0

Szacunek dla niego. Mou by zaraz szukał wymówek. Dobrze ,że odchodzi po tym sezonie...człowiek, który zabił piękno GD na 3 lata.

0

pikus88
Zobacz sobie na ten śmieszny real. Nie było postępu? Prowokacja zwykła..

0

W końcu wielki Messi dla którego 5 obrońców to nic, Xavi 2 asysty, odbiory Iniesty i Busiego , Villa perfekcyjne wykończenie w takim momencie. Dobry Alba i Alves. To nie sen to stało się naprawdę. Jeszcze to do mnie nie doszło. VeB

0

cały się trzęsę

0

spokój w obronie teraz! mamy taką samą sytuacje co milan

0

dajcie linka proszę bo wszystkie mi wygasły ;(

0

jeszcze troche

0

Pamiętam jak Pep odchodził oglądałem sobie to

i wyłem jak małe dziecko. Teraz też mamy bardzo trudne chwile; VeB. Damy rade

0

Milan dziś może przejdzie dalej , ale nie są oni drużyną, której należy się wygranie LM i nie piszę tak , bo przez nich Barca odpadnie , ale np to co oni wyprawiali w grupie to komedia. Trafią na silny zespół to spuszczą główki w dół. No i sorry jeśli kolejny raz ma wygrać drużyna w takim stylu jak to zrobiła z Chelsea, która już z Napoli powinna odpaść to sorry bardzo...

0

som i serem

0

Ja chcę już ten mecz. Zobaczymy czy odpadniemy w żałosnym stylu czy po walce , a może będzie cud i się jednak uda.

0

Zróbmy głupi błąd jak z chelsea teraz mi dacie plusa? a może mam napisać - WYGRAMY 10-0 !!!!!!
sezonowcy...

0

Eto'o , R10 , Deco ehh stare dobre czasy.

0

xavi890
chodzi mi o1 połowę geniuszu

0

Musi nie zrobić głupiego błędu jak z Chelsea. Gdzie mieliśmy już 2-0 półfinał zapewniony doliczony czas gry i zamiast poklepać w środku pola klepaliśmy w polu karnym przeciwnika razem ze stoperami i strata i wiemy jak to się dalej potoczyło ;(.
Dziękuję za usunięcie bana też ;] .

0

Grajmy z kontr !!!!!!!!!!!!!

0

spadamy w dół jak liverpool i arsenal

0

Dobra ja już z nim kończę. Jak mu nikt nie odpisze to pójdzie spakować sobie plecaczek to gimnazjum

0

pryszcze to ci pewnie mama teraz wyciska i podziwia się jaki ty odważny na stronie barcy

0

0

cr7realmadrid, dokładnie musiałeś tego Krisa oglądać mrrrrau

0

haha Messi żeluś jak już ktoś z Barcy to Xavi , ale widać , że Messi to twój koszmar z dzieciństwa ,który zaczął się gdy dobijał jeszcze MU na 2-0 ,któremu kibicowałeś do 2009

0

cr7realmadrid, a no tak myślałem ,że gejem jesteś

0

zbycho-n, nie tylko on kibicuje im od tego momentu sam raz byłem naocznym świadkiem jak sobie gimbusy grały i coś takiego:
-My Manchester!
-dobra a ja eeee Ronaldo!
-Ale Ronaldo od nowego sezonu w Realu
-a no tak to my...Real! Ja Ronaldo
-dobra ja Kaka

0

dobra ale waliłeś już sobie dzisiaj przy Ronaldo? czy jeszcze nie

0

cr7realmadrid to współczuje ci, na czym ty oglądałeś ten mecz? kalkulator?

0

Ze średnią to dojebałeś. Messi gra jak sam napisałeś 5 lat więcej to jak może mieć lepszą średnią. Jak Messi grał w PD to Ronaldo był popychadłem w MU.
Teraz FCB ma słaby okres i trzeba go przetrwać, a ile on potrwa to nie wiem może i nawet 2 lata albo i więcej jak się nic nie zrobi ,by coś zmienić

0

akurat więcej sezonowców to ma real. Speszjal łan i cr odejdą to nie będzie chociaż głupich napinek

0

Proponuję nie odpisywać temu tępakowi cr7realmadird ,bo to zwykła pała. Jak ten jego idol zmieni sobie klub na PSG to spotkacie go pod nickiem cr7psg. Jestem pewny, że wcześniej był kibicem MU albo ma 9-12 lat.

0

Ja chcę tą Barce z pierwszych sezonów Pepa - głodną sukcesów i z jakąś świeżością w taktyce ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?