fcbarca veb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie to jednak jestem zadowolony, że Neymar przyjdzie tego lata . Mam nadzieję, że 20 pare bramek strzeli, bo to nie może tak wyglądać.
1. Messi -70 bramek
2. Fabregas- 12
3. Villa-9 (oczywiście te bramki tak przypadkowo dałem, ale tak to mniej więcej teraz u nas wygląda)
0
Powinni kupić napastnika, bramkarza, i dwóch stoperów( jakaś konkurencja dla Pique , bo od 2011 to mu się przytrafi 1 dobry mecz na 15) I kilku sprzedać wiadomo. Skąd wezmą kasę na nich? Nie wiem może ze sprzedaży też coś wpadnie, ale jak nie będzie zmian w składzie to w następnym sezonie nic nie ugramy , a Tito? Nie wiem czy to dobra decyzja zostawić go , bo w taktyce też się przyda świeżość.
0
Haha real to jest jednak real , a Hummels to raczej nie dla nas. Szkoda tego bledu by 4-0 było a tak to mają szanse minimalne
0
Trzeba trenera , ktòry zdejmie Leo jeśli będzie nasłabszy z napadu!
0
Wy to lepiej ogarnijcie jakieś zmiany. Trzeba bramkarza skoro VV odchodzi ze dwòch stoperów , bo Pique musi mieć konkurencję i napastnika, bo to jest śmieszne że Messi tylko strzela, a pozostali co? Cesc za wielr nie gra i jest drugi a to jest rozgrywajacy nie mowiac juz o Adriano, który ma tyle goli co Alexis , a to obrinca i 3x meczy mniej zagrał. I kilka osob musi tez odejsc ja decydowac nie bede.
0
Nie oglądałem meczu , bo wywalili mi prąd, ale widzę, że nie ma czego żałować.
Powiem tak jak już pisałem przed meczem na CN z Realem(1-3) to już nie jest ta sama drużyna i potrzebujemy wielkiego remontu jak w 2008. Nie mnie decydować kto powinien odejść , ale oni się już wypalili wygrali wszystko 14 trofeów w 4 lata i Hiszpanie 3 złota na wielkich imprezach z rerezentacją, brąz na Pucharze Konfederacji oni nie mają już ambicji. Ten mecz przypominał walkę wygłodniałego wilka z takim co się przejadł i wiadomo kto miał wygrać nie wiedziałem, że aż tyle 4;0 to już jest pogrom ogromny. Jak nie kupimy z 4 nowych piłkarzy i nie sprzedamy z 2-3 to następny sezon będzie przypominał ten z 2006/07 , 07/08. Co do Bayernu to , aż strach pomyśleć co będzie jak dojdzie Pep i kasa na transfery...to będzie dominacja na 4 lata jak Barca, a może i nawet większa , bo kogo oni mają w lidze? BVB, które się wyprzeda? Już odszedł Kagawa teraz Gotze do Bayernu idzie. W niemczech to oni będą zgarniali już po 3 trofea rocznie
Jeszcze co do Tito to z całym szacunkiem, ale trenera też trzeba zmienić, bo jak widzicie klepanie wzdłuż boiska i nagle piłka do Messiego, który może coś strzeli( swoją drogą ma z 50 coś bramek, a drugi za nim 10? to jest masakra, więc nie mówcie, że napastnik nie potrzebny) nie ma sensu...z ogórkami tak, ale z rywalem o światowej klasie to TYLKO 2 mecze nam wyszły Real(3-2 powinno być 3-1 ale VV, więc może niech jednak lepiej odejdzie i ACM 4-0) reszta to już baty z rezerwami realu, realem, z bayernem , męczarnia z psg , celtickiem i sprartakiem nawet. Powiniśmy się cieszyć , że mamy chociaż mistrza. Co do Realu to jak Mou odejdzie to tylko + dla nas, no i może CR odejdzie chociaż z nim nie wiadomo do końca i jak tak będzie to może być koniec hiszpańskiej piłki.
0
Co wy macie do Alby? Świetny piłkarz. Jeśli trzeba zmian w obronie to tylko stoperzy.
0
Tito z całym szacunkiem powinien odejść. Klepanie piłki wzdłuż boiska nie ma sensu, a jest kilku kandydatów na trenera. I 4 nowych piłkarzy musi przyjść i ze 4 odejść, bo to już nie ci sami ludzie głodni sukcesów jak w 2009-11 r. Wiem, że trudno będzie kilku pożegnać, ale takie coś już miałem w 2008r. Deco, R10 - bez nich Barca miała nie istnieć, a przyniosło to takie efekty. Nie mówię, że teraz byśmy wszystko wygrali po zmianie, ale jak zostaniemy tym składem to możemy się spodziewać powtórki z 2006/07 07/08. A teraz będziemy oglądali dominację Bayernu. Jedyny +? Pep na ławce chociaż szkoda , że nas opuścił w takim momencie.
0
Nie oglądałem meczu , bo wywalili mi prąd, ale widzę, że nie ma czego żałować.
Powiem tak jak już pisałem przed meczem na CN z Realem(1-3) to już nie jest ta sama drużyna i potrzebujemy wielkiego remontu jak w 2008. Nie mnie decydować kto powinien odejść , ale oni się już wypalili wygrali wszystko 14 trofeów w 4 lata i Hiszpanie 3 złota na wielkich imprezach z rerezentacją, brąz na Pucharze Konfederacji oni nie mają już ambicji. Ten mecz przypominał walkę wygłodniałego wilka z takim co się przejadł i wiadomo kto miał wygrać nie wiedziałem, że aż tyle 4;0 to już jest pogrom ogromny. Jak nie kupimy z 4 nowych piłkarzy i nie sprzedamy z 2-3 to następny sezon będzie przypominał ten z 2006/07 , 07/08. Co do Bayernu to , aż strach pomyśleć co będzie jak dojdzie Pep i kasa na transfery...to będzie dominacja na 4 lata jak Barca, a może i nawet większa , bo kogo oni mają w lidze? BVB, które się wyprzeda? Już odszedł Kagawa teraz Gotze do Bayernu idzie. W niemczech to oni będą zgarniali już po 3 trofea rocznie
Jeszcze co do Tito to z całym szacunkiem, ale trenera też trzeba zmienić, bo jak widzicie klepanie wzdłuż boiska i nagle piłka do Messiego, który może coś strzeli( swoją drogą ma z 50 coś bramek, a drugi za nim 10? to jest masakra, więc nie mówcie, że napastnik nie potrzebny) nie ma sensu...z ogórkami tak, ale z rywalem o światowej klasie to TYLKO 2 mecze nam wyszły Real(3-2 powinno być 3-1 ale VV, więc może niech jednak lepiej odejdzie i ACM 4-0) reszta to już baty z rezerwami realu, realem, z bayernem , męczarnia z psg , celtickiem i sprartakiem nawet. Powiniśmy się cieszyć , że mamy chociaż mistrza. Co do Realu to jak Mou odejdzie to tylko + dla nas, no i może CR odejdzie chociaż z nim nie wiadomo do końca i jak tak będzie to może być koniec hiszpańskiej piłki.
0
Na kom siedze
0
Prąd mi wyłączyli na całym osiedlu...jak ja zobaczę ten mecz? Zniszczyli mi taki wieczór
0
Tak ale też zagrać dobrze w obronie, bo jak np będzie 3-1 dla bayernu to już po nas. Przegrana 2-1 będzie już w miare dobrze , ale na CN gramy na 1000%. Marzy mi się zwycięstwo 2-1 albo remis zobaczymy.
0
W sumie dobra z Levente grał średnio
0
Alexis? A czemu nie Villa
0
obyś został nie idź przykładem Assulina co się napalił na kase $zejków z $ity i słuch o nim zaginał
0
Moim zdaniem da rade jak coś
0
No tak , ale teraz mógłby wrócić do pierwszej drużyny
0
Moim zdaniem powinien się ograć jak zapewnimy już sobie mistrza
0
Ktoś wie czemu Muinesa nie gra w pierwszej drużynie? Pamiętam chyba jak Rubinowi bramkę strzelił w LM. Jest jeszcze zbyt słaby czy co? Moi
0
Miki to słabo myślałeś
0
W sumie to chcieliśmy tego Javiego Martineza, ale po co on nam? Inaczej jak byśmy mieli grać 4-4-2 z 2 defensywnymi to by były czystki w polu. Chyba, że by przerobili Javiego na stopera np.
0
dobrych murzynów mamy w tej Barsie B
0
To on zagra w końcu czy nie? Bez niego to nie ma co jechać do Monachium co pokazał już mecz z PSG...
0
,,W Barcelonie uczę się grać w piłkę na nowo'' no właśnie widać patrząc na ten sezon.
0
a i wypożyczenie jak już przez ciebie też napisałem przez rz sorry za to
0
ta wporzyczie taki Jeffren, Merrikson i Bojan też mieli wracać, a w sumie ciekawe czy by sobie poradził w BPL
0
przed jakim psg? nieprzytomny jesteś?
0
Dobra , ale skąd wiesz jak by postąpił np. taki Alexis może , by szukał podania albo by wysłał piłkę w trybuny
0
A tu macie też Delfoleu
0
Sorry za 3 post , ale teraz coś mi się przypomniało czy tu