0

Moze Montoya chociaż pogra

0

6/10 chyba

0

Miki spokojnie może w następnym sezonie się uda. Ważne , że CR już go nie dogoni.

0

Jankiel 18 hahhahah co? dobry żart

0

Niech on jedzie już na wakacje...

0

WholsPitoVilanova wyłącz Caps Locka

0

Fernando Torres co Ci się stało? Jakiś włam na konto czy co? Nie poznaję .

0

WholsPitoVilanova
ogarnij się troche

0

Atletico jak zwykle daje punkty za friko

0

Po meczu PSG-FCB '' Messi będzie gotowy za 8-10 dni''

0

Real tak się skupił na ogrywaniu Barcy, że zapomniał o innych meczach i to Barca ma mistrza proste.

0

Messi zszedł? Bo nie widziałem

0

Fernando Torres
a) trolluje
b) oszalał

0

Fernando Torres A tobie co się stało?

0

Hedliner9 3-2 z Realem

0

więcej ambicji w sparingach mają

0

Alexis ładnie podał.

0

Co to za zmianay ? Nie moge...

0

Jak Real będzie na poziomie Interu po tym jak Mou odszedł, Barca będzie tak grała to może w końcu ktoś inny powalczy o mistrza.

0

Falcao ładnie wykończył. Marnuje się w tym AM, bo tam w LM daleko nie zajdzie , a ligi też nie wygra.

0

No i dobrze może się ogarną.

0

WholsPitoVilanova
Barcelona miała z 5 Josepów Guardiolów w całej historii klubu , więc trudno stwierdzić.

0

my tu gadu gadu a tu druga połowa już

0

kibicbarsyod2012 jakoś mistrz nie traci pkt z ogórkami, a twój wszechmocny Real co? Wczoraj z takim Espanyolem stracił. A FCB ma już wywalone na ten sezon już na wakacje mogą jechać.

0

Sinux raczej zadaj pytanie kto był bliżej oddania strzału

0

Tello szkoda ;( należy się temu chłopakowi bramka w końcu

0

Te pomarańczowe stroje to jakieś przeklęte dla nas są

0

Miki
A skąd mamy wiedzieć?

0

JEEEEEEEEEEST! Alves schodzi uff

0

kibicbarsuod2012
Pokłoń się mistrzowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?