fcbarca veb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moze Montoya chociaż pogra
0
6/10 chyba
0
Miki spokojnie może w następnym sezonie się uda. Ważne , że CR już go nie dogoni.
0
Jankiel 18 hahhahah co? dobry żart
0
Niech on jedzie już na wakacje...
0
WholsPitoVilanova wyłącz Caps Locka
0
Fernando Torres co Ci się stało? Jakiś włam na konto czy co? Nie poznaję .
0
WholsPitoVilanova
ogarnij się troche
0
Atletico jak zwykle daje punkty za friko
0
Po meczu PSG-FCB '' Messi będzie gotowy za 8-10 dni''
0
Real tak się skupił na ogrywaniu Barcy, że zapomniał o innych meczach i to Barca ma mistrza proste.
0
Messi zszedł? Bo nie widziałem
0
Fernando Torres
a) trolluje
b) oszalał
0
Fernando Torres A tobie co się stało?
0
Hedliner9 3-2 z Realem
0
więcej ambicji w sparingach mają
0
Alexis ładnie podał.
0
Co to za zmianay ? Nie moge...
0
Jak Real będzie na poziomie Interu po tym jak Mou odszedł, Barca będzie tak grała to może w końcu ktoś inny powalczy o mistrza.
0
Falcao ładnie wykończył. Marnuje się w tym AM, bo tam w LM daleko nie zajdzie , a ligi też nie wygra.
0
No i dobrze może się ogarną.
0
WholsPitoVilanova
Barcelona miała z 5 Josepów Guardiolów w całej historii klubu , więc trudno stwierdzić.
0
my tu gadu gadu a tu druga połowa już
0
kibicbarsyod2012 jakoś mistrz nie traci pkt z ogórkami, a twój wszechmocny Real co? Wczoraj z takim Espanyolem stracił. A FCB ma już wywalone na ten sezon już na wakacje mogą jechać.
0
Sinux raczej zadaj pytanie kto był bliżej oddania strzału
0
Tello szkoda ;( należy się temu chłopakowi bramka w końcu
0
Te pomarańczowe stroje to jakieś przeklęte dla nas są
0
Miki
A skąd mamy wiedzieć?
0
JEEEEEEEEEEST! Alves schodzi uff
0
kibicbarsuod2012
Pokłoń się mistrzowi.