1

@Medrzakoo01 Jakbym tylko jego nazwisko zostawił to beka :D
Jako jedyny jeszcze coś gra. W sensie ogólnym formacja defensywna do budowy bo zgliszcza i popiół :)

2

Wiem że Barca całe życie grała 4-3-3 ale przy Koemanie, który zabiera Van de Beeka możemy spróbować 4-2-3-1
Ter Stegen
PO-PŚO-LŚO-LO ( obecna obrona cała do wymiany więc nawet nie zabieram głosu :D )
Van de Beek- De Jong
Messi/Griezmann- Coutinho/Puig- Fati/Dembele
Lautaro.
Dziadków sprzedać lub pożegnać, dodać młodzież a za dwa lata odżyjemy.

1

@Black_Wolf_95 Jak dla mnie bomba, pozdro.

0

@y13 Akurat De Bruyne za szklanego Dembele to niezły pomysł :)

14

De Jong i Puig to nowa linia pomocy i to nie podlega dyskusji. Tylko kto trzeci, może Coutinho odzyskałby blask przy takim trenerze jak Koeman?

0

"Szykuje się trzęsienie ziemi"? Oby tajfun i to taki konkretny :D

4

Przepłacane transfery, sprzedaż swojego talentu za czapkę gruszek, wieczne wypożyczenia i z roku na rok co raz tragiczniej a kadra ze średnią wieku ponad 30 lat.
Tyle tylko że ryba psuje się od głowy ( Barca B walczy o awans ) a Puig i Fati będący w najlepszej formie ze wszystkich dołączają do pierwszego zespołu tylko po to by nie zagrać w Lidze Mistrzów...
Bartek jutro z samego rana po sumie w kościele gdzie się ostatni raz o rozum pomodli na taczki z gnojem i won !!!

0

Najgorsze w tym wszystkim jest to że tylko my prawdziwi kibice z obgryzionymi paznokciami mamy nieprzespaną noc. Drużyna ma się absolutnie świetnie, lukratywne kontrakty na lata a od dziś już wakacje. Nie sądzę żeby się jakoś przejęli po tym co się wczoraj stało i mało który uderzy się w pierś kiedykolwiek :(
Żal...

2

Kocham aż po grób od 28 lat i to się nigdy nie zmieni ale dziś?
Jest tylko jedna "instytucja" gdzie dają 8 razy w 90 minut za darmo- FCB
Dobranoc prawdziwym bo nie wiem czy wstanę do roboty jutro....
Ostatnio było mi tak wstyd kiedy zupełnie bezhonorowo przeszli obok meczu z Chelsea dekade temu(ostatnich Romy i Liverpoolu nie wliczam ) ale teraz??
Matko bosko ratuj.....

0

@Lucassito Zgoda w 100 %

1

Puig z De Jongiem w środku i szarpiemy skrzydłami Messi-Fati :D
Po awans!!!

0

@coolesha86 Dokładnie tak jak powiedziałeś :)

2

@333tricampeones333 Tu chodzi o wiele więcej aniżeli jednoosobową ambicję...
Po trupach trzeba było ten awans ugrać używając wszystkich dostępnych środków (Fati i Puig). Tyle w temacie bo za rok nikt by nie pamiętał kilku łez grając ligę wyżej z większym prestiżem i kasą. Pozdro

3

Absolutnie obowiązkowo Ansu oraz Riqui powinni byli grać i wywalczyć ten awans!!!
Dwa dni odpoczynku i dołączają do pierwszego zespołu przygotowującego się do meczu z Napoli i kropka. Kolejna żenada i niewytłumaczalny debilizm zarządu :(

0

Skąd Ty się wziąłeś? To tak jakby w eliminacjach U-21 wywalczyć awans na olimpiadę i nie zabrać ze sobą trzech starszych "gwiazd" bo nie o to chodzi żeby wygrać tylko żeby być fair i grać młodzikami :D :D :D

1

Powiem tak; obiektywnie w ostatnich bodaj 10 latach prócz Toma Henninga Øvrebø, który bezdyskusyjnie okradł Chelsea w meczu z nami gorszych sędziów w Europie niż Hiszpanie to na prawdę nie ma i VAR-em ośmieszają się już absolutnie na skalę światową.
Kwestią pozostaje jedynie dlaczego w europejskich rozgrywkach jeszcze jakoś to czasem wygląda a w La Lidze używają jedynie gwizdków w kolorze białym?....

0

@AxelF Bardzo chętnie bym to chciał zobaczyć ale zanim zarząd się zmieni tych przyszłościowych grajków może już nie być bo odejdą za niebagatelne 1-1,5 mln z opcją odkupu za jedyne 40-50 mln jak ich ktoś za nas ukształtuje..... Smutne ale prawdopodobne.

3

Riqui z De Jongiem to przyszłość środka pola, tylko kto trzeci???

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

"Suárez i Messi powinni jak najwięcej czasu spędzać razem na murawie" no i wszystko w temacie klubu wzajemnej adoracji....
Po tym sezonie sprzedamy za marne grosze wszystko co młode, przyszłościowe i warte kilka baniek na rynku transferowym na poczet już kolosalnych długów a resztę na wieczne wypożyczenie żeby zaoszczędzić na pensjach i łatać dziury w budżecie. Tyle tylko że najwięcej zarabiają Ci co muszą ze sobą po boisku chodzić a biegało raczej Atletico :(

3

Gdyby nie VAR to mogliby się potknąć na Bilbao lub z Villareal- to tak po mojemu.
Nie oszukujmy się, mistrzostwo rozstrzygnęło się w meczu Sociedad-real....
Reszty nie trzeba dodawać bo pomoc pościelówkom w każdym meczu już zaklepana :(

0

Pościelówki to absolutnie to samo co Legia w naszej rodzimej lidze i tego nie zastopujemy nigdy. Trzeba grać, wypruć żyły i zabić podstołowe układy zamiast się użalać choć będzie to jak 1/2 Dawida vs Goliat....
Tak czy siak presja do ostatniego oddechu a zwycięzca weźmie wszystko ( oby my :D )

0

@Bogan Szczerze to lepiej bym tego nie ujął :D
"Klepanie po obwodzie jak w ręcznej. Brak tempa" a że smutne to akurat niezaprzeczalny fakt...

4

Bez jakiegokolwiek pomysłu = do tyłu, w bok i z powrotem jak dzieci we mgle, wystraszone z resztą.
Wszystko przez Messiego, Messi wszystko sam i strata za stratą... Zero gry do przodu, zero odwagi a brak Fatiego który akurat nie boi się pójść w drybling choćby na ostatni kwadrans? - tego nawet nie próbuje zrozumieć.
Dzisiaj Sevilla jako zespół zasłużyła na więcej niż remis. Trzeba sobie to obiektywnie uświadomić że gdyby nie Ter Stegen to....

0

Potencjał niezaprzeczalny a każdy z nich jest młodszy, tańszy i bez szklanych nóg... A więc?

0

@Gacu95 i Kuczek, z całym szacunkiem dla Was panowie ale tacy goście jak Mbappe, Sterling czy choćby nawet Sancho zjadają tego kanarka przed poranną kawą i tyle w temacie głupot :P

5

Nigdy w życiu tego judasza!!! Był, grał, wygrywał trofea, zarabiał krocie i był Gwiazdą.
Poszedł za hajsem i niech nadal sprawdza każdy przelew siedząc w szpitalu będąc nikim....
Jest w Paryżu,zarabia krocie i to by było na tyle a takich jak on na rynku jest co najmniej kilku.

0

@Bisz Bardzo chętnie bym chciał zobaczyć połowę takiego gestu ze strony naszych grajków...

3

JUVE - Mes Que Un Club...

0

https://www.vipleague.lc/
Zapisz sobie vipleague w zakładkach bo mają wszystko i to kłalitnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?