fcbarca veb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fernando a co do 2011 to zawiśnij w powietrzu jak Alves i obroc sie o 360° to pzyznam racje że symulował( jesli nawet to za probe takiego wejscia Dziobak powinien dostać chociaz żòłtą.)
0
Ta wielki skandal to ostatnio był w 1/8 LM chyba wiesz o co chodzi? Za to z Interem te błedy za Chelsea się wyrownały , wielki Mou po raz drugi z pomocą sedziow sięgnął po LM
0
FT ten Real za gen. Franco to powinien być wstyd dla was. A ty jeszcze podniecaleś się 11-1. Nie dziwi cię , że do przerwy Barca prowadziła? Pan Franco postanowił zejsc w przerwie do szatni Barcy i co zrobił? Pogratulował dobrej połowy? Nie wydaje mi się
0
Miki co nie że (L) to obecnie jedyna nadzieja na europejskie puchary jeśli chodzi o Polskę? A w Polsce to już tak cisną ładnie w tym roku duplet
0
Wisła jest słaba teraz w Polsce (L) odskoczyła n o i Lech trzyma poziom , a reszta to sobie może
0
Ja jestem za Benficą jeśli już zaczęła się dyskusja o meczu o mistrzostwo Portugalii. Bardzo lubię ich styl jestem ich sympatykiem jak pokonali broniącego LM LFC, ale potem trafili na moją Barce i było widać ròżnicę.
0
Rivaldo83 i inni co mowia, że Pep nic nie wygrał w ostatnim sezonie. SPH SPE KMś CDR- faktycznie nic 4 trofea czyli dokladnie tyle ile Mou przez 3 lata jak wygra z Atletico(wygra na 99%)
0
haha najlepszy Real to ten-Iker-Carlos-Hierro-Zidane-Figo-Raul-Morientes i inni no i Del Bosque jako trener, a nie te sztuczne gwiazdki z pajacem Mou na czele...z tego Realu to pochwalic mozna Ozila, CR, Alonso, Varana
0
Może się Atletico podłoży nam, bo będą chcieli by Real już nie miał matematycznych szans , a może będą walczyć by Barca nie świętowała w Madrycie.
0
Po co nam Reus tak w sumie? Niech on jeszcze zostanie w tej BVB, bo ten klub się całkowicie rozpadnie jak odejdzie jeszcze on.
0
Kolejny dzień kolejny news o Neymarze...
0
Michal
Tak? A w co grasz PES czy FIFA ?
0
Ja to już wolę Aguero chyba, bo wiadomo , że Cavani i Falcao nie przyjdzie , bo na skrzydle grać nie będą. Suarez jest wampirem , a Neymar nie może się zdecydować. A Rooneye, Lewadnowskie itp to podobnie jak Cavani i Falcao.
Do tego Aguero już jest ograny w Europie nie to co Neymar. Oczywiście można teoretycznie i Neymara i Aguero, ale to oprócz Villi pozbyć się jeszcze jednego z dwójki Alexis/Pedro. No i skąd tyle pieniędzy skoro myślimy o stoperze i bramkarzu jeszcze.
0
Ale tu są tępi ludzie...Nie widzą Ter Stenga i Hummelsa w Barcy, bo to Niemcy...idioci. Nadal żyjecie II WŚ? Ogarnijcie się trochę ,bo to już inne pokolenie , które się wstydzi tego kim byli za czasów II WŚ przez pewnego pana z wąsem z Austrii. Może w ciągu historii Polacy zawsze tam z tymi Niemcami się bili, ale to już nie te czasy. Te stosunki powoli się ochładzają i nawet wole ich niż Rosjan. To tak jak kibice Zenitu nie chcieli u siebie murzynów ,bo są rasistami.
0
A Falcao serio chce iść do Monaco? Jeśli tak to zepsuje sobie kariere...już nic wielkiego nie wygra(no może lige za 2-3 lata ewentualnie jakiś puchar , ale o LM nie ma mowy) Co prawda wygrał 2x LE i 1x SPE , ale na piłkarza z takim potencjałem to chyba zbyt mało on powinien mieć ambicje na mistrzostwo kraju i nie jakieś tam ligi Portugalskiej, Francuskiej itd tylko La LIga, BPL, Bundesliga itp. Powinien grać z najlepszymi , a nie gdzie pójdzie to 2 poziomy wyżej od większości kolegów.
0
Oby a za niego Ter Stengen , Muslera lub Courtois
0
Miki ziomeczku skąd takie cudowne info? hahah
0
Jak tak dalej pójdzie to odejdzie z Santosu , ale do jakiegoś Sao Paulo i skończy jak taki Ganso PH i tyle będzie z jego talentu.
0
Ale Suarez swoim aktorstwem też by pasował tylko do pensji dorzucić mu jakieś bułki i git
0
o Aguero to ja bym najbardziej chciał do FCB z tych wszystkich Neymarów, Suarezów jakiś Cavani, Falcao itp
0
Skład Bayernu na następny sezon - Nouer-Lahm-Mascherano-Alaba-D.Alves-Martinez-Iniesta-Gotze-Kroos-Muller-Messi
Ława: Valdes-Gustavo-Badstuber-Bartra-Montoya-A.Song-Shaqiri-Schweinstanger-Mandzukic-Gomez-Villa
Trener: Guardiola
Asystent: Rijkaard
No i ci panowie w sztabie.
A na prezesa Rosell
0
Goolo
Bayern nic nie wygrał w tym sezonie? Superpuchar Niemiec, Liga już mają. Puchar Niemiec pewnie dojdzie, bo BVB jedynie w niemczech może im stawić czoła , a już odpadli właśnie z Bayernem no i finał LM, którego są zdecydowanym faworytem( oby nie wygrali przez to)
0
trudno niech odchodzi ok 15 mln to dobre pieniądze, a Koguty będą dla niego dobrym klubem
0
Jak ja nie lubię takich gadań głupich od kilku lat co tydzień, że Neymar gdzieś odejdzie już ma odchodzi tu to tam , a tu dupa , bo nie , bo woli zostać... już mi się sr** chce tymi transferami niech te okno się już rozpocznie szybkie transfery i koniec plotek teraz będzie jak z Fabregasem?
0
Aguero bym wolał chociaz trzeba by bylo troche dorzucic
0
FT hahahah nie mogę już ,ale ty masz tłumaczenia....co tam , że się nie sprawdził , koszulki, wizerunek dla klubu , trudna rywalizacja ( no to Song rywalizuje z najlepszym ŚPD na świecie), a mówienie, że Villa to zły transfer to chyba nie pamiętasz jego pierwszego sezonu? Wygrał tu też LM czego Valencia by mu nie zapewniła i KMŚ, SPE, SPH, CDR.
A Alexisa oceń po 3 sezonie jeśli zostanie.
0
Iniesta
0
MESSiah16 Messi, Xavi, Iniesta, Puyol, Pique, Sergio. B , D.Alves - to były kluczowe postacie Barcy i reprezentacji, można tu w ciągu tych 4 lat usunąć niby Puyola bo mało grał przez kontuzje i Pique, który po związku z Shakirą jest raz dobry raz słaby, ale Hiszpanie od 2008 do 2012 wygrali z FCB 14 trofeów , a z rep. MŚ, 2x ME, i 3 miejsce na Pucharu Konfederacji
0
MESSiah16 co jaki? co jaki? większość obecnego składu FCB miała 4 takie sezony
0
Klaas-Jan Huntelaar , Nicolas Anelka , Rafael Van Der Vaart , Wesley Snejider( później miał co prawda jeden dobry sezon w Interze i koniec) , Drenthe, Sahin, Robben ( w Bayernie może odzyskał formę , ale jego kariera zapowiadała się lepiej) , Gago ,