0

Pque gooooooooooooooooooooool ! a nie to nie ta bramka...

0

za Rijkarda to walczyli z ManU jak równy z równym z Manu który lał wszystkich i ostatecznie wygrał LM . W dwumeczu było 0-1. Rok wcześniej z LFC 2-2 w dwumeczu też ładnie grali z LFC , który miał bardzo dobry sezon i ostatecznie przegrał finał LM. A teraz? 5-0 bez walki...Rijkard nie miał tak beznadziejnego dwumeczu.

0

Thiago to strzelił 2 gole Bayernowi w Audi Cup PAMIĘTACIE? CZY JUŻ ZAPOMIELIŚCIE?

0

Szacunek dla Realu oni walczyli do końca.

0

Co wam da, że Tito odejdzie? Jak odejdzie to wybiorą kogoś od nas co nas zna, a na kogo padnie? NA ROURE HAHAHAHAHAAH

0

Dajcie spokój Tito. Pamiętacie jak mówili ,że Guardiola to słaby trener ,bo Barcelona to sama wygrywa i on dostał gotową drużynę? Tito zamknął morde hejterom! Dostał jeszcze gotowszą drużynę , bo kupił tylko Songa , z którego nie korzysta i pokazał , że Barca to nie samograj.

0

bez honoru bez ambicji wypier

0

Gaspar Maradona niski...chyba ,że użyje swojej supermocy ręki Boga to czemu nie

0

Bez zmian na drugą połowę w końcu zwycięskich się nie zmienia

0

Gaspar ja myślałem jeszcze nad Guardiolą za Xaviego i może Cruyff za kogoś tam

0

Ronaldinho musi wejść Messi i Rivaldo to by dopiero zaskoczyło Bayern

0

Ludzie Tito nie odejdzie on nadal myśli , że piłkarze sami wygrają wszystko

0

nie no co ja widze są jeszcze tacy co piszą , że damy rade

0

2-0 do przerwy aha nawet 1-0 nie ma...,ale pisałem, że 0-0 do przerwy to dobry wynik dla nas bez Messiego i niech on lepiej nie wchodzi liga jeszcze do wygrania.

0

Shadow_man w sezonie 11/12 Real nie wygrał SP tylko my! A ten sezon jest podobny do sezonu Realu 11/12.

0

jak będzie 0-0 do przerwy to będzie dla nas cud

0

dobra idę oglądać....

0

wychodzą

0

Ta...Messi miał być w 100% gotowy na rewanż z PSG , a okazuje się , że nie będzie gotowy nawet na rewanż z Bayernem i po co takie denerwowanie ludzi i dawanie im nadziei ?

0

odechciało mi się już oglądać ten mecz...taka wiadomość kilka minut przed meczem, a czekałem cały dzień na niego , bo chciałem zobaczyć Barce, która żegna się z honorem z Messim , który wbije ze 2 bramki , a tu co? Jeszcze Alexisa nawet nie wypuści...nie nie nie

0

Lepiej kupić 9 typu Cavani, Suarez, Falcao, Aguero , a nie kolejnego skrzydłowego, który bedzie się bał kiwać przy Messim

0

nie wygramy nawet

0

patleo akurat wystawienie Messiego na środku po raz pierwszy przyniosło manite z Realem i później też co tydzień manita z innymi wyglądało to mniej więcej tak- Messi x2 Villa x2 i Pedrox1..MVP to też był dobry atak, ale dziś Messiego brakuje na skrzydle ,a ci nadal się upierają na środek. Potrzeba nam takiej 9 teraz. Villa już stary. Mi marzy się Suarez, Cavani, Falcao lub Aguero, ktoś kto da odetchnąć troche Messiemu. Kiedyś to Messi miał z 50 bramek drugi napastnik z 20 , a 3 z 15 , a teraz? Rozgrywający Fabregas ma z 12 i jest drugi zaraz za Messim, który ma ponad 50 chyba.

0

Już hala dzieci płaczą po wczorajszym meczu hahha dobrze wam tak taka prawda, że jak by Lewy miał więcej szczęścia i Gundogan by strzlił to 3-0 dla BVB mogło by być do 80 min, a CR pożegnał by się z królem strzelców LM, więc wy lepiej dziękujcie Bogu, że chociaż wygraliście i mieliście nadzieje do końca.

0

blaugrana 7-1? Pogięło Cie? Ja w PESie 12 wygrałem z Bayernem 5-0 i nie byłem pod presją, a ty mówisz, że z lepszym Bayernem w realu mamy wygrać 7-1 rozumiem optymizm , ale 5-0 albo 4-0 i karne to max.

0

Wg mnie VV-Adriano-Pique-Bartra-Alves-Iniesta-Song-Fabregas/Thiago-Alexis-Messi-Villa

0

Pedro!? Nie w takiej formie. Lepiej Ville, Alexisa, Tello. W obecnej formie Pedro jest najsłabszy z ataku nie nie hejtuje go , bo lubię gościa , ale no nie wiem czy to dobry pomysł go wystawić w pierwszej 11.

0

po co nam defensywa

0

Dwie bramki do 30 min i Bayern pełne gacie , ale właśnie najpierw trzeba strzelić

0

taka pierwsza połowa jak ta z 2009...marzenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?