fcbarca veb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czekałem tylko na ten news...
0
Ehh Giuly zapamiętam go za ten gol
0
4 lata jako trener...tak szybko to zleciało ehhh pamiętam eliminacje z Wisłą i jak Pep miał jeszcze włosy...jak Henry i Eto'o wystrzelili tą naszą polską Wisłę. Eto'o po swojej pierwszej bramce podbiegł do ojca...wtedy myślał, że będzie u nas grał jeszcze dłuuuugo , a szkoda. A no i taki śmieszny opóźniony komentarz był na TVP. Jego nieudane debiuty w lidze, ale potem tyle chwil radości. Szkoda , że nie udało się obronić LM. Z Interem sędziowie nam zabrali(w sumie z Chelsea to dali), ale sezon temu półfinał z Chelsea...nawet z nimi nie wygraliśmy(te 2-2 na CN! myślałem, że mnie rozniesie) to była masakra jakaś te słupki, poprzeczki i Cech w takiej formie... ten autobus. CFC powinna odpaść już z Napoli w tamtym sezonie była najgorsza LM jaka mogła być. Drogba jeden strzał i gol tak samo z Bayernem...no cóż szkoda. Szkoda, że Pep nas już zostawił , ale z jednej strony odszedł jako bohater co jest dla niego dobre.
0
No fajna pani co ten wywiad robiła. Musicie grać tak jak wcześniej do przodu , a nie stanie w miejscu i oddawanie piłki na boki i do tyłu.
0
Jak zrobią taką wymianę to chyba skończę u lekarza z tych nerwów na ten zarząd. Może jeszcze Caraghera na Messiego chcą? hmmm?
0
Jak był jeszcze dzieckiem to w sumie było tak niedawno ehh jak ten czas leci. Nadal jest młody rocznik 94 ;p . Myślę, że to jest godny następca Messiego , który został z kolei następcą R10. Może powiecie, że jest zbyt słaby, by go zastąpić? Nie ma od niego na razie lepszych o takim stylu. Tello jest świetny, ale raczej nie będzie aż tak bardzo bramkostrzelny myślę , że będzie miał więcej asyst itd. Jest jeszcze szansa w Neymarze, ale wiecie on w Europie nie grał i nie wiadomo czy przyjdzie...zdecydować się nie może.
0
Deulofeu mam nadzieję, że od nowego sezonu zobaczymy go w pierwszej drużynie i będzie dużo grał. Mówicie, że nie gra zespołowo
0
Kurde nie wiem czy LFC się zgodzi...do Tello dodać jeszcze Ville, Alexisa, Inieste, Fabregasa, Thiago, Sergi Roberto, Sergi Gomeza, Songa, Pique i myśle , że dopiero będzie to opłacalne dla LFC oddać tak znakomitego bramkarza jakim jest Reina!
0
W przyszłym sezonie ludzie co tak wielbili Pepa będą pisać : ''Wróg nr 1 !!! '' ''Uciekł z tonącego statku!!!'' '' Słaby trener wygrywa tylko z najlepszym składem!!' ''TO ON JEST ODPOWIEDZIALNY ZA 7-0'' itp
0
wrinkles a może nie będzie mu się chciało grać?
0
Yaya Toure sam chciał odejśc, bo chciał grać z bratem w jednej drużynie pis joł . Dobre transfery Pep zrobił takie: Pique, Alves, Villa, Alexis( ten sezon słaby wiem, ale poprzedni i końcówka tego to dobre), Fabregas( mam nadzieję, że będzie grał w pomocy , bo to dobry piłkarz tylko jakoś formy nie potrafi utrzymać) Keita(jako zmiennik był dobry), Adriano, Mascherano, Abidal, ale te z Barcy B to było coś : Sergio. B, Thiago, Pedro, Tello, Cuenca
0
W sumie sam bym poszedł do Monaco(jak miałbym umiejętności piłkarza o klasie światowej/europejskiej) jak bym był na początku kariery(20-23 lata) lub ją powoli kończył(29 i dalej)- wspaniałe miejsce do mieszkania, kasa, przyjemna liga itp, ale Falcao jest w takim wieku, że kolejnym jego klubem po AM powinien być jakiś gigant i myśl o sukcesie w LM, bo za nim Monaco zacznie się liczyć w Europie to może trochę minąć. MC do dziś nic nie gra w Europie. PSG i Malaga ładnie, bo transfery z głową i trenerzy też, ale kto wie jak będzie z Monaco.
0
Messimilian
Wiadomo. Jak grał z FCB w KMŚ to się mało co nie spuścił , bo tak ładnie grali za Pepa 4 trofea , półfinał LM( Chelsea fatr) i 2 miejsce w La Liga. Teraz zobaczył, że Bayern w tym sezonie wygra wszystko. 7-0 z FCB i idzie tam Pep + jeszcze jakieś zbrojenia typu Gotze to idzie tam.
0
Falcao w Monaco Neymar w Bayernie- Jak będzie ich prezentacja to się przypomnę to zobaczymy jak się poczujecie.
0
Specjalnie napisałem łep , bo wy macie taki łepek właśnie
0
To Bayern tak będzie cisnął 5 pomocników Javi Martinez-Schweinstanger-Muller-Kroos-Gotze , a na napadzie na szpicy Neymar.
0
Ci co mnie zminusowali za info o Falcao to walinijcie się w łep. 60 mln zarobi AM na nim. Falcao w beniaminku. Być może dołączy do nich też Tevez.
0
Neymar w Bayernie też...zamiast niego Cavani lub Aguero do nas.
0
A tym czasem FALCAO w MONACO ka$a, ka$a, ka$a
0
xname
Barcelona to najlepszy klub co by się nie działo.
0
''był zadowolony, jak wszyscy zresztą wszyscy'' no to całkiem ładnie zabalowal
0
Lepiej zamiast pomocnika dać więcej na drugiego napastnika lub kupić drugiego obrońce. ter Stengen\Muslera, Silva\Hummels, Neymar\Aguero to moje marzenie ewentualnie Isco , ale to jest ŚPO, ale może grać też na skrzydle niby
0
Po co nam kolejny pomocnik? Nie wystarczy już , że kolejny z braci Dos Santos się marnuje? Teraz chcecie zmarnować chyba Sergi Robeto i Rafinhe. Jak ktoś odejdzie z pomocy to rozumiem , ale nie wiem po co miałby ktoś z pomocy odchodzić. Xavi-Iniesta-Fabregas-Thiago-Busqets-Song-Mascherano - mało?
0
Sprzedać
0
On robi show z Iryną Szajk
0
A gdzie są angielskie kluby w Europie? W tamtym sezonie Chelsea jako jedyna uratowała honor i fartem wygrali LM. W tym też ratują są w finale LE , ale takim składem to nie miejsce dla nich.
Tamten sezon MU 3 miejsce w grupie, City w banalnej grupie to samo, Arsenal przegrywa z ACM 4-0( później ładna walka)
W LE też baty ładne Bilbao rozwala ManU , a AM chyba MC i koniec, a nawet Wisła wygrała z Fulham i wyszła ich kosztem z grupy.
A w tym sezonie nie było ani jednej angielskiej drużyny w ćwierćfinale LM, a były 3 hiszpańskie . 2 angielskie w 1/8 4 hiszpańskie.
0
Fernando Torres
1 link ...ok ale Ronaldo nie strzeli takiego jak Messi z ACM na 1-0 na CN
2 link strzelał takie lub podobne
3 link gol z rzutu wolnego z Atletico tamten sezon
4 link gol z Manu w finale 2009
5 link ok
0
Fernando Torres co jak co , ale z Bayernem to będą mieli małe szanse. W sumie nazwiska też nie grają ,bo:
1) Mou odejdzie, a wiemy co on po sobie zostawia
2) Ancelotti nie przyjdzie raczej(a lepszego następcy nie widzę)
3)Benitez możliwe, że wezmą to powodzenia z nim XD z kontry on grać nie będzie, bo zrobi ''ofensywny Real'' czyli coś w stylu Interu, Chelsea
0
Ja tam wole aby Ronaldo odszedł , bo się go strasznie boję. A z Balem to będzie masakra.. te kontry. Skrzydła Di Maria i Bale i szpica CR7 strach się bać. Jak znowu Ronaldo wbije nam bramkę na CN to będzie lipa.
0
Miki_Messi to spoko ziomek nie wiem co do niego macie. Czasami napisze coś głupiego , ale ma i mądre komentarze. On ma 12 lat, więc wyluzujcie ... są tacy co minusują go dla zasady co by nie napisał.