0

Bez jaj,my mamy sie wzmocnic...

0

Dobrym zmiennikiem??? On go zjada na sniadanie tylko nie wiedziec czemu sie z niego nie korzysta.

0

Absolutely well done Alves :)

1

Kolejny raz sie osmieszamy...Za Songa dac 19mln a Tello wypuscic za dyche? Niedozecznosc,marnotrawstwo i Zubi-glupota.Czasem sie zastanawiam czy on jest tak tepy i nie umie wycenic,tego ktorego kupuje jak i tego,ktorego sprzedajemy czy moze ma druga pensje wysylana z madryckiego konta bankowego.On rujnuje i druzyne i finanse klubu a reakcji na to nie ma :(

0

Pajacowanie i celne wrzutki na glowe pilkarzy po 1,60 m ...Mam nadzieje ze Montoya go zastapi jesli bedzie zakaz transferow.

0

Akurat temu panu dziekujemy

0

100 % prawdy kolego.Mimo wszystko na zawsze bordowo-granatowy i czekam na wieksze zaangazowanie zawodnikow jak i Zubiego (!) a wyniki same przyjda.Era i dominacja Barcy sie nie skonczyla,ona trwa tylko osoby nie te same...

0

Co za ciota

0

Bilans druzyny a nie bilans jego samego

0

Czajek2002
Sprobuj www.wiziwig.tv albo www.frombar.com

0

On ma zostac bo jest niwersalnym talentem.Za 3mln go kupili a moze grac wszedzie na pozycji pomoc-atak.Oby bez kontuzji a znow beda asysty do Messiego jak w meczu z Realem :)

0

mozesz sprobowac sciagnac aplikacje sopcast na tel

0

Tarzan is back :)
Miki_Messi2001 szkoda jezyka strzepic na Ciebie...

0

No zesz ja Cie nie pier...e !!!! Tylko nie to :( Teraz to Adriano,Song i Busi beda latac obrone przez nastepne 3 lata.

0

Witam!Orientuje sie ktos jak wyglada terminarz bo na Celtic-Barca jade na 100% tylko kwestja kiedy graja???

0

Jestem za,zwlaszcza ze 30 lat juz ma a tendencje spadkowa co pokazal zeszly sezon.Niech sypna troche grosza i dadza Sakho.Adriano zjada Alvesa na sniadanie a i Montoya gralby lepiej gdyby mial czestsza okazje pojawic sie na boisku.Poza tym kiedys Alves fruwal na prawej,lewa czyscil Abidal,teraz zmiana i Alba zapier..... a ktorys z prawej strony pomagalby srodkowym obroncom.Mnie to pasuje.Szkoda ze Tata wczesniej nie przyszedl,byc moze mielibysmy jeszcze jednego obronce,teraz smiga w Monaco... :(

0

No wkoncu sie o nim zaczelo mowic :) Moj osobisty faworyt i oby przyszedl nawet jutro!!!

0

Ktokolwiek byle szybko za byle ile-oto recepta Zubiego
Wstyd ze tyle taki klub zmarnowal tyle czasu i nie kupil nikogo :( :( :(

0

A kij ze im w oko z tym grajkiem!!!

0

Vertonghen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby to byl on

0

Nie pasuje to wypad a Twoje pisze sie z duzej litery.

0

Desperacja i totalna zenada.... Najpierw Koscielny,teraz Ten :(

0

Chwala Bogu !!! :)

0

Jesli Rosell ma taki leb do interesow to wytlumacz mi z polskiego na nasze dlaczego Neymar kosztujacy okolo 65mln zostal z calym 100% praw do swojego wizerunku zamiast powoli sie splacac???Gdzie tu biznesowe myslenie dla dobra Barcy zwiekszajace budzet a co za tym idzie kolejne mocne transfery skoro kazda eurocentowka ze sprzedazy koszulek czy jakichkolwiek pamiatek zasili konto zawodnika a nie klubu FCB.

0

Vertonghen i Sakho za ok 35 mln i gites majones :)

0

Debile poprostu ten Rosell+ZubiTeam.Trzymaja Bartre na lawie w meczach w ktorych moglby sie ograc i nabrac pewnosci a pozniej wrzucaja na gleboka wode i pala chlopaka zupelnie.Teraz Abi,ktory moglby spokojnie grac na stoperze,jesli takowego nie kupimy rotujac sie z Puyolem albo zastapic innego obronce(srodek czy boki) w razie kontuzji czy absencji kartkowej a oni muwia mu "nara" i beda Adriano dziury latac w kolejnym sezonie...
Banda debili i nieudacznikow.Zubiemu za polityke transferowa i sprawy personalne mowie osobiscie WYP.....LAJ !!!

0

Wszystkie "opcje" czyli marzenia scietej glowy ida w zapomnienie (T.Silva,Hummels,Kompany).Niech ten zarzad wkoncu przejrzy na oczy,zrozumie ze nie da sie zmusic niektorych pilkarzy do przyjscia na Camp Nou i zapoluje na zawodnikow dobrych i do wyjecia a przy tym nie kosmicznie drogich.Vertonghen i Sakho razem za mniej niz 40mln to ekonomia i przyszlosc dla Barcy.
Pierwszy to jeden z najlepszych defensorow w Anglii w ubieglym sezonie,majacy 26 lat i 189 cm dryblas ktory swietnie sie ustawia i wyprowadza pilke,pozyteczny w polu karnym przeciwnika przy stalych fragmentach ale nie tylko bo i sam pociagnie akcje jak sie okazja nadazy.
Drugi 23 lata i 187cm.Swietny w powietrzu a przy planach PSG i ich niekonczacym sie budzecie zapewne niebawem zostanie zastapiony w pierwszym skladzie kims pokroju T.Silvy za kolejne 40mln bo co to dla nich...
Po co ma tam grzac lawe jak przydalby sie nam?
To sa 2 nazwiska na moim skromnym liscie do Sw. Mikolaja Zubizarety :P

0

Bardzo dobrze! Jesli grac to honorowo a podobno mieli juz wstepnie umowe wiec nie powinni liczyc na podbijanie ceny przez szejkow z petrodolarami.Gdyby Neymar mial 4-letnia umowe to co innego ale on ma zaledwie rok kontraktu(!) wiec nie wiem na co liczy Santos,bez kitu.Nie to nie-z Sao Paolo prosto do Manchesteru i kupic Aguero a jesli Neymar faktycznie chce przejsc tylko do Barcy to albo wezmie sprawy w swoje rece i wymusi na wladzach klubu przyjecie naszej propozycji albo przyjdzie za rok za darmo.Koniec kropka.Teraz Ter Stegen i Vertonghen w sumie za ok 40mln bo to jest priorytet.

0

Ja chyba zle widze ... Jesli nie T.Silva to Adriano-Pique ma byc para srodkowych?W takim razie za rok gramy o Lige Europejska panie i panowie,co najwyzej o to a z takim podejsciem to nasz trener zatopi Barce jak Titanica.

0

Czyli nici i tym razem bo City swojego kapitana nie pusci.Kolejny cel nr 1 na liscie jaki mam nadzieje sie pojawi to ktos klasowy,do wyjecia ze Spurs i moj osobisty faworyt-Vertonghen :) Oby sie udalo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?