fcbarca veb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Deco mój idol już 35 lat jak ten czas leci.
0
Messi nie gral z wisla a w rewanzu to Pedro gral nawet
0
Trzeba sedziego zagadac to nam da dwa karne i niech spalonych nie gwizda a bayern jak strzeli to niech cos wymysli faul , spalony cokolwiek w koncu jestesmy uefalona
0
Tamten bayern to by rozwallil tych przyglupow z londynu z 3-0 bo fart+cech na bramce w mega formie
0
Ksobi no mistrza zdobęda ale chyba z 16 zrobilo sie 11 oby sie nie okkazalo ze real byl calkiem blisko dogonienia nas
0
Prowokujesz
0
Podawal pilke?
0
Hala dzieci wysmiewaja 4-0 z bayernem ktory ma 20 pkt przewagi nad bvb wyjdz juz
0
Ksobi fakt 11 ale to jeszcze 5 pjt trzeba zdobyc
0
Leło ty to się chyba pociales jak lewy przycmil tego twojego zelka 4-1 tyle w temacie hala dzieciaku
0
On mowil za w finale cdr bedzie 5-0 chyba kasa mu mozg przestawila a teraz gada o remontadzie troche pokory i odejdz juz z funkcji prezesa
0
Judo hehe masz racje
0
Nie odrobią patrząc realnie
0
Oby zapewnic sobie mistrza bo 10 pkt tylko a juz i tak po cl
0
Leło ty to popatrz na ten swoj smieszny real takie baty z bvb u siebie tez dostaną bo z ataku pozycyjnego nie potrafią grać jedynie kontry im wychodzą
0
Leło są i tacy co brutalnie faulują lub odpychają trenera innej drużyny
0
Bjj dokladnie
0
A Delfoleu to koks a Cuenca juz nie wroci tak jak Bojan Jeffren i inni
0
Czy ja prowokowałem konfidencie? Pisałem tak a propo Barcy i Bredy
0
Pique tez moze out bo gra piach od kilku sezinow zero ambicji
0
Muslera-Kompany-Neymar-Verthongen-Shaarwaay do nas a VV-Villa i ci co na wypozyczeniu out
0
Zostanie tu do konca kariery za kilka lat on i Thiago zastąpią Inieste i Xaviego
0
0
Pioruś-BARCA w PESIE albo w FIFIE odrób 4-0 z Bayernem na poziomie profesjonalista to dopiero pogadamy czy jest to realne w prawdziwym świecie
0
hahah jak będzie remontada to ogole się na łyso nie ma co liczyć to nie 2-0 z milanem tylko 4-0 z bayernem ludzie
0
FALCAO!!!!
0
Real rezerwy może przegrają to będzie 14 pkt przewagi , a nie 11
0
5pkt jeszcze, a teraz zobaczę sobie derby madrytu chcociaż pewnie jak zwykle Real wygra
0
nie żal dupa
0
CristianoRonaldo nie wiem od kiedy kibicujesz Realowi, ale z takim kimś można normalnie pogadać chyba, że to też jest spowodowane tym laniem zarówno Barcy jak i Realu od niemców i dlatego teraz kibice Barcy i Realu bardziej pokojowo nastawieni do siebie są.