0

Nie no poprzedni post to prowokacja. Jak dla mnie to może być lepszy niż ta gwiadzeczka Delfoleu

0

w fifie jest słaby..

0

Jak bym miał wybrać skład to ten wg MD

0

nie no dajcie spokój on nie tak dawno grał w Wiśle, która obecnie w nasze śmiesznej lidze zajmuje 12 miejsce.... Ja bym widział Kompany'ego, Hummelsa, Varan'a (ale tu wiadomo nierealne) , Thiago Silve może Maicon ten z Porto, David Luiz( ale niech się ogarnie) itp

0

Leo.Messi.10
Co ty gadasz za głupoty? Pedro to dobry piłkarz już zapomiałeś jak ważną bramkę z PSG strzelił? Nie pamiętasz sezonu 2010/11 kiedy był bliski wyrównania rekordu Di Stefano czy tam Del Bosgue już nie wiem. No być może nie pamiętasz nie wiem nie wnikam od kiedy kibicujesz Barcelonie Dla mnie Pedro to piłkarz, który powinien tu grać przez całą kariere

0

Powinien zostać i grać więcej niż teraz

0

gadanie...wygrajcie na Alianz Arena i na Camp Nou na boisku, a takie gadanie to wiesz...

0

A pierwszy rywal jaki będzie?

0

jak to niesprawiedliwe? Wygraliście tylko ligę więc o co mu chodzi?

0

Spokojnie nie odpowiadajcie na zaczepki jakiś baranów http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ElCGaP05za8

0

sory bez tego mi

0

Miki_Messi2001
Wiesz mi czarował strasznie, był magiem może i strzelał mniej od Messiego, ale jeśli chodzi o magiczne zagrania , dryblingi to zarówno Leo jak i CR7 mu nie dorównują .

0

Miki_Messi2001
co ty gadasz za głupoty, wiek ogranicza napastników? Raul - pierwszy sezon w Schalke, Robin Van Persie, Drogba , Henry( jak grał te 2 miesiące w Arsenalu to świetnie sobie radził), Villa( jak gra to praktycznie zawsze strzela zresztą ma więcej bramek niż młody Alexis i młody Pedro, no i Roger Mila, o przypomiał mi się ostatni sezon Anelki w chelsea.

0

iniesta98 wiadomo, że ktoś kiedyś zaczyna, ale ja mając 10-11 lat w sezonie 2006/07 potrafiłem zachować się i przyznać, że LFC jest faworytem. Nie udało się obronić ani jednego trofeum? Trudno sezon nieudany oby następny był lepszy, ale gadanie, że na straty? Sezon na straty to miał Bayern w tamtym sezonie( tyle starań, by ze wszystkich rozgrywek wrócić ze srebnym medalem?) , ale nie można powiedzieć, że my teraz mamy zły sezon , tłumaczę mu więc , że nie zawsze będziemy wygrywali 3-4 trofea jak za Pepa.

0

Krolewski94 po co się tu rejestrujesz? człowieku daj spokój nie wiem kto gadał tak w tamtym sezonie, bo np ja uważałem, że CdR to był puchar pocieszenia, na otarcie łez po tym jak przegraliśmy LM i Lige , no i ostatni puchar dla Guardioli. Wiesz ja raczej widziałem komentarze w mediach np. że jak Real wygrał Cdr 2010/11 to zdetronizował Barce , a to było ich jedyne trofeum w sezonie , a my wygraliśmy wtedy LM, Lige, Superpuchar Kraju, ale co tam. Rok później Real wygrywa lige- najlepszy klub na świecie Mou złota rączka, a Barca to nikt pomimo, że wygrała 4 puchary niby mało istotne bo 2 superpuchary ,KMŚ i CdR , ale wiesz chyba szczerze to wolałem już te 4 trofea niż jedną ligę tym bardziej, że wcześniej byliśmy mistrzami 3 lata pod rząd, a np. superpucharu europy i kmś to nawet nie ma wielu sytuacji, by je wygrać czego przykładem może być twój Real.

0

eee oby nie

0

No chyba powaliło ich tam troche wara od naszych napastników wszyscy mają zostać, jak Neymar przyjdzie to i tak pewnie Affelay i Cuenca już nie wrócą

0

Musi zostać

0

a no to pewnie jakiś dzieciak z realu, więc przepraszam , że pochopnie cię oceniłem idioto

0

a niech odchodzi

0

lew23 ja to mam w dupie , ale denerwuje mnie poziom ''kibiców'' tutaj. Oczywiście jest dużo normalnych

0

Miki wszedł i dał wszystkim minusy..głupie dziecko

0

Niech gra teraz we wszystkich meczach w lidze tak samo jak Tello , niech się ograją, a liga praktycznie wygrana.

0

tytuł i podtytuł rodem z FIFY 13

0

Miki_Messi2001 zgadzam się z twoją hierarhią pucharów, ale mistrzostwo kraju to dla ciebie sezon na straty? widzę jesteś rocznik 2001 czyli masz 12 lat i jesteś za FCB od sezonu 2010/11 maksymalnie 2008/09, ale FCB nie zawsze w każdym sezonie wygrywała minimum 3-4 trofea jak to było za Guardioli były sezony co nic nie wygrali, ale i tak uwielbiałem ich oglądać człowieku ogarnij się troche.

0

o Muslera też ok

0

wcale, że nie grali w fife

0

30 mln? Za dużo. Moje typy: Lloris, Mandanda, Diego Alves, Haart , De Gea wiem, że mało realne kilka nazwisk , ale jak mamy już zastąpić VV to jakimś dobrym bramkarzem, który , by uratował nam częściej mecz niż to robi VV i mniej zawalał.

0

Spoko człowiek z tego nowego papieża, naprawdę i na dodatek fan piłki.

0

Tello zostań jak coś będziesz może lepszy niż Pedro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?