fcbarca veb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co za lama minusuje? No minusuj mnie minusuj myślisz , żę co?
0
Messi i Thiago i Montoya na drugą połowe
0
Ta minusujcie tych co skrytykowali nietykalnego Ville
0
Villa co za typ 32 lata na karku mówią swoje
0
Sasuke jest jeszcze coś takiego jak szacunek do rywala
0
Alexis co za łeb mógł wyjść
0
Ile Alexis w tamtym sezonie miał bramek? Teraz ma 'już' 9 hehe tak się rozkręcił , że jeszcze koło tych 15 strzeli
0
Tello i Alexis to są ziomy!
0
włączyłem mecz wynik mnie nie dziwi jakoś
0
Dla poprawy humoru http://www.dailymotion.com/video/xzlzmz_blind-gooit-schaal-om_sport#.UYaowCDwGUk
0
jeszcze bedziemy się meczyć do ostatniej kolejki z tym mistrzem i cały świat będzie miał z nas beke
0
Śmialiście się , że Mou nie wystawia Cassiliasa to co my mamy powiedzieć!? GDZIE JEST MESSI? trenuje normalnie , a on go nie wystawia jeszcze edziemy się meczyć do ostatniej kolejki z tym mistrzem i cały świat będzie miał z nas beke
0
a i jeszcze gratulacje za Adriano na stoperze i Xavi zamiast Thiago
0
0
A ja słyszałem jeszcze pogłoski o Aguero , a tu go nie ma czyli nie trafi do nas, a wolę go od Neymara
0
Niech idzie. Moim zdaniem to powinien iść do Portugalii, Hiszpanii lub Niemiec tam by se postrzelał , a nie do Serie A ,która marnuje większość napastników.W końcu szedł na wypożyczenie w celu odzyskania formy, a nie zatracenia jej na dobre.
0
Nie chcieli Suareza? dziwne to przez te gryzienia chyba, bo tak to jest dobrym piłkarzem
0
Madridista
Ancelotti też ostatnio jakieś głupoty gadał, więc nie nastawiaj się tak szybko. Sam chciałbym wrócić do normalności jeśli chodzi o GD.
0
Messi-Alexis-Neymar w przyszłym sezonie. Jak by Neymar się sprawdził, Alexis złapał formę to byśmy mieli takie trio jak MVP z 10/11 czy Eto'o , Henry ,Messi w końcu strzelanie bramek nie opiereało by się tylko na Messim i może nie kryło by go 5 piłkarzy.
0
kubson11 Ciebie pożegnamy po sezonie. Po co sprzedawać Abidala? Więcej niż 1 mln nie zarobimy na nim, a tylko jeszcze bardziej osłabimy naszą defensywe. Po tym co przeszedł to zasługuje to grać do końca kariery , którą powinien zakończyć trochę szybciej niech już sobie odpocznie.
0
Reina ? Już wole Pinto
0
Ta w 2005 Barca miła super skład i pamietam jak Delfoleu byl w jednym z odc serialu szkola barcy co tam trenowali z pilkarzami i przeszedl Belletiego chyba a mial ok 13-14 lat
0
Neymar pewnie przejmie 7 po Villi
0
z niemieckimi klubami historia też była po stronie Barcy
0
Astad No dokładnie już wolałem odpaść z PSG po remisie 2-2 u nich i przegranej 1-0 u nas i nie dostać takiego lania z Bayernem. W 07/08 pokonaliśmy Celtick 3-2 , 1-0 , z Schalke 1-0, 0-0 , ale za to z ManU, który był wtedy na fali z CR na czele potrafiliśmy walczyć i przegraliśmy tylko 1-0 w dwumeczu , bo VV nie obronił strzału Schoelsa( mogłem przekręcić nazwisko) ManU w sezonach 06/07, 07/08 , 08/09 3x półfinał , 2x finał LM i w Anglii dominowali i pamiętam wtedy każdy im kibicował później CR odszedł do Realu i wiadomo co się stało ,ale to tak na marginesie już.
0
Thiago następca Xaviego. Od nowego sezonu w pierwszej 11.
0
Miki_Messi jednak nie Bayern?
A co do Pepa to w czym miał pomagać? Temu rudemu z Celticku też pomógł? Prawda jest taka , że LM w tym sezonie to była gorsza niż z sezonu 200708 . Jeden dobry mecz z ACM. A tak to męczarnia nawet ze średniakami typu Spartak, Benfica, PSG , Celtick. A taki Bayern to już nie muszę pisać.
0
ciekawe czy wygramy
0
Hulk z Avengersów to na stoperze by czystki zrobił. Wysoki , silny i agresywny i wszyscy napastnicy, by się go bali. Potrafi też uderzyć z dystansu jak Roberto Carlos.
0
kupią jakiegoś 18 latka z Romy i to będzie tyle...żałosne