gabrielos1899
Dołączył/a: wrzesień 2010
Skawica,
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Coś mi mówi i obym się nie mylił że te kontuzje wyjdą w końcu nam na korzyść...
Nie było kim grać w obronie to zaczęło się Araujo i Mingueza, może teraz w końcu zaczną grać Puig i De la Fuente? Nie ma skrzydeł bo Trincao notorycznie zawodzi ale wrócił Dembele. Jakby skrzydła zaczęły szarpać to Messi w środku ataku się śmieje i robi co chce. Pomoc? Pedri, Frenkie i ? Są mecze na Pjanicia, Busidrewno poszedł w odstawkę więc??? I tak to pozostawię.
Happy New Year wszystkim Cules :)
0
Stoiczkow z nimi? To już mnie zastanowiło...
2
Pjanić z wolnego, Griezmann na 2-0 i bye bye 2020 :P
3
Pedri lub Cou za drewnoquetsa i spróbowałbym tego Konrada na skrzydle bo kiedy jak nie teraz? Vamos i oby 3pkt
1
Przede wszystkim odnowa drużyny na młodych i perspektywicznych zawodnikach z drastyczną obniżką płac. Jeśli ktoś będzie chciał grać w bordo-granacie mając kontrakt niższy niż gdziekolwiek indziej mu oferowali zostawi serce i płuca na boisku zamiast grać byle, żeby, oby, aby i spoglądając tylko na rosnące zera na koncie bankowym.
0
Odważny to by Kuman był grając tym składem co Kijowem, wtedy przyjemnie się to oglądało. Zamiast tego kolejny obraz bezradności. Nędza i rozpacz, jeszcze piwo i spać.
0
Barca vs Juve 3-0
0
No Messi = pressing.
1
Alena powinien wchodzić z ławki żeby bić kornery zamiast Messiego :P
1
Świetny występ, siła fizyczna, pewność , zwrotność i dobre ustawianie się plus asysta przy golu. Kozak wczoraj jak dla mnie.
0
Ramos??? Nic się nie stało :D :D :D
4
Nie ma co zacieszać z cudzej krzywdy ale fakt nieoglądania go bardzo mnie cieszy.
0
@przemyslawszluz Wiem stary i to akurat jedyne "szkoda" apropos tego imbecyla...
1
Drewno Busi out i zaoszczędzone pieniądze na jego kontrakcie dadzą Depaya :D
0
Dlaczego ta cała "dobra zmiana" nie zaczęła się do tej pory od Busquets OUT?
0
Stoiczkow to jest gość. Mega piłkarz a tym bardziej człowiek.
0
Co jak co ale on robi na prawdę różnicę na boisku mimo obecności Leo to Dembele szarpie wszystkimi wszeż i wzdłóż jak nikt.
0
Pedri = przyszłość
3
Klasa na boisku jak i poza nim. Ubielbiałem patrzeć na jego grę
1
Próbuję sobie wyobrazić jak wygląda naciskanie drewna... Hmmmm
4
Taki trochę dobry wujek ale konkret i wizję czuć z daleka. Oby tak dalej.
4
A jednak Dembele, Dest wejdzie z ławki i lus blus. Brak drewna z nr 5 cieszy jak dymisja Bartka. Vamos
2
Nie ma czego świętować? Naje...em się jak dżinks zaraz po tym info :D
0
Chwała Bogu na wysokości !!!
0
@adaskooow Może nie z gęby ale podobni są i podtrzymuje swoje wcześniejsze porównanie.
1
@adamm13
Tusk - szycha w Parlamencie Europejskim, znienawidzony u siebie w kraju i pośmiewisko za granicą. Kraj zrujnowany po nim długo będziemy odbudowywać.
Bartomeu - prezydent FC Barcelony, znienawidzony przez jej kibiców, dzięki niemu Barca jest nie tylko transferowym ale i płacowym pośmiewiskiem za granicą. Klub zrujnowany po nim długo będziemy odbudowywać.
Jeśli jeszcze nie dostrzegasz podobieństw to czegoś nie rozumiem :D
14
Barceloński Tusk...
1
Sędziowie w Hiszpanii to taki odpowiednik polskich księży :(
Robią co chcą, gdzie i z kim a my możemy im nagwizdać...
1
@Herbert Co raz więcej tego gdyby,aby,jeśli, normalnie idzie się pogubić... :P
Dzięki za update i pozdro.
0
@pomi11 Dokładnie tak samo napisałem, karny i żółtko. Tyle