3

Coś mi mówi i obym się nie mylił że te kontuzje wyjdą w końcu nam na korzyść...
Nie było kim grać w obronie to zaczęło się Araujo i Mingueza, może teraz w końcu zaczną grać Puig i De la Fuente? Nie ma skrzydeł bo Trincao notorycznie zawodzi ale wrócił Dembele. Jakby skrzydła zaczęły szarpać to Messi w środku ataku się śmieje i robi co chce. Pomoc? Pedri, Frenkie i ? Są mecze na Pjanicia, Busidrewno poszedł w odstawkę więc??? I tak to pozostawię.
Happy New Year wszystkim Cules :)

0

Stoiczkow z nimi? To już mnie zastanowiło...

2

Pjanić z wolnego, Griezmann na 2-0 i bye bye 2020 :P

3

Pedri lub Cou za drewnoquetsa i spróbowałbym tego Konrada na skrzydle bo kiedy jak nie teraz? Vamos i oby 3pkt

1

Przede wszystkim odnowa drużyny na młodych i perspektywicznych zawodnikach z drastyczną obniżką płac. Jeśli ktoś będzie chciał grać w bordo-granacie mając kontrakt niższy niż gdziekolwiek indziej mu oferowali zostawi serce i płuca na boisku zamiast grać byle, żeby, oby, aby i spoglądając tylko na rosnące zera na koncie bankowym.

0

Odważny to by Kuman był grając tym składem co Kijowem, wtedy przyjemnie się to oglądało. Zamiast tego kolejny obraz bezradności. Nędza i rozpacz, jeszcze piwo i spać.

0

Barca vs Juve 3-0

0

No Messi = pressing.

1

Alena powinien wchodzić z ławki żeby bić kornery zamiast Messiego :P

1

Świetny występ, siła fizyczna, pewność , zwrotność i dobre ustawianie się plus asysta przy golu. Kozak wczoraj jak dla mnie.

0

Ramos??? Nic się nie stało :D :D :D

4

Nie ma co zacieszać z cudzej krzywdy ale fakt nieoglądania go bardzo mnie cieszy.

0

@przemyslawszluz Wiem stary i to akurat jedyne "szkoda" apropos tego imbecyla...

1

Drewno Busi out i zaoszczędzone pieniądze na jego kontrakcie dadzą Depaya :D

0

Dlaczego ta cała "dobra zmiana" nie zaczęła się do tej pory od Busquets OUT?

0

Stoiczkow to jest gość. Mega piłkarz a tym bardziej człowiek.

0

Co jak co ale on robi na prawdę różnicę na boisku mimo obecności Leo to Dembele szarpie wszystkimi wszeż i wzdłóż jak nikt.

0

Pedri = przyszłość

3

Klasa na boisku jak i poza nim. Ubielbiałem patrzeć na jego grę

1

Próbuję sobie wyobrazić jak wygląda naciskanie drewna... Hmmmm

4

Taki trochę dobry wujek ale konkret i wizję czuć z daleka. Oby tak dalej.

4

A jednak Dembele, Dest wejdzie z ławki i lus blus. Brak drewna z nr 5 cieszy jak dymisja Bartka. Vamos

2

Nie ma czego świętować? Naje...em się jak dżinks zaraz po tym info :D

0

Chwała Bogu na wysokości !!!

0

@adaskooow Może nie z gęby ale podobni są i podtrzymuje swoje wcześniejsze porównanie.

1

@adamm13
Tusk - szycha w Parlamencie Europejskim, znienawidzony u siebie w kraju i pośmiewisko za granicą. Kraj zrujnowany po nim długo będziemy odbudowywać.
Bartomeu - prezydent FC Barcelony, znienawidzony przez jej kibiców, dzięki niemu Barca jest nie tylko transferowym ale i płacowym pośmiewiskiem za granicą. Klub zrujnowany po nim długo będziemy odbudowywać.
Jeśli jeszcze nie dostrzegasz podobieństw to czegoś nie rozumiem :D

14

Barceloński Tusk...

1

Sędziowie w Hiszpanii to taki odpowiednik polskich księży :(
Robią co chcą, gdzie i z kim a my możemy im nagwizdać...

1

@Herbert Co raz więcej tego gdyby,aby,jeśli, normalnie idzie się pogubić... :P
Dzięki za update i pozdro.

0

@pomi11 Dokładnie tak samo napisałem, karny i żółtko. Tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?