0

Fernando Torres
Dziecko po 1. Pisz nazwisko Messiego z wielkiej litery w szkole Cię nie nauczyli , że imiona i nazwiska pisze się wielką literą? po 2 Ibra grał słabo w Barcelonie? 20 kilka bramek w tym kilka ważnych jak 2 z Arsenalem i 1 w GD to słabo? Odszedł przez swoje zachowanie, bo chciał być gwiazdą nr1 w klubie tak jak był do tej pory wszędzie Ajax, Juve, Inter potem ACM i PSG. po 3 Nie rozmawiajmy kto kogo zmarnował , bo w twoim Realu mógłbym wymienić wiele nazwisk pewnie mało Ci znanych , bo kibicujesz Realu od kiedy gra tam Ronaldo sądząc po zachowaniu.

0

Mówiłem , że nie pójdzie na kase, bo chce grać dla nas. Fajnie by było jak by już tego lata do nas dołączył. Mam tylko nadzieję, że się sprawdzi. Z 20 bramek wystarczy nie wymagajmy od niego by był od pierwszego sezonu drugim R10, mam nadzieję , że odciąży trochę Messiego od strzelania bramek ,bo od sezonu 2011/12 to Messi ma przewagę nad drugim strzelcem do 50 bramek co jest dość nie fajne, bo tylko on nam strzela ;/.

0

Jak kupią Reine to nie wiem co zrobię...jeszcze 12 mln? To już lepiej za Pinto zostawić , który strasznie słabszy od VV i Reiny nie jest. I Valdes jest też młodszy od Reiny , więc dla mnie ten transfer to głupota totalna by była.

0

ACM ile razy bedziesz pisal 7-0? Myslisz ze tak latwo sprowokujesz? Wiekszosc sie juz pogodzila z tym wynikiem. Pochwal sie ile ACM ma trofeow przez ostatnie 2 sezony

0

Hahahaha nie moge z tych co pisza ze PeP mial gotowa druzyne...to czumu Rijkaard i Tito tyle nie wygrali skoro to ten sam sklad?

0

Zaraz policzmy na spokojnie te sp 09/10 10/11 11/12 czyli jednak 3 sp sorry za zamieszanie

0

A nie chyba jednak byly 2 sp hiszpanii

0

Mich 2 klubowe mś i 3 superpuchary hiszpanii

0

Siael ale nie policzyłes tarczy dobroczynnosci itp. Ferguson zdobyl z 38 trofeów wielki człowiek szkoda że odchodzi

0

Widziałem ,że gość pisał , że na sprowadzenie Llorisa jest zbyt późno

0

matifcb1899
Dzięki. Wtedy to ja chyba jeszcze internetu nie miałem jeśli był on rozgrywany w tej połowie roku i nie wiedziałem ,że jest taki puchar.

0

Kiedy my ostatnio wygraliśmy ten puchar? Pamięta ktoś? Bo od jakiegoś czasu zawsze przegrywamy finał z Espanyolem

0

Czyli do FCB juz nie wroci szkoda troche , ale powodzenia. Ajax to dobry klub.

0

Halloween
Messi z PSG wszedł i co ile nastrzelał?

0

Co może Ronaldo nie wszedł w meczu ligowym z Barceloną z ławki? Chyba meczu nie oglądałeś tylko przeczytałeś , że Real zagrał rezerwami fanie.

0

Dobra wy chyba nie wiecie ile Real stracił pkt w tym sezonie przez brak Ronaldo. A na pewno o wiele więcej niż Barcelona.

0

Ta tylko że Ronaldo wszedł z Barcą. ! Zastanów się trochę.

0

co za gnojek mnie zminusował? A jak sobie teraz pomyślałem to Iker jest kolegą Iniesty z drużyny

0

Wiadomo ,że Mou ma trochę racji , ale po co gada , że Barca bez Messiego to gorszy klub skoro tak samo jest w Realu , który bez CR nie istnieje.
'' Iniesta może mówić to, co myśli lub to, co chce, ale ja myślę, że powinien martwić się o swój klub i swoich kolegów z drużyny'' - to by wystarczyło , ale nie on musiał jeszcze sprowokować na sam koniec jego przygody w Realu.

0

A Real bez Ronaldo jest jeszcze gorszy, bo nawet ligowego meczu wygrać nie potrafi , a my już w lidze bez Messiego wygrywaliśmy nie raz nie dwa. Niech już on odchodzi i prowokuje Wengera, Fergusona i innych, współczuje im, ale chociaż my odpoczniemy( chyba , że spotkamy się w LM - odpukać)

0

Lloris jak na bramkarza jest jeszcze młody

0

Błągam tylko nie Reina szkoda kasy już lepiej Pinto postawić. Reina starszy niż Valdes i na pewno nie lepszy.

0

Domas01 pewnie jakieś hala dziecko weszło , nie ma co się przejmować

0

Tak czytam Carlesa P... i już myślałem , że Puyol nowa kontuzja..

0

auoan , a ile zarobimy za Abidala? Więcej niż 1 mln nie ma szans

0

Iker nie będzie u nas grał. Jak przejdzie to będzie drugim Figo

0

Tito to świetny taktyk wie kogo wprowadzić jak drużynie nie idzie. A może by tak pomyśleć na wprowadzeniu Messiego do pierwszego składu?

0

100 pkt będzie ciężko , bo Malaga, Atletico są dobre. Vallolid i Espanoyl też trzeba uważać

0

Puchar Mistrzów jest w FIFIE XD. Turniej dopiero się rozpoczął i już półfinaliści?

0

Barca i Betis JLB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?