0

Deco mój idol już 35 lat jak ten czas leci.

0

Messi nie gral z wisla a w rewanzu to Pedro gral nawet

0

Trzeba sedziego zagadac to nam da dwa karne i niech spalonych nie gwizda a bayern jak strzeli to niech cos wymysli faul , spalony cokolwiek w koncu jestesmy uefalona

0

Tamten bayern to by rozwallil tych przyglupow z londynu z 3-0 bo fart+cech na bramce w mega formie

0

Ksobi no mistrza zdobęda ale chyba z 16 zrobilo sie 11 oby sie nie okkazalo ze real byl calkiem blisko dogonienia nas

0

Prowokujesz

0

Podawal pilke?

0

Hala dzieci wysmiewaja 4-0 z bayernem ktory ma 20 pkt przewagi nad bvb wyjdz juz

0

Ksobi fakt 11 ale to jeszcze 5 pjt trzeba zdobyc

0

Leło ty to się chyba pociales jak lewy przycmil tego twojego zelka 4-1 tyle w temacie hala dzieciaku

0

On mowil za w finale cdr bedzie 5-0 chyba kasa mu mozg przestawila a teraz gada o remontadzie troche pokory i odejdz juz z funkcji prezesa

0

Judo hehe masz racje

0

Nie odrobią patrząc realnie

0

Oby zapewnic sobie mistrza bo 10 pkt tylko a juz i tak po cl

0

Leło ty to popatrz na ten swoj smieszny real takie baty z bvb u siebie tez dostaną bo z ataku pozycyjnego nie potrafią grać jedynie kontry im wychodzą

0

Leło są i tacy co brutalnie faulują lub odpychają trenera innej drużyny

0

Bjj dokladnie

0

A Delfoleu to koks a Cuenca juz nie wroci tak jak Bojan Jeffren i inni

0

Czy ja prowokowałem konfidencie? Pisałem tak a propo Barcy i Bredy

0

Pique tez moze out bo gra piach od kilku sezinow zero ambicji

0

Muslera-Kompany-Neymar-Verthongen-Shaarwaay do nas a VV-Villa i ci co na wypozyczeniu out

0

Zostanie tu do konca kariery za kilka lat on i Thiago zastąpią Inieste i Xaviego

0

0

Pioruś-BARCA w PESIE albo w FIFIE odrób 4-0 z Bayernem na poziomie profesjonalista to dopiero pogadamy czy jest to realne w prawdziwym świecie

0

hahah jak będzie remontada to ogole się na łyso nie ma co liczyć to nie 2-0 z milanem tylko 4-0 z bayernem ludzie

0

FALCAO!!!!

0

Real rezerwy może przegrają to będzie 14 pkt przewagi , a nie 11

0

5pkt jeszcze, a teraz zobaczę sobie derby madrytu chcociaż pewnie jak zwykle Real wygra

0

nie żal dupa

0

CristianoRonaldo nie wiem od kiedy kibicujesz Realowi, ale z takim kimś można normalnie pogadać chyba, że to też jest spowodowane tym laniem zarówno Barcy jak i Realu od niemców i dlatego teraz kibice Barcy i Realu bardziej pokojowo nastawieni do siebie są.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?