fcbarca veb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
WiernyCules za Neymara mamy wpłacone już 10 mln podobno
0
co wy z tym ''Neymar raczej tego lata nie przyjdzie do Barcy bo ma kontrakt do 2014 i chce go wypelnic'' żałośne to o niczym nie świadczy taki Gotze mówił, że zostaje do 2014 , a już do Bayernu ucieka. Myślę ,że Neymar przyjdzie do nas tego lata.
0
A pamiętacie, że nasze transfery z Seria A to klapa?
0
Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jak on przyjdzie to chce jeszcze jednego stopera
0
Abi ma zostac i tak nic na nim nie zarobimy i sprzedaz go po tym co przeszedl byla by chamska
0
Muslera
0
Wiadomo VV i Villa muszą odejsc i ktos z dwojki Alexis Pedro
0
On i jeszcze ktoś na stopera
0
Haha trafi do Barcy a te city nie city to niech se w dupe wsadzi kase. Alexisa tez szejki chcialy, ale wybrał nas za mniejsze pieniadze.
0
Verthogen ( mogłem przekręcić)
0
Tak strasznie ich wyzwałem? Widzę jakiś sympatyk Chelsea..odpuść już chyba nie widziałeś jakie wyzwiska lecą na co dzień na inne kluby
0
Słyszeliście, że Turina nie żyje?
0
Suavemente, obrażają cały czas i jakoś mnie już to mało obchodzi ich zdanie
0
ormana , a wiesz ile Cardozo ma lat?
0
MESSiah16 a co? mam wszystkich lubić? Chelsea to ja nie lubię strasznie już Real wolę i tyle. I nie ciągnij już tego tematu tylko wróćmy do transferów FCB.
0
Bo co? Co mnie obchodzi , że podniecasz się Chelsea , bo ''ma pake''. Pewnie , że Hazard, Ramires, Mata, Lampard, Oscar, Cech, Terry to super piłkarze ,ale grający dla żałosnego klubu ,który by bez ruska grał o utrzymanie w BPL. Jak tam Deco odchodził ( mój ulubiony piłkarz) to trzymałem za niego kciuki , by mu się powiodło ,ale i tak Chelsea miałem gdzieś.
0
Benfica 3-1 !!! Brawo może pokonają tych baranów z londynu w finale
0
Piszczek też do Juve
0
maxqwe
no to może mou? XD
0
T.Silva, Aguero , Neymar, De Gea , Isco to by było czas ,ale skąd na nich pieniądze. Czy to co da Rosell i sprzedaż kilku zawodników wystarczy? Nie wiem, Jak dojdzie Isco, Neymar, De Gea i Hummels też będę się cieszył. Szkoda tylko, że brak takiej klasycznej 9.
0
Bolą te słowa bolą. Będę miał szacunek do niego i tak wielki. A co do Mou to całkiem ciekawa opcja, ale chyba mało realna. Osobiście bym go przyjął choć nie przepadam za jego charakterem. Jak był w Interze mówił że Snejider złota piłka , bo jest najlepszy , poszedł do Realu zaczął gadać, że CR zasługuje na złotą piłkę był by u nas to by gadał , że Messi , ale w przeciwieństwie do Roury i Tito potrafi przyznać się do błędu i jest zaraz po Pepie drugim najlepszym trenerem na świecie no może jeszcze gdzieś tam Ferguson równi. Barca grająca kontrami? Czemu nie za czasów Tiki taki Barcelona nie przeprowadza ich tylko się zatrzymują i zaczynają klepać bez sensu. A przypominam , że Niemcy też grają z kontry, a wyniki jakie mieli w RPA, pamiętacie?
0
Barcelona potrzebuje wielu transferów. VV, Alves, Villa , Piłkarze typu Bojan, Cuenca, Keirrson itp od nich powinniśmy się już odciąć. Wiem , że trudno sobie wyobrazić Barce bez np. Alvesa ,ale pamiętacie 2008? Deco, R10. No i w nich miejsce nowych ,a moje marzenie to: T.Silva, Aguero i Neymar , a na bramke Muslera/Handanović , ale pytanie czy nas stać będzie. Taki Bayern ma 200 mln na transfery , a nie potrzebują wielu wzmocnień(może stoper i napastnik klasy światowej to wszystko) Xavi powinien już usiąść na ławie. Puyol to i tak nie gra , bo cały czas kontuzje , chciałbym go jak najdłużej , ale zdrowie już nie te choć wiem, że do 100 by u nas chciał grać, a najgorsze jest to , że stracimy takiego kapitana jak Carles.
0
Barcelona jest trzecim zespołem z największą liczbą strzałów. A tak eksperci się śmieją w tvp, że Barcelona strzałów nie oddaje. Co do statystyk to fatalnie 18-17 bardzo kiepsko wygląda, a pomyśleć , że przed półfinałem było 18-10...
0
Skąd info że Lewy w Bayernie?
0
Co robi Pep na zdjeciu?
0
VV out Alves out Pedro out Villa out Xavi ława do nas Muslera T.Silva Neymar Aguero
0
Jest gorzej niz za Rijkarda
0
To pokazuje, że to PSG się należał półfinał
0
SZPAKOWSKI : ALE SPOKOJNIE JESZCZE WIERZYMY JESZCZE JEST NADZIEJA MOŻE STANIE SIĘ CUD GRAMY DO KOŃCA MOŻE JESZCZE
0
Wyłączam TV szkoda prądu