłeś! Widzimy się w sądzie( muszę odzyskać kase, bo jakiś kibic milanu pozwie mnie do sądu za to, że napisałem (pewnie jesteś gejem) i zapłace 15tys! i co z tego, że zostałem sprowokowany i on napisał pierwszy praktycznie to samo no co! ) [w temacie o wypowiedzi Deco cała sytuacja]
0
Jak by odszedł on i Villa to chciałbym w ich miejsce SUAREZA ! kto za?
0
On katolik? A wmawia nam, że się mas****** nie mówiąc już o tym ,że przy piłkarzach... . Jako katolik tak poczułem się obrażony tym, że wmawiasz mi popełnienie takiego grzechu, że chyba spotkamy się w sądzie ;(. Strasznie mnie uraziłeś.
0
Widać też jak bardzo chcesz zarobić. Nie poczułeś się pewnie nawet obrażony no bo kogo takie coś może obrazić. Naczytałeś się , że jakiś typ zarobił na tym i chcesz zrobić to samo.