0

no ładnie sypiemy się...

0

Neymar i Silva - ok. 80 mln , ok. 10 mln bramkarz i z ok.10 mln drugi obrońca. Mam nadzieję, że nie dadzą za Neymara 50-60 , bo to szaleństwo my nie jesteśmy PSG, że możemy sobie pozwolić na takie wydatki.

0

Popieram. Tito jakby powiedział , że Pedro to drewno je... i głupi ch... to też by mieli pretensje , że już zapomniał bramki z Realem, ManU , forma w 2010/11 i gol z PSG

0

Thiago Silva i jakiś młody tani było by idealnie

0

Za Roure to ja tam mogę siedzieć albo moja babcia i na jedno wyjdzie.

0

Dawać go za Roure

0

dziwisz mu się? to był z 3 słupek Realu w tym meczu chyba

0

to miało być do Agusi nie wiem czemu nie dodało się jako odpowiedź
przepraszam za spam

0

gdzie ja kogoś obraziłem? nie mówię , że Mou to słaby trener, ale w Realu wypadł marnie wbrew temu co wiele osób mówi

0

Warto jeszcze pochwalić piłkarzy AM. Myślałem, że po golu jak zwykle to ostatnio bywało oddadzą mecz bez walki , ale jednak nie, ładnie odrobili straty, a te 3 słupki Realu tylko bardziej ich motywowały. To co wyprawiał Courtois to jest nie do opisania( Chelsea ma kolejnego wspaniałego bramkarza na lata). A od Diego Simone Tito powinien się uczyć jak reagować na wydarzenia na boisku. Na razie to Tito dajmy czas, bo jest po chorobie, ale brakuje mi takiego żywego trenera.

0

Zapomniałem jeszcze coś
''Beznadziejny asystent, którego nie było pół sezonu przez raka i , który nie zna się na taktyce''- Tito tak wypada w walce z wszechmocnym Mou
Tito( 1 sezon w klubie i 1 jako trener)
- La Liga
Mou( doświadczenie bycia 1 trenerem i 3 lata w klubie)
-Superpuchar Hiszpanii

Te wypowiedzi nie mają na celu obrazić prawdziwych kibiców Realu czy coś tylko uświadomić sezonowców i psychofanów po obu stronach, że ten Real wcale, aż taki mega dobry nie jest tak samo Mou nie jest cudotwórcą. A ten sezon wbrew pozorom dla FCB był bardziej udany niż Realu.
Pozdrawiam

0

Diego Simone w AM w 2 lata wygrał
- LE
- Superpuchar Europy
- CdR
Mou w Realu w 3 lata
-CdR
-La Liga
-Superpuchar Hiszpanii
Ostatnie 2 lata Pepa w FCB( pojedynki z Mou)
- La Liga
-LM
-Superpuchar Hiszpanii x2
-CdR
-KMŚ
-Superpuchar Europy
I co sezonowcy i psychofani Realu dalej będą pisali, że Mou to najlepszy trener i dzięki niemu Real zdetronizował FCB ? haha

0

fcbarca veb :,, Neymar ma szanse wpasować się w styl Barcy''. -Napiszecie kolejny news?

0

Tak dla klimatu przed dzisiejszym finałem :

0

on wyładował złość po tych zmarnowanych setach

0

ja np wtedy nie miałem jeszcze internetu dopiero w połowie 2007, a o portalu dowiedziałem się dopiero w 2010

0

nie no 19 miał , bo on jest w wieku Messiego

0

i tak długo grał szkoda, że tak wcześnie poszedł do USA mógł grać przez ten czas jeszcze w Europie

0

No ta czyli tradycyjnie dwumecz z Realem rozpoczyna sezon.

0

Pamiętam jak do nas dochodził, jego pierwszy gol z ACM w sparingu, później w lidze z Racingiem i jego najlepszy sezon w FCB ogólnie ostatni najlepszy sezon dla ataku Barcy, bo oprócz Messiego po 20 pare bramek mieli Villa i Pedro , a Messi też 53 na równi z CR7. Te jego gole w manicie z Realem , ten w finale z ManU no i ten w remontadzie na 3-0 z Milanem. Szkoda, że czas nie stoi w miejscu jeszcze teoretycznie nie tak dawno Eto'o dla nas strzelał jak to wszystko szybko leci. Tottenham będzie dla niego dobrym klubem..powodzenia w BPL( jeśli oczywiście dojdzie do tego transferu, ale raczej tak)

0

Fabregas miał wtedy 17-18 lat , a już na takim poziomie tak grał.

0

Stroje bez napisów to było coś pięknego. Pamiętam tamte czasy. Od 2005 zacząłem kibicować Barcelonie. Zachwyciła mnie ich gra. Jak lali Real, Chelsea , co robił R10 z obrońcami , jakie bramki strzelali Larsson i Eto'o. Co robili w pomocy Deco( przez tego zawodnika głównie zacząłem kibicować) , Xavi, Giuly, Iniesta. A propo finału to VV ładnie bronił z Arsenalem jego jeden z lepszych meczów. Dobrze , że Lechman zszedł, bo miał czyste konto w LM o ile dobrze pamiętam...coś niesamowitego...napewno w finałach miał czyste konto ( Real 0-0, 0-1 , Juve 2-0, 0-0 , Villareal 2-0 i chyba 0-0 ). Tamta epoka był super ManU z Vodafone, Arsenal z O2, Real z Simens my bez napisów, Messi z '30', aż dzieciństwo mi się przypomina. I prawdziwe gwiazdy grały Van Nisterlooy, R10, Henry , a nie to co teraz jakieś sztuczne gwiazdeczki co trzeba na nich po 45-50 mln wydawać i kosmiczne pensje , by chcieli grać.

0

Dajmy te 40 mln za Aguero i koniec. A jak Neymar u nas bardzo chce grać to za rok za darmo sobie przyjdzie. Już mnie denerwują te brazylijczyki...

0

mam w dupie czyjąś opinię o mnie , a już tym bardziej jakiegoś cwaniaka w internecie, który już wie o mnie wszystko, bo nie lubię jego kochanego klubu

0

Gündoğan - zmiennik dla Xaviego yyy słucham? To Thiago ma być zmiennikiem Xaviego co oni chcą zmarnować ten talent? Xavi powinien już rzadziej grać, a Thiago więcej i Fabregas(w pomocy nie w ataku). Po co nam kolejny pomocnik? Dawajcie stopera, bramkarza i napastnika i ew. jeszcze jakiś obrońca lub napastnik

0

Od kidy kibicujesz? Ta druzyna wygrała 15 trofeow w 5 lat. Za Pepa byli glodni teraz juz olewaja i trzeba zmian

0

Ojciec wyluzuj

0

tak szybko potrafisz ocenić drugiego człowieka? może ciebie powinni leczyć idioto chyba mam prawo mieć własne zdanie, a to , że jakiś kibic chelsea siedzi na stronie Barcy to mam to w D U P I E

0

kolejny dzień i znów news o Neymarze

0

Oby nie kupowali Reiny w miejsce VV błagam, błagam jak to zrobią to się załamię psychicznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?