gabrielos1899
Dołączył/a: wrzesień 2010
Skawica,
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A teraz to niech on obejzy chociac powtorki z 1 meczu i powie sam do siebie ze na San Siro powinien byc co najmniej jeden karny dla Barcy i zupelnie inne spotkanie rewanzowe na Camp Nou.Mamy awans i cieszmy sie z tego a do(prawdopodobnie) Londynu na polfinal z Chelsea chyba sam sie wybiore :) VeB
0
nsslook
Dzieki
0
Powitac! Mam pytanie do kogos,kto orientuje sie w przepisach i zasadach w La Liga.Mianowicie: co decyduje o tytule w przypadku gdy 2 druzyny zgromadzily po tyle samo punktow na koniec sezonu,bilans bramkowy czy bezposrednie spotkania miedzy owymi druzynami?
Z gory dzieki za odpowiedz
0
Aha,jeszcze jedno.Sorry ze nie na temat :P
Bylem dzis u bukmachera i za double : Barca wygrywa lige+messi krol strzelcow placa 5.50.Postawilem 100 funow.Oby tak bylo to sie schleje z radosci na koniec sezonu :)
0
Coz...Powiem tak-mielismy byc pokorni i brac do siebie ze zrozumieniem(niekoniecznie-patrz kartka Iniesty) to co robi z kartkami "federacja".Ale to sa normalnie jaja z Ramosem np.... I jedno Wam tylko mam do powiedzenia tak od siebie: 22.04.12 na Camp Nou :) Tam "federacji" nie bedzie!!! Wciaz mam nadzieje na sukces w lidze mimo wszystkich zagrywek ze strony blancos i nie tylko >Pamietajcie-nadzieja umiera ostatnia VeB !!!
0
Mucha
Z Bilbao jesli juz bo Betisu w Lidze Europejskiej nie bylo i nie ma.Sa beniaminkiem heheh
0
Wie ktos moze o ktorej godz jest mecz w srode????
0
A ja powiem tak : Villa i jego skutecznosc wroci w najodpowiedniejszym momencie!!!
El Classico z realem i strzeli napewno !!!!
0
Prostakus zazdrosnikus :P
0
Ok jestem za.Jesli nie Sakho to Jose Angel i kolejne 9,10 baniek w kieszeni zostaje na chocby tego Fabregasa.Nie jestem fanem ani Sancheza ani Rossiego i wolalbym Kuna zdecydowanie.I jeszcze jedno; my naprawde mamy kim rotowac,zwlaszcza w pomocy i obronie bo mlodziez w La Masii jest pierwszej jakosci a przy stanie funduszy i obecnej kadrze nie potrzeba nam spektakularnych transferow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aguero(!) + jeden klasowy obronca a ze sprzedazy niektorych zawodnikow mozna wygenerowac fundusze na Fabregasa.Nic na sile i nie za wszelka cene,katastrofa typu E'too+40 baniek za Ibre,ktorego po roku wypozyczylismy nie moze sie juz powtorzyc.
0
Kurde zapomnialem o Sakho z tego wszystkiego :)
Moja 11 na nowy sezon:
Aguero(Affelay)-Villa(Bojan)-Messi(Pedro)
Xavi-Iniesta(Thiago)-Busi(Masche,Keita)
Abidal(Adriano)-Pique(Sakho),Puyol(Milito)-Alves(Montoya)
+ rezerwy z Barcy B i moze Fabregas.Czego nam potrzeba wiecej zeby Europa jak i Real byl znow na kolanach???
0
Powiem tyle;mamy 45 mln na transfery+24mln od Milanu za Ibre,tak?
Tak wiec 69mln...
Ja kupilbym Aguero ok 40mln,Sakho ok 13mln i tyle!!!53mln wydane i zostalo 16mln na dlugi ktore niestety mamy :( Montoya musi zostac na zamiane z Alvesem,Thiago tez(!) i niech sie ogrywa przy takich zawodnikach jak Xavi,Iniesta,Masche,Affelay,Busi,Keita,Nie potrzeba nam zadnego Fabregasa,ktory ponoc tak chce wrocic... Gdyby chcial nie podpisalby przedluzenia kontraktu z Arsenalem co tylko podbilo jego cene!
Moja 11 na nowy sezon:
Aguero(Affelay)-Villa(Bojan)-Messi(Pedro)
Xavi-Iniesta(Thiago)-Busi(Masche,Keita)
Abidal(Adriano)-Pique,Puyol(Milito)-Alves(Montoya).
Reszte skladu uzupelniac Barca B bo do cholery ciezkiej mamy kim jak nikt inny na swiecie!!(Fontas,Muniesa,Bartra(bo tylko na obrone nam kogos potrzeba)!
Mozna sprzedac:
Soriano(8mln),Henrique(4mln),Jeffrena(9mln),Maxwella(4mln)=jakies25 mln +16mln do rozporzadzenia przez zarzad.....=== Fabregas jesli tak bardzo chca go wszyscy.Tyle ja skromnym zdaniem.
Viscsa el Barca cokolwiek sie nie zdarzy !!!
0
Chcialbym byc na tym meczu ale dostac bilet na Wembley to misja niedowiary :(...
Mieszkam w Doncaster (UK) i tutaj np. w pubie spokojnie meczu najzwyczajniej w swiecie nie da sie obejzec (wszyscy beda za United bez wyjatku a na dodatek nie cierpia Polakow :p heheh
Tak wiec jak zawsze przy okazju meczu Barcy - w domu,na wprost szkielka z browarem w reku :)
Vamos !!!
0
Powiem tylko tyle ze caly ten farmazon (np. mecz z Osasuna i te zwodzenie co do odlozenia spotkania na nasza niekozysc zebysmy 3 pkt walkowerem dostali,kartkowanie naszych graczy itp itd ) nie moze nas zatrzymac w drodze do mistrzostwa :)
Visca el BARCA !!!!!!!!!!!
Dla wszystkich Cules: SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU !!!!
0
''Milczenie jest zlotem'' ktos madry kiedys powiedzial.
I BARCA tego sie trzyma przez 6 dni w tyg okazujac pokore mistrzow....
A to ze nie umie trzymac jezyka za zebami w weekend inkasujac 3 pkt i strzelajac grad goli to juz inna sprawa :)))
Do zobaczenia w kwietniu Mou,obys musial znow sie dlawic tymi bzdetami,ktore po chwili ciszy spowodowanej najwieksza kleska w karierze jako trener na Camp Nou,na nowo belkoczesz.
VISCA EL BARCA !!!!
0
Ja nie jestem ekonomista ale dla mnie to co robi wlasnie Rosell to jedno wielkie nieporozumienie.
Zeby splacac dlugi po niektorych supermatolach(Gaspart) nie trzeba wcale sprzedawac 111-letniej historii!Sa inne drogi zdobywania pieniedzy!!!
Poza tym nie zgodze sie sie ze sama szkolka nic nie wygramy!
1) w finale Ligi Mistrzow 2009 (gralo 7 wychowankow) a poza tym 6 tytulow w calym sezonie
2)finale Mistrzostw Swiata 2010 (Gralo 7 wychowankow Barcy!)
3)w tym roku oprocz 2 bocznych obroncow(Abidal lub Maxwell) i Alvesa oraz D.Villi w napadzie-grajac swoimi wychowankami radzimy sobie swietnie i caly swiat nam zazdrosci.
Zawsze mozna kogos kupic (np Affelay)kto nie zrujnuje budzetu jak Ibra a opierac gre na swoich pilkarzach.
0
Zlota Pilka dla Xaviego !!! A za rok znowu powedruje w rece Messiego :)
0
Nie wiem dlaczego wszystkim podoba sie 1 wersja... W/g mnie jest zdecydowanie najgorsza.Jesli juz to 3 :(((
Ja jestem jednym z najwiekszych przeciwnikow tej ''zmiany'' na koszulkach.Po mojemu Rosell sprzedaje historie i dlugoletnia tradycje za 30 baniek rocznie.Nie jestesmy az tak bardzo zdesperowani i zadluzeni!!!Inni sa w gorszej sytuacji a tylko nasz klub mial czyste koszulki.Niebawem sie to zmieni :( Rosell ty ch...
0
ROMA !!!!!!!!!!!! Najlatwiejsza zdecydowanie do ogrania druzyna z wymienionych,choc milo byloby sie odegrac na pograzanym w kryzysie i pladze kontuzji Interze.Los zadecyduje za nas...
0
Od poczatku bylem za tym zeby go sprowadzic na Camp Nou.Teraz z meczu na mecz udowadnia ze bylo warto
Kto wie,moze za 2,3 lata w srodku pola beda rzadzic Iniesta,Fabregas i Mascherano...... Oczywiscie dopiero wtedy gdy Xavi odejdzie na zasluzona emeryture a Cesc do nas dolaczy za mniejsza kwote :)
0
Nowik
Madrid se quema znaczy Madryt sie pali :)
Teraz to doslownie ze wstydu sie pali heheh :p
Kilka odcinkow Crackovii widzialem i najlepsze jest chyba ''Lustereczko''