gabrielos1899
Dołączył/a: wrzesień 2010
Skawica,
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz juz po ptokach :)
0
Zgadzam sie z Toba ale skoro mowa o takiej kwocie to pomyslalbym o kims doswiadczonym ale ze 2,3 lata mlodszym.
0
Wszyscy takowa mamy :)
0
Po kupnie dwoch(mam nadzieje) srodkowych obroncow Masche wkoncu zagra tam gdzie jego miejsce i bedziemy mogli sami ocenic kto jest lepszy- On czy Busi.
Pozdro
0
Kazdy ma w zyciu swoje 5 min i szczerze mam nadzieje ze to bedzie czas Luisa Enrique i FC Barcelony powracajacej w wielkim stylu. Nie zmienia to jednak faktu ze Bartomeu wypowiedzial sie dwuznacznie a Triada Pep-Lucho-Puyol rzadzaca w szatni brzmi kuszaco i moglaby zapoczatkowac kolejny piekny okres do zapisania na kartach historii.
0
On kosztowal ok. 37mln ze zmiennymi. Bardzo sie u nas rozwinal i gra lepiej z kazdym sezonem. Asystuje i bramek tez strzela wiecej niz w Udine wiec czemu jego wartosc mialaby spasc?
0
Wypozyczenie mozna bylo sfinalizowac. Mielibysmy dwoch super goalkeeperow na teraz i wiecej czasu na szukanie nr 2
0
Z żaby szeroko-gębnnej, a co?
0
No to przeczeka te 2 lata jeszcze. Mysle ze Lucho sobie poradzi a po wyborach zobaczymy.
2
Tu nie ma co hejtowac. Pierwszy sezon i adaptacja w nowym klubie dla kazdego jest trudnym wyzwaniem. W nastepnym sezonie bedzie tylko lepiej.
2
„Guardiola ma dużo do zrobienia w naszym klubie”. hmm
Czyzby Lucho przygotowywal grunt na powrot mistera?
To bylaby rewolucja- oni dwaj wspomagani Tarzanem :)
0
Tonacy brzytwy sie chwyci... Tarzan powinien zajac nalezne mu miejsce a tamtych dwoch na zbity pysk !!!
0
Szkoda mi go,pech z kontuzja i nici z kariery u nas bo .... nie wiem czemu. On na kazdej pozycji w pomocy i skrzydlach w ataku moze grac i kosztowal zawrotne 3mln ...
0
A podobno ten na ktorego bedziemy stawiac to Rafinha. Pewnie jutro uslyszymy ze on takze oprocz Alexisa,Cesca i moze jeszcze Pique sa na liscie transferowej. No rewolucja pelna geba :(
0
Lapy precz od niego. Alexis zostaje a Pedro se wezcie za takie drobniaki
0
Buahaha :D
0
Hahaha w samo sedno :D
0
Ja tez :)
0
Rymaniak z Zaglebia + Stepinski z Widzewa i za czapke gruszek mamy super obrone
0
Mangala??? Ile meczy z nim ogladales? Ma warunki i to tyle bo bledy popelnia koszmarne.Nie wymieniles 2 super obroncow z Anglii : A.Williams ze Swansea i G.Cahill z Chelsea
0
Montoya zjada Alvesa od 2 sezonow ale nie gra nie wiem czemu. Ja tez jestem zwolennikiem wprowadzania i promocji swoich mlodych zamiast kupowania Songo-podobnych. Napisalem cos wiecej u gory pod artykulem.Pozdro
4
Bramka :
Ter Stegen , ? , Masip (zamiast Oiera)
Obrona :
Pique , Bartra , Laporte , ( ktorykolwiek z w/w ) , Alba , Montoya i Adriano
Pomoc :
Iniesta , Xavi , Fabregas , Rafinha , 2 DM - Busquets i Mascherano
Atak :
Neymar , Messi , Alexis wspomagani Deulofeu i dwoma "9"
Mam nadzieje ze mimo minusow doczytacie chociaz do konca .
Tyle ja,pozdrawiam.
3
Niewielki budzet i potrzeba przebudowy spedza sen z powiek nie tylko mnie . Razi natomiast styl w jaki Zubi ma to zamiar zmienic wiec moje skromne piec groszy jesli pozwolicie . Mam swiadomosc ze nie jest to perfekcyjny plan ale przy tym co wyprawia w/w jezdziec bez glowy nie mam sie czego wstydzic :
1)
Valdes(6mln),Pinto(1,5mln) i Puyol(5mln) odeszli wiec w kasie klubu zostaje 12,5mln + D.Villa(7mln) = 19,5 mln zaoszczedzone na kontraktach zawodnikow.Teraz sprzedaz Alvesa za ok 16mln daje nam ok. 35 baniek na kupno Laporte ( wiecej nikt nie da wiecej wiec pali licho z klauzula )
2)
Dawno skresleni : Quenca(6mln) , Affelay(4mln) , Dos Santos(3mln) ,
Song (14mln i sie niesprawdzil) , Sergi Roberto (6mln i nie pogra skoro Lucho wiaze plany z okrzepnietym i rozwijajacym sie Rafinha) , wypalony i juz malo perspektywiczny Pedro(22mln) i Tello(9mln i nie pogra przy innych :
Alexis , Neymar , Messi , Deulofeu i nowej "9" .
Wszystko to daje ok. 58 baniek plus poczatkowy budzet klubu (45mln) a to daje sume 103 mln i majac juz odciazony budzet od graczy grzejacych lawe,nowego bramkarza i jednego swietnie sie zapowiadajacego obronce na co niby nas nie stac???
3)
Mozna kupic kogos typu : Garay(15mln) , Chico(8mln) , Sakho(15mln) , Vertonghen(18mln) do kompletu w obronie , dolozyc do tego dwie "9" np. Lukaku - OKAZJA !!! (22mln i niechciany w Chelsea) czy Cardozo(7mln i tez nie chca go w Benfice) . Po tym wszystkim mamy jeszcze drobne zeby kupic drugiego bramkarza i wystawic przyjecie na koniec sezonu albo zlapac jakas pomundialowa transferowa okazje a zespol jest kompletny i wyglada tak :
0
Masz racje ze malo sie u nas dzieje(zwykly kretym na stanowisku-Zubi).Nie masz natomiast racji w innej kwestii bo wystarczy kartka i dlugopis a sam sie przekonasz,ze na transfery i to dobre nas stac.
0
Bo Zubi woli okazyjnie sprzedawac np D.Villa niz okazyjnie kupic.Jego intencja jest wydawac kase w bloto i kupowac multi-skilled Songow.
0
Jesli Lucho tak ma zaczynac prace u nas to nalezy mu sie kredyt zafania.Pomysl z Puyolem jako czlonkiem sztabu jest poprostu zaje..... m pomyslem.
0
PO niekoniecznie bo trzeba postawic na Montoye-zasluguje na to bardziej niz D.Alves.Nam potrzeba drugiego bramkarza i roslego napadziora jeszcze + pozbyc sie tych co nie graja i obciazaja budzet.
0
Ja juz dawno przestalem sie nad tym zastanawiac.Kompetencje do kierowania polityką transferową powierzone zostaly kretynowi...
0
Ale dlaczego my zawsze na klauzule musimy patrzec? Troche jaj w tym wszystkim by sie przydalo.Barca to marka,ktora kusi sama w sobie wiec madre negocjacje moga przyniesc skutek.Wiem ze z Garayem bylby klopot ale sprobowac nie zaszkodzi. My zawsze walimy na stol wiecej kasy niz ktokolwiek zarzada a pozniej marnujemy i oddajemy za bezcen (Chygry,Zlatan Eto'o,Song)....... i D.Villa za 1,5mln paranoja co sie dzieje
0
Za tym bardziej doswiadczonym bym sie jeszcze porozgladal i wstrzymal z decyzja ale jesli chodzi o mlodego-Laporte to moj osobisty faworyt.