gabrielos1899
Dołączył/a: wrzesień 2010
Skawica,
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MrCental Luis Suarez wywalony tylnymi drzwiami od nas zrobił majstra dla Atletico Madryt a Zlatan z mediolańskimi miętusami wygrał Serie A. Oba "kopy/boosty" są jak najbardziej na czasie więc nie trzeba daleko szukać. Lewy jest gwarancją ok 30 goli na sezon czyli tego czego nie mamy żeby wrócić na tron.
1
@MrCental 34- letni crack nadal w swoim największym gazie vs drewniany przewracacz o własne nogi. To żeś waść przyszalał. Lewy da nam 2 max sezony jak nic a Busi nie daje niczego od kilku lat... pozdro
5
Praca, praca, praca. Oby aby panie prezydencie bo pustych obiecnic wcześniej już było mnóstwo. Jak na dzień dobry to podejście mi się podoba.
2
Coś mi się wydaje że Xavi nie wrócił żeby tylko pobyć ale po to żeby odnosić kolejne sukcesy. Rewolty ciąg dalszy :)
0
Witamy a że z fizycznością u nas na bakier w środku pola od lat to też witamy podwójnie chętnie.
0
Katarczycy płacą 222mln i nawet dziś weźmiemy go z powrotem :P
1
Lenglet patrzy w przyszłość :D
2
@Feniks_37 Kary finansowe i ban na transfery- 12, 18, 24 miesiące w zależności od tego jak bardzo przegniesz pałę ale nie dotyczy to arabów i innych katarczyków... Niestety.
1
Takich tu chcemy!
9
Był gieroj i oszust, teraz do pierdla z nim a majątek zająć sądownie i spłacić co nieco barcelońskich długów. Tyle tylko że nie wiem czy tak się akurat da zrobić choć byłoby miło.
16
Prośba do redakcji żeby tego niemieckiego kryminalisty jak również Bartomeu nie pokazywać na tej stronie bo sama gęba potrafi zepsuć dzień.
1
Nauczyli się tak że Barca wypożycza i jeszcze pensje płaci, kupuje przepłacając a sama sprzedaje za czapkę gruszek prócz Neymara kiedy zaczęły się problemy bo wtedy każdy zawodnik był 2x droższy niż powinien ale jedynie dla FCB, która łyknęłą 222 bańki=WOW
To jest biznes a skoro idzie ku lepszemu a kluby PL śpią na pieniądzach to twardo 90 baniek i termin mija w dzień... czerwca i tyle w temacie zawracania głowy jak wcześniej Tottenham z wypożyczeniami i jeszcze pensje płać 50/50 i żadnych wykupów obowiązkowych etc. To my sprzedajemy a akceptujemy warunki kupujących?
Jak FdJ zostanie nie będę wcale płakał ale przestańmy być frajerami bo kiedyś za 15mln potrafiliśmy sprowadzilić na Camp Nou magicznego Ronaldinho a to na co patrzymy od kilku lat to jest jakiś jeb... absurd.
2
Jeśli tylko jakiś zespół grający w Champions League zmieni na dniach swoją nazwę na FC Hospital pozbędziemy się Umtitiego. He hej, już bliżej niż dalej :D
1
Tego pajaca ani za darmo ( pamiętamy do dziś jego to i tamto za czasów madryckich )...
0
Złodziej podatkowy, szkoda że jeszcze nie dodał czegoś od siebie na temat moralności jako kwintesencję niemieckiej obłudy i hipokryzji.
15
Podatkowy złodziej powiedział co wiedział :D
0
Obrońcom powinno się dawać połowę tego co ofensywnym piłkarzom + bonusy za czyste konta i bonusy x2 za bramki. Wtedy mielibyśmy więcej meczy na zero z tyłu przypuszczam a motywacja i koncentacja zwiększona. To tylko moje zdanie ale oby Araujo nie przepadł bo to przyszłość.
0
Kessie za drewnobusiego i już jestem happy jakiś czas temu. Mamy zdolną młodzież plus kilku darmowych grajków wnoszących bardzo dużo już teraz. Oby tak dalej, wierzę że nasz negocjator w lecie odpali potrójnie mając do tego środki. Vamos
0
Śmiech na sali, już miesiąc temu powinien być wystawiony na liście transferowej pt. "out" bo wszyscy doskonale widzieli jego chęci do podpisu nowej umowy. Nie wiem czy to akurat prawnie możliwe i zgodne z zasadami hiszpańskiej ligi ale ja bym go odesłał do Barcy B do końca sezonu w ramach lekcji na przyszłość dla innych zamiast wysyłać na trybuny z takimi zarobkami. On już miesiącami siedzi w loży VIP i ogląda mecze zamiast grać, myślę że mu się to podoba. Tak więc upokorzenie w rezerwach wydaje się lepszym pomysłem bo a nóż widelec i jeszcze odpali przydając się Sergiemu :D :D :D
0
Jak słyszę jego "musimy" to zaczynam się zastanawiać czy po Danim Alvesie kolejnym transferem nie powinien być Carles Puyol do roli kapitana. Tarzan z trybun zrobiłby o wiele więcej niż ten drewniak z rozkminami "musimy to, musimy tamto"...
1
Albo fatem albo faktycznie Alemany potrafi Arabom piasek na pustyni sprzedać. W każdym razie wkrótce się dowiemy jak wyprzedaje szrot i oby tak dalej.
0
Ale żeś wywoda zapodał, zupełnie jakbyś synem jakiejś zakonnicy był :D
0
Jak widziałem jego "spokój" to szybkie spojrzenie na Ter Stegena i zamykałem oczy...
0
Wynik 1-3 i puta madre zamiast 3pkt nikogo by nie zaszokował, bądźmy szczerzy- Espanyol powinien wygrać ten mecz ale sprzyjało nam szczęście, którego od dawna nie było. Benfica mimo gry na wyjeździe zweryfikuje wszystko tak na prawdę, oby znowu lucky day i awans.
0
Pierwszy od czasów Leo ale zapewne nie ostatni :)
0
Brawo Herculés, brawo :)
0
@MessiIniestaRonnie S. Roberto :D
1
MINGUEAZA- man of the match i dobranoc wszystkim cule.
1
Powiem tak, choć nigdy jakoś nie zwracałem uwagi na statystyki to uwaga, uwaga...
Dynamo chce przedłużyć serię 13 meczów bez porażki u siebie we wszystkich rozgrywkach, za każdym razem zachowując czyste konto!
Nic tylko strzelać i kończyć ich serię :P
0
Jeśli ma tak walczyć i zarażać tym innych to mnie w to graj. Może po 5 kolejnych kartkach, nawet co mecz w kolejnym meczu odpocząć byle by środek pola znowu był tylko nasz.