fcbarca veb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dopiero
0
Abidal szacun pamiętam jak w sezonie 2010/11 i czyściłeś wszystko byłeś nie do przejścia w FCB i w reprezentacji. Szkoda, że na Euro nie pojechałeś. Chciałbym by barca wygrała w tym roku LM dla niego, ale to będzie bardzo bardzo trudne.
0
Ale ten Magath ma ryj... i ja na jego miejscu bym nie był taki pewny chociaż wiadomo Bayern jest faworytem, ale troche szacunku do rywala
0
Ale lipnie to wygląda...A ktoś wie ile ma Adriano?
0
obyśmy już sobie zapewnili je w 3 kolejnych meczach ligowych
0
Gaspar sezonowcem jesteś? Najlepszy sezon dla FCB to 08/09 a najlepszy rok 2009 6 trofeów
0
1. Bayern 2.Real 3. FCB taki ostatnio widziałem ranking , więc o czym gadacie....
0
A barcelona półfinały zawsze ma najgorsze
0
no mówię wam bayern będzie dominował
0
znowu jakiś napalony dzieciak co ma za dużo hormonów reklamuje jakieś strony..
0
Eric_Abidal_22
Też bym tak chciał fajnie by było ;) stare czasy by się przypomiały na chwile
0
taki tytuł, że myślałem ,że będzie wybierał czy wrócić do barcy czy jednak prowadzić bayern
0
Tool w tamtym sezonie wygralismy 4 trofea a w tym ani jednego o mistrzostwo trzeba grać do konca
0
Teraz Bayern nas zachwyci zobaczycie jeszcze jakiś czas temu Barcabwszystko wygrywała, a teraz nadchodzi czas Bayernu w tym sezonie wygrali lige i superpuchar niemiec , mają duże szanse na wygraanie pucharu niemiec i lm. Avco będzie za rok? Jak dojdzie Pep i tyle kasy na nowych piłkarzy, głodnych sukcesu. Nigdy jakoś nie przepadałem za nimi, ale szacunek mam do nich ogromy jeden z niewielu klubów, które bez pomocy szejków regularnie zachodzą daleko w LM.
0
jaki Jeffren? On gra w Sportingu Lizbona
0
Valdes-Alves-Pique-Abidal/Bartra-Montoya-Xavi-Song-S.Roberto-Tello/Alexis-Fabregas-Pedro/Villa . Tam gdzie / to nie ważne który zagra od pierwszej minuty tylko takie zmiany w czasie meczu
0
Jak Barcelona przejdzie Bayern to będzie hiszpański finał. Wątpie, że Real nie wygra z BVB chociaż raz na 4 mecze w sezonie. I tak wystarczy jedno zwycięstwo, pamiętacie nasze mecze z Interem? 2-0, 0-0 , 1-3 , 1-0 i odpadamy ;(.
0
będzie trudny dwumecz, ale dla mnie Bayern to główny faworyt do wygrania LM w tym roku
0
No mają szacunek do rywala, ale ciekawe co zrobią jak ten burak mou zaoferujem im pomoc ( szkoda tylko że oferował ją już MU w finale(3-1) i PSG) no i się nie udało ;( biedny mou
0
1-1 było? A mi się wbiło, że 0-0 i tak myślałem do dziś
0
Przegramy...finał Bayern Real patrzac obiektywnie
0
michal26, dokładnie do dziś nie wiem jak Chelsea to wygrało...trener odszedł przegrali z Napoli 1-3 , mieli odpaść w 1/8 a tu co? Wygrali LM i F.A.CUP i to w jak żałosnym stylu...autobus+fart+Drogba ;/
0
z taką grą to Wembley nie dla nas , a co dopiero puchar
0
uuu 10 mln euro bym za niego nie dał, ale co to dla $zejków oni to za Lewgo , by z 40 mln dali pajace zero pojęcia
0
też się obawiam cholernie
0
no też wole Alexisa , bo ostatnio gra lepiej niż Pedro
0
tak nie na temat : ma ktoś link do meczu BVB- Malaga?
0
Za to półfinały od 2006 są bardzo bardzo słabe..już lepiej wypadamy chyba na wyjeździe niż na CN. Półfinał to dopiero będzie ciężki, ale najpierw te $zejki do przejścia.
0
dobrze gada łatwy mecz to nie będzie
0
Nie moge sie doczekać