fcbarca veb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to teraz jlkto bedzie strzelal bramki? 1 Messi chory 2 Villa nie gra i tak a 3 pod wzgledem goli jest chyba Adriano
0
Dobra czepiajcie się, że Alba leżał na murawie, ale to on uratował jakiś honor, bo te 1-3 to jako tako wygląda. Nie tak dawno to Barca na SB wygrała 3-1. Ale do zera to już było upokorzenie. Wątpię ,że z Milanem wygrają i nie chodzi mi to o awans tylko zwycięstwo nawet jednym golem.
0
lepiej zastawić z Milanem bramkę i uniknąć kompromitacji bo się skończy z 0-5 w dwumeczu
0
No, a Messi w tym sezonie zawodzi w ważnych meczach. Ronaldo 100% racji te 5-0 to już historia liczy się co jest teraz.
0
powodzenia w tym budzeniu....
0
Trzeba dużych zmian w składzie i w sztabie trenerskim. Ja wiem , że czasami z niektórymi będzie trudno się pożegnać i piszę to szczególnie do tych co są z nami od 3-4 sezonów. W 2008r jak sprzedali Deco, R10 itp to się za głowę łapałem. Warto paru wymienić na piłkarzy głodnych sukcesów. No i nie wiem czy nie potrzebujemy jakiegoś nowego trenera , który coś zmieni, bo tiki taka się sprawdza coraz słabiej z sezonu na sezon. Dojdzie do tego ,że będziemy ogrywać tylko leszczy z dolnej tabeli LaLiga.
0
Ale mówiłem, że dostaniemy? Mówiłem, że to real jest faworytem? Mówiłem i zostałem zaminusowany przez chyba jakiś psychofanów. Ludzie nie widzicie tego ,że gramy tragiczny sezon? W lidze z cieniakami wygrywami, a ze średniakami jest męczarnia( Sevilla, Valencia, Malaga no wyjątek to Atletico 4-1) W LM to samo Benfica, Celtic, Spatrak...męczarnia. A jak przychodzą meczę z rywalem klasy światowej ( Real, Milan) - było ich 5. To mamy raptem 1 wygraną. Ale tak minusujcie dalej i wmawiajcie sobie , że z ACM wygramy 4-0 w rewanżu. Trzeba wielkiej zmiany jaka miała miejsce w 2008 r. Pozdrawiam
0
hahaha w inny sposób hahahah pozdrawiam nie musicie tu już wstawiać przewidywalnego składu ,bo wiemy jaki będzie . Barca potrzebuje wielkiego remontu tak jak w 2008r
0
Tak steal sie wywali to ju faule gejsza
0
Bozeeeeeeeeer nie pech pech pech
0
I tak dalej stawiac na cesca a nulie ville
0
0
Mowilem ze dostaniemy
0
Visca el Barca
0
Juz Pique ma wiecej asyst
0
Co w z tym Hummelsem? sa lepsi od niego
0
Przyda sie bo ostatnio to Iniesta więcej drybluje niz Messi
0
Dziwacy
0
Boje sie tego meczu
0
Moim zdaniem real jest faworytem
0
jakiś dałn nie wie co to visca el barca?
0
visca el barca
0
do Davida już się nie przekonają
0
real jest faworytem
0
dziś będzie drugie zwycięstwo i takie znaczne. chce się mylić,ale jak wyjdziemy takim składem jak zawsze to tylko liczyć ile Barca utrzyma 0-0 zakłady można przyjmować...
0
u99artur, zgadzam się w 100%
0
Jak ten skład się sprawdzi to ja dziękuję... myślałem , że się ostatnio czegoś nauczyli, ale jak widać nie. Brawo! Real nas rozgromi patrząc obiektywnie.
0
Niech wraca. Fajny typ. Maxwell był bardzo słaby. Teraz ma pecha, że FCB ma Albe i Alvesa, ale w tym sezonie wiele razy na dupe ratował.
0
Za nisko dla Iniesty
0
Fcb nie zna sie na ransferach