fcbarca veb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby tylko polepszył tiki-takę i zrobił mądre transfery.
0
Pobił by ten rekord spokojnie...szkoda trochę.
0
Jak by Smuda był trenerem Hiszpanii to chyba by ich wywalił
0
ile milicji
0
Ja ma filmik z lajva, a ty Miki?
0
hehe jaki Roura jak się gapił
0
Mou wejdzie jako kanar, a Karanka jako drugi z od tyłu i pyk bilecki do kontroli
0
No co do Bale to wiem. O Ronaldo też czytałem, ale z takich żródeł typu wp, onet , więc się pytam. Jak dla mnie to niech odchodzi.
0
widziałem Ronaldo!
0
Kurde ten puchar to jest do czegoś przymocowany? Zaraz jakiś dół na drodze i najlepszy start w lidze w piz.. .
0
FabregasOnlyInMyHeart,
''Bale jest za Realem. Bedzie godnym nastepca Ronaldo bo ten przenosi sie do ManUtd.''
Gdzie to przeczytałeś? onet, wp? Bale do Realu raczej pójdzie, ale transfer CR7? Mało realne chyba.
0
daro2
No właśnie na tej stronie czasami przydałby się jakiś czat, a na PW nie ma gadania chyba sam wiesz.
0
Miki to dograj ten sezon i ja go w połowie drugiego wziąłem za 14 mln.
0
Miki to kup sobie El Shaarwaaya. Mam 5 sezon i ma 91 skilla xD
0
hehe Miki ,a po co Ci Nani?
0
A ja kupiłem El Shaarwaaya po dwóch sezonach za marne 14 mln i tak mi się rozwinął, że Real dawał za niego z 70 mln. Kris i Miki myślicie, że Milan, by teraz sprzedał Shaarwaaya za te 14mln? wątpię i wątpię też w to, że się aż tak bardzo rozwinie. 44 mecze 65 bramek i później 3 miesiące kontuzji w wieku 22-23 lat. Co by było gdyby grał te 3 ostatnie miesiące :D. To, że będzie lepszy od Leo w wieku 22-23 lat raczej mu nie wróżę. I tyle nie ma co porównywać FIFY do realnego życia. W FIFIE każdy się może poczuć jak trener i ze średniego klubu zrobić w 2 sezony giganta.
0
LOLek10
o kurde...może jak przejdzie do pierwszego zespołu to się nauczę pisać poprawnie jego nazwisko.
0
Chyba za bardzo wzięli do siebie to, że jest niby drugim Pele i będą go całą karierę w Santosie trzymali , a potem gadali jaki to on wspaniały, bo 1200 bramek jakimś leszczom nastrzela.
0
Messiah16
No można powiedzieć, że jestem sympatykiem Benfici. Nie wiem czy Garay by się u nas sprawdził. W takiej lidze portugalskiej to gra z klubami, które są na bardzo niskim poziomie. Tam liczy się tylko Benfica i Porto. Braga może jeszcze być ,a Sporting to nie będzie grał już nawet w LE. W Realu sobie nie poradził u nas też by raczej nie dał rady.
0
*Deulfoleu przepraszam...
0
50 mln? śmieszne...lepiej dać te 50 mln na Aguero chociaż sprawdzony w Europie + kolega Messiego
0
0
Inzaghi też już nie gra.
0
Miki
Co z tego, że Xavi już się wypala? To legenda i ma być. Nie mówię, że każdy mecz ma grać, bo teraz wole Thiago w pierwszym składzie. Ty to pewnie z ManU dawno wywaliłbyś Giggsa, Scholesa, Fergusona(z treneta, bo z grupy nie wyszedł w LM) , Nevilla, Van der Sara, Ferdinanda itp.
0
Miki
Xavi to legenda i będzie tu do końca kariery
0
Dzień w dzień oglądam sobie ten filmik i mi się nie nudzi.
Més que un club
0
Dostałem minusa , bo napisałem, że są błędy? A co nie ma ich?
Guardioli (1991-1991).
teżIniesta
0
Rzeźnik...pamiętam co robił na Camp Nou w meczu z Bayernem 08/09.
0
Co do artykułów to jest kilka błędów.
0
Dzień Matki jest 26 maja, więc nie wiem co on odstawił.