0

co za lama minusuje? No minusuj mnie minusuj myślisz , żę co?

0

Messi i Thiago i Montoya na drugą połowe

0

Ta minusujcie tych co skrytykowali nietykalnego Ville

0

Villa co za typ 32 lata na karku mówią swoje

0

Sasuke jest jeszcze coś takiego jak szacunek do rywala

0

Alexis co za łeb mógł wyjść

0

Ile Alexis w tamtym sezonie miał bramek? Teraz ma 'już' 9 hehe tak się rozkręcił , że jeszcze koło tych 15 strzeli

0

Tello i Alexis to są ziomy!

0

włączyłem mecz wynik mnie nie dziwi jakoś

0

jeszcze bedziemy się meczyć do ostatniej kolejki z tym mistrzem i cały świat będzie miał z nas beke

0

Śmialiście się , że Mou nie wystawia Cassiliasa to co my mamy powiedzieć!? GDZIE JEST MESSI? trenuje normalnie , a on go nie wystawia jeszcze edziemy się meczyć do ostatniej kolejki z tym mistrzem i cały świat będzie miał z nas beke

0

a i jeszcze gratulacje za Adriano na stoperze i Xavi zamiast Thiago

0

0

A ja słyszałem jeszcze pogłoski o Aguero , a tu go nie ma czyli nie trafi do nas, a wolę go od Neymara

0

Niech idzie. Moim zdaniem to powinien iść do Portugalii, Hiszpanii lub Niemiec tam by se postrzelał , a nie do Serie A ,która marnuje większość napastników.W końcu szedł na wypożyczenie w celu odzyskania formy, a nie zatracenia jej na dobre.

0

Nie chcieli Suareza? dziwne to przez te gryzienia chyba, bo tak to jest dobrym piłkarzem

0

Madridista
Ancelotti też ostatnio jakieś głupoty gadał, więc nie nastawiaj się tak szybko. Sam chciałbym wrócić do normalności jeśli chodzi o GD.

0

Messi-Alexis-Neymar w przyszłym sezonie. Jak by Neymar się sprawdził, Alexis złapał formę to byśmy mieli takie trio jak MVP z 10/11 czy Eto'o , Henry ,Messi w końcu strzelanie bramek nie opiereało by się tylko na Messim i może nie kryło by go 5 piłkarzy.

0

kubson11 Ciebie pożegnamy po sezonie. Po co sprzedawać Abidala? Więcej niż 1 mln nie zarobimy na nim, a tylko jeszcze bardziej osłabimy naszą defensywe. Po tym co przeszedł to zasługuje to grać do końca kariery , którą powinien zakończyć trochę szybciej niech już sobie odpocznie.

0

Reina ? Już wole Pinto

0

Ta w 2005 Barca miła super skład i pamietam jak Delfoleu byl w jednym z odc serialu szkola barcy co tam trenowali z pilkarzami i przeszedl Belletiego chyba a mial ok 13-14 lat

0

Neymar pewnie przejmie 7 po Villi

0

z niemieckimi klubami historia też była po stronie Barcy

0

Astad No dokładnie już wolałem odpaść z PSG po remisie 2-2 u nich i przegranej 1-0 u nas i nie dostać takiego lania z Bayernem. W 07/08 pokonaliśmy Celtick 3-2 , 1-0 , z Schalke 1-0, 0-0 , ale za to z ManU, który był wtedy na fali z CR na czele potrafiliśmy walczyć i przegraliśmy tylko 1-0 w dwumeczu , bo VV nie obronił strzału Schoelsa( mogłem przekręcić nazwisko) ManU w sezonach 06/07, 07/08 , 08/09 3x półfinał , 2x finał LM i w Anglii dominowali i pamiętam wtedy każdy im kibicował później CR odszedł do Realu i wiadomo co się stało ,ale to tak na marginesie już.

0

Thiago następca Xaviego. Od nowego sezonu w pierwszej 11.

0

Miki_Messi jednak nie Bayern?
A co do Pepa to w czym miał pomagać? Temu rudemu z Celticku też pomógł? Prawda jest taka , że LM w tym sezonie to była gorsza niż z sezonu 200708 . Jeden dobry mecz z ACM. A tak to męczarnia nawet ze średniakami typu Spartak, Benfica, PSG , Celtick. A taki Bayern to już nie muszę pisać.

0

ciekawe czy wygramy

0

Hulk z Avengersów to na stoperze by czystki zrobił. Wysoki , silny i agresywny i wszyscy napastnicy, by się go bali. Potrafi też uderzyć z dystansu jak Roberto Carlos.

0

kupią jakiegoś 18 latka z Romy i to będzie tyle...żałosne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?