1

OMG ..................

0

Tak tylko głośno pomyślałem :)

0

A ja bym zapytal PSG o Cavaniego... Ciekawe ile by kosztował (31 lat) skoro konflikt z Neymarem a Mbappe to przyszlosc. Partner z reprezentacji Suareza... Messi tuż za nimi i 4-3-1-2. Co Myślicie?

3

Madryt nigdy w tym względzie nam nie dorówna. Sposób w jakim żegnali swoje legendy Raula czy choćby Casillasa.....
Barca- Mes que un club :)

1

Dogadać lepszą pensję i za rok za free a teraz skupić się na czymś innym.

3

Wypożyczyć do Chelsea i przy okazji zagadać konkretnie o Hazardzie :P

1

Nie widzę tego osobiście... Czuje się z tym dobrze i mam nadzieje że do skutku nie dojdzie :D

0

Nie ma potrzeby pozbywania się akurat jego. Klauzula 100 mln i do widzenia!

6

Jak mówi Cejrowski: "wszyscy won!!!" . Ci z takowymi pomysłami rzecz jasna.

0

Oprócz Henrye'ego to Abidal był ikoną czasów teraźniejszych. Pozdro

0

Ter Stegen-Semedo,Umtiti,Verma,Digne-Paulinho,S. Roberto, Gomes-Coutinho,Paco,Dembele i śmigamy. Gdyby co Messi z ławki a Luis odpoczywa na sobote :)

1

Po tym co było w Rzymie tylko "invincible" jest mnie w stanie przekonać że ten zespół ma charakter. Szansa duża na dublet ale bezporażkowy sezon w takiej lidze to perełka i oby była nasza w tym sezonie :)

9

Jedyne co mnie martwi to ta rutyna typu "oj tam oj tam jeden mecz przegraliśmy i jutro będzie dobrze". To nie było potknięcie w jednym z 38 meczów ligowych, które da się nadrobić tylko dwumeczowy blamaż z frajerskim "do widzenia w przyszłym roku".

6

Jedyne co Barca miała zrobić żeby spokojnie awansować to wyjść na mecz jak po zwycięstwo, spróbować strzelić gola i spokojnie czekać na losowanie.
Zamiast tego podania między obrońcami aż w końcu bramkarz wybija na oślep i patrzenie na zegar licząc na to że Roma da sobie spokój bo to mecz towarzyski....
Dramat...

0

Ma ktoś porządny stream na Juve?

0

Wyszło po 1sze i po drugie. Wybacz :P

3

Ja tylko dwa zdania jeśli można.
Po pierwsze gratulacje i pełen szacun dla AS Romy która po tym co pokazała w dwumeczu zdecydowanie zasłużyła na awans.
Po drugie jest mi totalnie wstyd jako fanatykowi Barcy od lat i wczoraj zapadłem się prawie pod ziemie.... Nastawienie niegodne wielkiego klubu i wolałbym odpaść po fazie grupowej grając z gigantami "swego" pokroju aniżeli frajersko oddać prawie pewny półfinał nie zostawiając ani kropli potu na boisku.
Żenada i wstyd.Tyle

0

Jak najbardziej sobie zasłużył ale w kwestii realiów i budżetu uczciwa podwyżka zamiast "byleby podpisał nowy konrakt" poprosze.

1

Jakby to ujął najlepiej Luis Suarez hmmm....
Kubala do wygryzienia :P

0

Hala Espanyol i tyle w tym temacie. Nie różnią się niczym od pościelówek...

1

Oby szybko z tym kontraktem bo to przyszłość Barcy. Najlepiej przed mundialem.

0

Kupno za gotówkę albo sajonara makaronom. Żadne po, przed, jeśli, gdyby itp...

0

Ale pojechałeś teraz :D :D :D

0

Jak za czasów Samuela Eto'o; "Madrid, cabron saluda el campeon".
:D :D :D :D :D :D :D :D

2

A kto nie był w tym dwumeczu pt "dramat"???

6

U mnie ostatni do odstrzału tym bardziej że jest uniwersalny. Daje tyle wiatru jak mało kto nawet wchodząc z ławki choćby na 5 min że zdecydowanie jestem za tym żeby został. Mamy kogo "sprzedawać"(oddać za darmo)...

0

W jednej z angielskich gazet była o tym wzmianka z krótkim cytatem jednego z madryckiej ekipy a ostatnio przy transmisji w stacji Eleven redaktorzy też podnieśli ten temat w związku z szumem prasowo-internetowym.
Jak znajde dokładny cytat to się jeszcze odezwę :P

0

Tak, na serio. Lepszy i tańszy rodzaj Gomesa w Twoim rozumowaniu. Takich okazji Barca powinna szukać od czasu do czasu zamiast płacić ponad 20 baniek za nie najmłodszego Mathieu...

0

Żadnego szpaleru !!! La Liga i El Classico. Tyle.
Już raz widziałem szpaler Blaugrany przed ligowym meczem i ten z 2008 roku mi na całe życie wystarczy. Poza tym madrycki klub wprost aż żebra i domaga się owego szpaleru na łamach prasy więc tym bardziej NIE.

0

Bardzo dobra i tania opcja na uzupełnienie składu. Jestem za :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?