0

No to teraz jlkto bedzie strzelal bramki? 1 Messi chory 2 Villa nie gra i tak a 3 pod wzgledem goli jest chyba Adriano

0

Dobra czepiajcie się, że Alba leżał na murawie, ale to on uratował jakiś honor, bo te 1-3 to jako tako wygląda. Nie tak dawno to Barca na SB wygrała 3-1. Ale do zera to już było upokorzenie. Wątpię ,że z Milanem wygrają i nie chodzi mi to o awans tylko zwycięstwo nawet jednym golem.

0

lepiej zastawić z Milanem bramkę i uniknąć kompromitacji bo się skończy z 0-5 w dwumeczu

0

No, a Messi w tym sezonie zawodzi w ważnych meczach. Ronaldo 100% racji te 5-0 to już historia liczy się co jest teraz.

0

powodzenia w tym budzeniu....

0

Trzeba dużych zmian w składzie i w sztabie trenerskim. Ja wiem , że czasami z niektórymi będzie trudno się pożegnać i piszę to szczególnie do tych co są z nami od 3-4 sezonów. W 2008r jak sprzedali Deco, R10 itp to się za głowę łapałem. Warto paru wymienić na piłkarzy głodnych sukcesów. No i nie wiem czy nie potrzebujemy jakiegoś nowego trenera , który coś zmieni, bo tiki taka się sprawdza coraz słabiej z sezonu na sezon. Dojdzie do tego ,że będziemy ogrywać tylko leszczy z dolnej tabeli LaLiga.

0

Ale mówiłem, że dostaniemy? Mówiłem, że to real jest faworytem? Mówiłem i zostałem zaminusowany przez chyba jakiś psychofanów. Ludzie nie widzicie tego ,że gramy tragiczny sezon? W lidze z cieniakami wygrywami, a ze średniakami jest męczarnia( Sevilla, Valencia, Malaga no wyjątek to Atletico 4-1) W LM to samo Benfica, Celtic, Spatrak...męczarnia. A jak przychodzą meczę z rywalem klasy światowej ( Real, Milan) - było ich 5. To mamy raptem 1 wygraną. Ale tak minusujcie dalej i wmawiajcie sobie , że z ACM wygramy 4-0 w rewanżu. Trzeba wielkiej zmiany jaka miała miejsce w 2008 r. Pozdrawiam

0

hahaha w inny sposób hahahah pozdrawiam nie musicie tu już wstawiać przewidywalnego składu ,bo wiemy jaki będzie . Barca potrzebuje wielkiego remontu tak jak w 2008r

0

Tak steal sie wywali to ju faule gejsza

0

Bozeeeeeeeeer nie pech pech pech

0

I tak dalej stawiac na cesca a nulie ville

0

0

Mowilem ze dostaniemy

0

Visca el Barca

0

Juz Pique ma wiecej asyst

0

Co w z tym Hummelsem? sa lepsi od niego

0

Przyda sie bo ostatnio to Iniesta więcej drybluje niz Messi

0

Dziwacy

0

Boje sie tego meczu

0

Moim zdaniem real jest faworytem

0

jakiś dałn nie wie co to visca el barca?

0

visca el barca

0

do Davida już się nie przekonają

0

real jest faworytem

0

dziś będzie drugie zwycięstwo i takie znaczne. chce się mylić,ale jak wyjdziemy takim składem jak zawsze to tylko liczyć ile Barca utrzyma 0-0 zakłady można przyjmować...

0

u99artur, zgadzam się w 100%

0

Jak ten skład się sprawdzi to ja dziękuję... myślałem , że się ostatnio czegoś nauczyli, ale jak widać nie. Brawo! Real nas rozgromi patrząc obiektywnie.

0

Niech wraca. Fajny typ. Maxwell był bardzo słaby. Teraz ma pecha, że FCB ma Albe i Alvesa, ale w tym sezonie wiele razy na dupe ratował.

0

Za nisko dla Iniesty

0

Fcb nie zna sie na ransferach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?