gabrielos1899
Dołączył/a: wrzesień 2010
Skawica,
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medrzakoo01 Jakbym tylko jego nazwisko zostawił to beka :D
Jako jedyny jeszcze coś gra. W sensie ogólnym formacja defensywna do budowy bo zgliszcza i popiół :)
2
Wiem że Barca całe życie grała 4-3-3 ale przy Koemanie, który zabiera Van de Beeka możemy spróbować 4-2-3-1
Ter Stegen
PO-PŚO-LŚO-LO ( obecna obrona cała do wymiany więc nawet nie zabieram głosu :D )
Van de Beek- De Jong
Messi/Griezmann- Coutinho/Puig- Fati/Dembele
Lautaro.
Dziadków sprzedać lub pożegnać, dodać młodzież a za dwa lata odżyjemy.
1
@Black_Wolf_95 Jak dla mnie bomba, pozdro.
0
@y13 Akurat De Bruyne za szklanego Dembele to niezły pomysł :)
14
De Jong i Puig to nowa linia pomocy i to nie podlega dyskusji. Tylko kto trzeci, może Coutinho odzyskałby blask przy takim trenerze jak Koeman?
0
"Szykuje się trzęsienie ziemi"? Oby tajfun i to taki konkretny :D
4
Przepłacane transfery, sprzedaż swojego talentu za czapkę gruszek, wieczne wypożyczenia i z roku na rok co raz tragiczniej a kadra ze średnią wieku ponad 30 lat.
Tyle tylko że ryba psuje się od głowy ( Barca B walczy o awans ) a Puig i Fati będący w najlepszej formie ze wszystkich dołączają do pierwszego zespołu tylko po to by nie zagrać w Lidze Mistrzów...
Bartek jutro z samego rana po sumie w kościele gdzie się ostatni raz o rozum pomodli na taczki z gnojem i won !!!
0
Najgorsze w tym wszystkim jest to że tylko my prawdziwi kibice z obgryzionymi paznokciami mamy nieprzespaną noc. Drużyna ma się absolutnie świetnie, lukratywne kontrakty na lata a od dziś już wakacje. Nie sądzę żeby się jakoś przejęli po tym co się wczoraj stało i mało który uderzy się w pierś kiedykolwiek :(
Żal...
2
Kocham aż po grób od 28 lat i to się nigdy nie zmieni ale dziś?
Jest tylko jedna "instytucja" gdzie dają 8 razy w 90 minut za darmo- FCB
Dobranoc prawdziwym bo nie wiem czy wstanę do roboty jutro....
Ostatnio było mi tak wstyd kiedy zupełnie bezhonorowo przeszli obok meczu z Chelsea dekade temu(ostatnich Romy i Liverpoolu nie wliczam ) ale teraz??
Matko bosko ratuj.....
0
@Lucassito Zgoda w 100 %
1
Puig z De Jongiem w środku i szarpiemy skrzydłami Messi-Fati :D
Po awans!!!
0
@coolesha86 Dokładnie tak jak powiedziałeś :)
2
@333tricampeones333 Tu chodzi o wiele więcej aniżeli jednoosobową ambicję...
Po trupach trzeba było ten awans ugrać używając wszystkich dostępnych środków (Fati i Puig). Tyle w temacie bo za rok nikt by nie pamiętał kilku łez grając ligę wyżej z większym prestiżem i kasą. Pozdro
3
Absolutnie obowiązkowo Ansu oraz Riqui powinni byli grać i wywalczyć ten awans!!!
Dwa dni odpoczynku i dołączają do pierwszego zespołu przygotowującego się do meczu z Napoli i kropka. Kolejna żenada i niewytłumaczalny debilizm zarządu :(
0
Skąd Ty się wziąłeś? To tak jakby w eliminacjach U-21 wywalczyć awans na olimpiadę i nie zabrać ze sobą trzech starszych "gwiazd" bo nie o to chodzi żeby wygrać tylko żeby być fair i grać młodzikami :D :D :D
1
Powiem tak; obiektywnie w ostatnich bodaj 10 latach prócz Toma Henninga Øvrebø, który bezdyskusyjnie okradł Chelsea w meczu z nami gorszych sędziów w Europie niż Hiszpanie to na prawdę nie ma i VAR-em ośmieszają się już absolutnie na skalę światową.
Kwestią pozostaje jedynie dlaczego w europejskich rozgrywkach jeszcze jakoś to czasem wygląda a w La Lidze używają jedynie gwizdków w kolorze białym?....
0
@AxelF Bardzo chętnie bym to chciał zobaczyć ale zanim zarząd się zmieni tych przyszłościowych grajków może już nie być bo odejdą za niebagatelne 1-1,5 mln z opcją odkupu za jedyne 40-50 mln jak ich ktoś za nas ukształtuje..... Smutne ale prawdopodobne.
3
Riqui z De Jongiem to przyszłość środka pola, tylko kto trzeci???
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
"Suárez i Messi powinni jak najwięcej czasu spędzać razem na murawie" no i wszystko w temacie klubu wzajemnej adoracji....
Po tym sezonie sprzedamy za marne grosze wszystko co młode, przyszłościowe i warte kilka baniek na rynku transferowym na poczet już kolosalnych długów a resztę na wieczne wypożyczenie żeby zaoszczędzić na pensjach i łatać dziury w budżecie. Tyle tylko że najwięcej zarabiają Ci co muszą ze sobą po boisku chodzić a biegało raczej Atletico :(
3
Gdyby nie VAR to mogliby się potknąć na Bilbao lub z Villareal- to tak po mojemu.
Nie oszukujmy się, mistrzostwo rozstrzygnęło się w meczu Sociedad-real....
Reszty nie trzeba dodawać bo pomoc pościelówkom w każdym meczu już zaklepana :(
0
Pościelówki to absolutnie to samo co Legia w naszej rodzimej lidze i tego nie zastopujemy nigdy. Trzeba grać, wypruć żyły i zabić podstołowe układy zamiast się użalać choć będzie to jak 1/2 Dawida vs Goliat....
Tak czy siak presja do ostatniego oddechu a zwycięzca weźmie wszystko ( oby my :D )
0
@Bogan Szczerze to lepiej bym tego nie ujął :D
"Klepanie po obwodzie jak w ręcznej. Brak tempa" a że smutne to akurat niezaprzeczalny fakt...
4
Bez jakiegokolwiek pomysłu = do tyłu, w bok i z powrotem jak dzieci we mgle, wystraszone z resztą.
Wszystko przez Messiego, Messi wszystko sam i strata za stratą... Zero gry do przodu, zero odwagi a brak Fatiego który akurat nie boi się pójść w drybling choćby na ostatni kwadrans? - tego nawet nie próbuje zrozumieć.
Dzisiaj Sevilla jako zespół zasłużyła na więcej niż remis. Trzeba sobie to obiektywnie uświadomić że gdyby nie Ter Stegen to....
0
Potencjał niezaprzeczalny a każdy z nich jest młodszy, tańszy i bez szklanych nóg... A więc?
0
@Gacu95 i Kuczek, z całym szacunkiem dla Was panowie ale tacy goście jak Mbappe, Sterling czy choćby nawet Sancho zjadają tego kanarka przed poranną kawą i tyle w temacie głupot :P
5
Nigdy w życiu tego judasza!!! Był, grał, wygrywał trofea, zarabiał krocie i był Gwiazdą.
Poszedł za hajsem i niech nadal sprawdza każdy przelew siedząc w szpitalu będąc nikim....
Jest w Paryżu,zarabia krocie i to by było na tyle a takich jak on na rynku jest co najmniej kilku.
0
@Bisz Bardzo chętnie bym chciał zobaczyć połowę takiego gestu ze strony naszych grajków...
3
JUVE - Mes Que Un Club...
0
https://www.vipleague.lc/
Zapisz sobie vipleague w zakładkach bo mają wszystko i to kłalitnie :)