0

czekałem tylko na ten news...

0

Ehh Giuly zapamiętam go za ten gol

( podanie R10- magia! ) . Szkoda, że już kończy karierę lubiłem go jak grał w Barcy. VeB!

0

4 lata jako trener...tak szybko to zleciało ehhh pamiętam eliminacje z Wisłą i jak Pep miał jeszcze włosy...jak Henry i Eto'o wystrzelili tą naszą polską Wisłę. Eto'o po swojej pierwszej bramce podbiegł do ojca...wtedy myślał, że będzie u nas grał jeszcze dłuuuugo , a szkoda. A no i taki śmieszny opóźniony komentarz był na TVP. Jego nieudane debiuty w lidze, ale potem tyle chwil radości. Szkoda , że nie udało się obronić LM. Z Interem sędziowie nam zabrali(w sumie z Chelsea to dali), ale sezon temu półfinał z Chelsea...nawet z nimi nie wygraliśmy(te 2-2 na CN! myślałem, że mnie rozniesie) to była masakra jakaś te słupki, poprzeczki i Cech w takiej formie... ten autobus. CFC powinna odpaść już z Napoli w tamtym sezonie była najgorsza LM jaka mogła być. Drogba jeden strzał i gol tak samo z Bayernem...no cóż szkoda. Szkoda, że Pep nas już zostawił , ale z jednej strony odszedł jako bohater co jest dla niego dobre.

0

No fajna pani co ten wywiad robiła. Musicie grać tak jak wcześniej do przodu , a nie stanie w miejscu i oddawanie piłki na boki i do tyłu.

- Pamiętacie ? Czy już zapomnieliście?

0

Jak zrobią taką wymianę to chyba skończę u lekarza z tych nerwów na ten zarząd. Może jeszcze Caraghera na Messiego chcą? hmmm?

0

Jak był jeszcze dzieckiem to w sumie było tak niedawno ehh jak ten czas leci. Nadal jest młody rocznik 94 ;p . Myślę, że to jest godny następca Messiego , który został z kolei następcą R10. Może powiecie, że jest zbyt słaby, by go zastąpić? Nie ma od niego na razie lepszych o takim stylu. Tello jest świetny, ale raczej nie będzie aż tak bardzo bramkostrzelny myślę , że będzie miał więcej asyst itd. Jest jeszcze szansa w Neymarze, ale wiecie on w Europie nie grał i nie wiadomo czy przyjdzie...zdecydować się nie może.

0

Deulofeu mam nadzieję, że od nowego sezonu zobaczymy go w pierwszej drużynie i będzie dużo grał. Mówicie, że nie gra zespołowo

12:08 tu macie odpowiedź hehe. Myślę, że przy takich piłkarzach jak Messi, Xavi ,Iniesta, Puyol i z trenerem Vilanovą zacznie tyle podawać, że jeszcze będziecie się domagali jego jakiś dryblingów. Messi już tak dużo nie drybluje...teraz potrzeba nam piłkarza, który odciągnie 5 obrońców od Messiego..przyśpieszy trochę grę i nie będzie grał tak jak taki Pedro ostatnio.

0

Kurde nie wiem czy LFC się zgodzi...do Tello dodać jeszcze Ville, Alexisa, Inieste, Fabregasa, Thiago, Sergi Roberto, Sergi Gomeza, Songa, Pique i myśle , że dopiero będzie to opłacalne dla LFC oddać tak znakomitego bramkarza jakim jest Reina!

0

W przyszłym sezonie ludzie co tak wielbili Pepa będą pisać : ''Wróg nr 1 !!! '' ''Uciekł z tonącego statku!!!'' '' Słaby trener wygrywa tylko z najlepszym składem!!' ''TO ON JEST ODPOWIEDZIALNY ZA 7-0'' itp

0

wrinkles a może nie będzie mu się chciało grać?

0

Yaya Toure sam chciał odejśc, bo chciał grać z bratem w jednej drużynie pis joł . Dobre transfery Pep zrobił takie: Pique, Alves, Villa, Alexis( ten sezon słaby wiem, ale poprzedni i końcówka tego to dobre), Fabregas( mam nadzieję, że będzie grał w pomocy , bo to dobry piłkarz tylko jakoś formy nie potrafi utrzymać) Keita(jako zmiennik był dobry), Adriano, Mascherano, Abidal, ale te z Barcy B to było coś : Sergio. B, Thiago, Pedro, Tello, Cuenca

0

W sumie sam bym poszedł do Monaco(jak miałbym umiejętności piłkarza o klasie światowej/europejskiej) jak bym był na początku kariery(20-23 lata) lub ją powoli kończył(29 i dalej)- wspaniałe miejsce do mieszkania, kasa, przyjemna liga itp, ale Falcao jest w takim wieku, że kolejnym jego klubem po AM powinien być jakiś gigant i myśl o sukcesie w LM, bo za nim Monaco zacznie się liczyć w Europie to może trochę minąć. MC do dziś nic nie gra w Europie. PSG i Malaga ładnie, bo transfery z głową i trenerzy też, ale kto wie jak będzie z Monaco.

0

Messimilian
Wiadomo. Jak grał z FCB w KMŚ to się mało co nie spuścił , bo tak ładnie grali za Pepa 4 trofea , półfinał LM( Chelsea fatr) i 2 miejsce w La Liga. Teraz zobaczył, że Bayern w tym sezonie wygra wszystko. 7-0 z FCB i idzie tam Pep + jeszcze jakieś zbrojenia typu Gotze to idzie tam.

0

Falcao w Monaco Neymar w Bayernie- Jak będzie ich prezentacja to się przypomnę to zobaczymy jak się poczujecie.

0

Specjalnie napisałem łep , bo wy macie taki łepek właśnie

0

To Bayern tak będzie cisnął 5 pomocników Javi Martinez-Schweinstanger-Muller-Kroos-Gotze , a na napadzie na szpicy Neymar.

0

Ci co mnie zminusowali za info o Falcao to walinijcie się w łep. 60 mln zarobi AM na nim. Falcao w beniaminku. Być może dołączy do nich też Tevez.

0

Neymar w Bayernie też...zamiast niego Cavani lub Aguero do nas.

0

A tym czasem FALCAO w MONACO ka$a, ka$a, ka$a

0

xname
Barcelona to najlepszy klub co by się nie działo.

0

''był zadowolony, jak wszyscy zresztą wszyscy'' no to całkiem ładnie zabalowal

0

Lepiej zamiast pomocnika dać więcej na drugiego napastnika lub kupić drugiego obrońce. ter Stengen\Muslera, Silva\Hummels, Neymar\Aguero to moje marzenie ewentualnie Isco , ale to jest ŚPO, ale może grać też na skrzydle niby

0

Po co nam kolejny pomocnik? Nie wystarczy już , że kolejny z braci Dos Santos się marnuje? Teraz chcecie zmarnować chyba Sergi Robeto i Rafinhe. Jak ktoś odejdzie z pomocy to rozumiem , ale nie wiem po co miałby ktoś z pomocy odchodzić. Xavi-Iniesta-Fabregas-Thiago-Busqets-Song-Mascherano - mało?

0

Sprzedać

0

On robi show z Iryną Szajk

0

A gdzie są angielskie kluby w Europie? W tamtym sezonie Chelsea jako jedyna uratowała honor i fartem wygrali LM. W tym też ratują są w finale LE , ale takim składem to nie miejsce dla nich.
Tamten sezon MU 3 miejsce w grupie, City w banalnej grupie to samo, Arsenal przegrywa z ACM 4-0( później ładna walka)
W LE też baty ładne Bilbao rozwala ManU , a AM chyba MC i koniec, a nawet Wisła wygrała z Fulham i wyszła ich kosztem z grupy.
A w tym sezonie nie było ani jednej angielskiej drużyny w ćwierćfinale LM, a były 3 hiszpańskie . 2 angielskie w 1/8 4 hiszpańskie.

0

Fernando Torres
1 link ...ok ale Ronaldo nie strzeli takiego jak Messi z ACM na 1-0 na CN
2 link strzelał takie lub podobne
3 link gol z rzutu wolnego z Atletico tamten sezon
4 link gol z Manu w finale 2009
5 link ok

0

Fernando Torres co jak co , ale z Bayernem to będą mieli małe szanse. W sumie nazwiska też nie grają ,bo:
1) Mou odejdzie, a wiemy co on po sobie zostawia
2) Ancelotti nie przyjdzie raczej(a lepszego następcy nie widzę)
3)Benitez możliwe, że wezmą to powodzenia z nim XD z kontry on grać nie będzie, bo zrobi ''ofensywny Real'' czyli coś w stylu Interu, Chelsea

0

Ja tam wole aby Ronaldo odszedł , bo się go strasznie boję. A z Balem to będzie masakra.. te kontry. Skrzydła Di Maria i Bale i szpica CR7 strach się bać. Jak znowu Ronaldo wbije nam bramkę na CN to będzie lipa.

0

Miki_Messi to spoko ziomek nie wiem co do niego macie. Czasami napisze coś głupiego , ale ma i mądre komentarze. On ma 12 lat, więc wyluzujcie ... są tacy co minusują go dla zasady co by nie napisał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?