0

Rapha na lewej i wszystko wygląda inaczej niż z Torresem. Tamten niech z ławki wchodzi i gitara.

0

@robsoNele Dokładnie tak, to ironia była
:D :D :D
Pozdro

0

Embape pasuje tam jak pięść do nosa Viniego :D

13

Po tym jak zagrał Olmo i jak Raphinha tyra box to box na lewym skrzydle nawet nie chcę zobaczyć Torresa na lewej flance w następnym meczu bo wyjdę z siebie i stanę obok. Wtedy gramy w 10...

2

Mocne słowa, pójdą zapewne niektórym w pięty xD

1

DECOrator znowu się spisał.

4

A wszyscy narzekaliśmy na Barto...
Kompromitacja goni kolejną a następne w drodze. Masakra

0

Pisałem już że tym klubem zarządzają totalne imbecyle? Nie? To piszę to teraz

3

Gość jest kozak, oby w El Classico piracko przystreamował na boisku.

0

Nic dodać, nic ująć...

0

Walker? Hahaha, okej

2

Burak madritista, ze samej gęby mu żle patrzy.

0

Trzy finały w półfinałach, heh

3

Ogień w sobie, grupa śmierci? Hahaha, w takowej gra zwycięzca naszej klalifikacyjnej grupy-Albania a o ogniu to się nie wypowiadam.

0

No i luksiarsko, czekamy na kolejne dobre newsy.

0

A co na to Deco? :D

1

Subtelne "czekam na Was z batem, wrócicie z turniejo-wakacji to zaczniemy prawdziwy trening." Oby

1

@mesulete Bo Laporta musiał pokazać Perezowi... Kwestia ego.

0

Wolę żeby został ale jeśli odejdzie a Faye wskoczy w jego buty to tak samo dla dobra klubu mógłbym poświęcić Raphinhę za Villiamsa i tłok w pomocy na jednego kokreta.

4

Zaangażowaniem i takim zadziorem boiskowym porównywalnie z Gavim. Widać że chce grać dla FCB. Więcej takich zawodników potrzebujemy zamiast przepłacania najemników.

0

Mam nadzieję że odchudzi kadrę i zrobi porządny remanent. Faye, Fort i kilku innych powinno dostać szansę jak Cubarsi i Yamal. Po co nam kilku kolejnych emerytów którymi i tak nie gramy tylko dlatego że darmowi? Kontrakty i tak trzeba płacić, poziomu ani przyszłości nie wnoszą do zespołu blokując kadrę.

0

Grać dla Barcy marzenie, mieszkać w przepięknym mieście pełnym atrakcji i wspaniałych kibiców a Bartomeu dawał kontrakty jakby był arabem a Camp Nou stało na piaskowych wydmach.

0

No i gitara, oby nadal się rozwijał i grał bo ja osobiście niewdzięcznika Dembele już nie pamiętam.

0

Super grajek z kartą w ręku, niestety każdy przebije nas ofertą bo nie ma szans sprostać wymaganiom finansowym przy zainteresowanych klubach Premier League.

0

Jak najbardziej na TAK! Kasa się znajdzie, wystarczy zrobić remanent.

0

Alemany zrobił taką robotę że pięciu Decosów by tego nie ogarnęło. Nie ma się co dziwić że nawet nie myśli wracać przy tym co się dzieje w klubie.

2

Ja osobiście mam tylko nadzieję że Flick najpierw przetrzepie La Masię od dołu go góry i wyłowi wszystko co najlepsze zanim cokolwiek z resztą poczyni. Ekonomia ekonomią, darmowi czy wypożyczeni tanio to jedno a marnotrawstwo to drugie. Kiedyś graliśmy finał Champions League drużyną wychowanków a dziś każdy darmowy szrot łykamy jak pelikan. Łatanie dziur w kadrze transferami na teraz i tu nie daje racjonalnie myśleć o przyszłości. Przyszłość, zwłaszcza w obecnym stanie rzeczy jeśli chodzi o budżet to La Masia.

0

Bez Alemany'ego nawet zaklepane i pewne nie pyka a Laporta puchnie jak Kwaśniewski

5

@Bagsik88 Barca i Bayern jedynie.

1

Witamy i życzymy powodzenia. Coś mi się wydaje że kilku zawodnikom jego metody treningowe od razu nie przypadną do gustu ale trzymam kciukensy tym bardziej, czas rozruszać to towarzystwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?