0

Oby tylko polepszył tiki-takę i zrobił mądre transfery.

0

Pobił by ten rekord spokojnie...szkoda trochę.

0

Jak by Smuda był trenerem Hiszpanii to chyba by ich wywalił

0

ile milicji

0

Ja ma filmik z lajva, a ty Miki?

0

hehe jaki Roura jak się gapił

0

Mou wejdzie jako kanar, a Karanka jako drugi z od tyłu i pyk bilecki do kontroli

0

No co do Bale to wiem. O Ronaldo też czytałem, ale z takich żródeł typu wp, onet , więc się pytam. Jak dla mnie to niech odchodzi.

0

widziałem Ronaldo!

0

Kurde ten puchar to jest do czegoś przymocowany? Zaraz jakiś dół na drodze i najlepszy start w lidze w piz.. .

0

FabregasOnlyInMyHeart,
''Bale jest za Realem. Bedzie godnym nastepca Ronaldo bo ten przenosi sie do ManUtd.''
Gdzie to przeczytałeś? onet, wp? Bale do Realu raczej pójdzie, ale transfer CR7? Mało realne chyba.

0

daro2
No właśnie na tej stronie czasami przydałby się jakiś czat, a na PW nie ma gadania chyba sam wiesz.

0

Miki to dograj ten sezon i ja go w połowie drugiego wziąłem za 14 mln.

0

Miki to kup sobie El Shaarwaaya. Mam 5 sezon i ma 91 skilla xD

0

hehe Miki ,a po co Ci Nani?

0

A ja kupiłem El Shaarwaaya po dwóch sezonach za marne 14 mln i tak mi się rozwinął, że Real dawał za niego z 70 mln. Kris i Miki myślicie, że Milan, by teraz sprzedał Shaarwaaya za te 14mln? wątpię i wątpię też w to, że się aż tak bardzo rozwinie. 44 mecze 65 bramek i później 3 miesiące kontuzji w wieku 22-23 lat. Co by było gdyby grał te 3 ostatnie miesiące :D. To, że będzie lepszy od Leo w wieku 22-23 lat raczej mu nie wróżę. I tyle nie ma co porównywać FIFY do realnego życia. W FIFIE każdy się może poczuć jak trener i ze średniego klubu zrobić w 2 sezony giganta.

0

LOLek10
o kurde...może jak przejdzie do pierwszego zespołu to się nauczę pisać poprawnie jego nazwisko.

0

Chyba za bardzo wzięli do siebie to, że jest niby drugim Pele i będą go całą karierę w Santosie trzymali , a potem gadali jaki to on wspaniały, bo 1200 bramek jakimś leszczom nastrzela.

0

Messiah16
No można powiedzieć, że jestem sympatykiem Benfici. Nie wiem czy Garay by się u nas sprawdził. W takiej lidze portugalskiej to gra z klubami, które są na bardzo niskim poziomie. Tam liczy się tylko Benfica i Porto. Braga może jeszcze być ,a Sporting to nie będzie grał już nawet w LE. W Realu sobie nie poradził u nas też by raczej nie dał rady.

0

*Deulfoleu przepraszam...

0

50 mln? śmieszne...lepiej dać te 50 mln na Aguero chociaż sprawdzony w Europie + kolega Messiego

0

11:26 macie tam młodego Delfoleu ;p i polecam ten serial tak przy okazji jak ktoś jeszcze o nim nie słyszał. Stare czasy można powspominać. Na treningach są też tacy piłkarze jako dzieciaki jak Cristian Cabellos( obecnie Tottenham) i chyba Adama Traore. Co do Delfoleu to liczę na niego. W Barcelonie często grała jakaś '10' co zmieniała losy meczu. Kto będzie następcą Messiego? Nikogo nie widać najbardziej obiecujący jest właśnie on i może Neymar(jak przyjdzie)

0

Inzaghi też już nie gra.

0

Miki
Co z tego, że Xavi już się wypala? To legenda i ma być. Nie mówię, że każdy mecz ma grać, bo teraz wole Thiago w pierwszym składzie. Ty to pewnie z ManU dawno wywaliłbyś Giggsa, Scholesa, Fergusona(z treneta, bo z grupy nie wyszedł w LM) , Nevilla, Van der Sara, Ferdinanda itp.

0

Miki
Xavi to legenda i będzie tu do końca kariery

0

Dzień w dzień oglądam sobie ten filmik i mi się nie nudzi.


Més que un club

0

Dostałem minusa , bo napisałem, że są błędy? A co nie ma ich?
Guardioli (1991-1991).
teżIniesta

0

Rzeźnik...pamiętam co robił na Camp Nou w meczu z Bayernem 08/09.

0

Co do artykułów to jest kilka błędów.

0

Dzień Matki jest 26 maja, więc nie wiem co on odstawił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?