gabrielos1899
Dołączył/a: wrzesień 2010
Skawica,
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rapha na lewej i wszystko wygląda inaczej niż z Torresem. Tamten niech z ławki wchodzi i gitara.
0
@robsoNele Dokładnie tak, to ironia była
:D :D :D
Pozdro
0
Embape pasuje tam jak pięść do nosa Viniego :D
13
Po tym jak zagrał Olmo i jak Raphinha tyra box to box na lewym skrzydle nawet nie chcę zobaczyć Torresa na lewej flance w następnym meczu bo wyjdę z siebie i stanę obok. Wtedy gramy w 10...
2
Mocne słowa, pójdą zapewne niektórym w pięty xD
1
DECOrator znowu się spisał.
4
A wszyscy narzekaliśmy na Barto...
Kompromitacja goni kolejną a następne w drodze. Masakra
0
Pisałem już że tym klubem zarządzają totalne imbecyle? Nie? To piszę to teraz
3
Gość jest kozak, oby w El Classico piracko przystreamował na boisku.
0
Nic dodać, nic ująć...
0
Walker? Hahaha, okej
2
Burak madritista, ze samej gęby mu żle patrzy.
0
Trzy finały w półfinałach, heh
3
Ogień w sobie, grupa śmierci? Hahaha, w takowej gra zwycięzca naszej klalifikacyjnej grupy-Albania a o ogniu to się nie wypowiadam.
0
No i luksiarsko, czekamy na kolejne dobre newsy.
0
A co na to Deco? :D
1
Subtelne "czekam na Was z batem, wrócicie z turniejo-wakacji to zaczniemy prawdziwy trening." Oby
1
@mesulete Bo Laporta musiał pokazać Perezowi... Kwestia ego.
0
Wolę żeby został ale jeśli odejdzie a Faye wskoczy w jego buty to tak samo dla dobra klubu mógłbym poświęcić Raphinhę za Villiamsa i tłok w pomocy na jednego kokreta.
4
Zaangażowaniem i takim zadziorem boiskowym porównywalnie z Gavim. Widać że chce grać dla FCB. Więcej takich zawodników potrzebujemy zamiast przepłacania najemników.
0
Mam nadzieję że odchudzi kadrę i zrobi porządny remanent. Faye, Fort i kilku innych powinno dostać szansę jak Cubarsi i Yamal. Po co nam kilku kolejnych emerytów którymi i tak nie gramy tylko dlatego że darmowi? Kontrakty i tak trzeba płacić, poziomu ani przyszłości nie wnoszą do zespołu blokując kadrę.
0
Grać dla Barcy marzenie, mieszkać w przepięknym mieście pełnym atrakcji i wspaniałych kibiców a Bartomeu dawał kontrakty jakby był arabem a Camp Nou stało na piaskowych wydmach.
0
No i gitara, oby nadal się rozwijał i grał bo ja osobiście niewdzięcznika Dembele już nie pamiętam.
0
Super grajek z kartą w ręku, niestety każdy przebije nas ofertą bo nie ma szans sprostać wymaganiom finansowym przy zainteresowanych klubach Premier League.
0
Jak najbardziej na TAK! Kasa się znajdzie, wystarczy zrobić remanent.
0
Alemany zrobił taką robotę że pięciu Decosów by tego nie ogarnęło. Nie ma się co dziwić że nawet nie myśli wracać przy tym co się dzieje w klubie.
2
Ja osobiście mam tylko nadzieję że Flick najpierw przetrzepie La Masię od dołu go góry i wyłowi wszystko co najlepsze zanim cokolwiek z resztą poczyni. Ekonomia ekonomią, darmowi czy wypożyczeni tanio to jedno a marnotrawstwo to drugie. Kiedyś graliśmy finał Champions League drużyną wychowanków a dziś każdy darmowy szrot łykamy jak pelikan. Łatanie dziur w kadrze transferami na teraz i tu nie daje racjonalnie myśleć o przyszłości. Przyszłość, zwłaszcza w obecnym stanie rzeczy jeśli chodzi o budżet to La Masia.
0
Bez Alemany'ego nawet zaklepane i pewne nie pyka a Laporta puchnie jak Kwaśniewski
5
@Bagsik88 Barca i Bayern jedynie.
1
Witamy i życzymy powodzenia. Coś mi się wydaje że kilku zawodnikom jego metody treningowe od razu nie przypadną do gustu ale trzymam kciukensy tym bardziej, czas rozruszać to towarzystwo.