gabrielos1899
Dołączył/a: wrzesień 2010
Skawica,
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.wiziwig.tv/competition.php?part=sports&discipline=football
1
Myslisz Argentyna - myslisz boski Diego :)
1
Lekka przesada. Ciekawe czy Pele,Maradona albo Johan Cruijff takowe maja.
0
Wedlug tego co na szybko rozpisalem to final BRA-ARG albo BRA-ESP w zaleznosci od polfinalu Messi vs Spain :)
0
Moze i masz racje ale tak czy siak nie chce tego Marquinhosa,Song to kompletne nieporozumienie a Alves jest poprostu zenada.
0
haha bo zaczynalem myslec ze mam zwidy :)
0
Bez urazy, widzialem "wielu osobą " bez kitu heheh
destro musial szybko edytnac :D
0
Jesli Masche jest tragiczny to nie mam do Ciebie pytan poprostu :P
0
Ale gra dobrze i ja bym nim nie pogardzil za taka cene.Zwazywszy na wiek i umiejetnosci to wolabym jego na boku i na stoperze w razie potrzeby niz kompletnie bezproduktywnego Alvesa ktory tylko do teatru sie nadaje.
0
Mam nadzieje ze nie i nie na zasadzie takiej glupiej wymiany jak wczesniej wspomniana Alves+20mln.
1
Oj jest, zwlaszcza w dyspozycji z poprzedniego sezonu.
1
Idz juz spac bo pozno sie robi.
0
Pisze sie osobom kolego :)
0
Bedzie i to lepiej niz dwaj ktorych wymieniles.
0
Super wiadomosc. Busquets strzez sie bo Masche nadchodzi :)
0
No mamy,mamy i nie od dzis tyle ze teraz widac to golym okiem.
1
Niedoceniany jak Cesc, caly sezon schodzacy do srodka robiac miejsce na skrzydle bo krol Alves spieszy z niecelnym dosrodkowaniem...
Gdyby nie jego wspolpraca z Fabregasem kiedy Messi mial kontuzje nawet bysmy nie grali o tytul w ostatniej kolejce wiec merytorycznie to Ty idz sprzedawac wate cukrowa na festynie.
23
Fajny mial fryz i umial dobrze gwizdac :D :D :D
Powodzenia Pinto.
0
Napewno krosowe podania i dosrodkowania ma lepsze od Alvesa, 25 lat a w/g transfermarkta jest wart ok 9mln.
0
On jest za slaby zeby wygryzc ze skladu chocby Alexa dlatego chca sie go pozbyc ale ja bym tyle nie zaplacil za niego. A Alvesa to moga kupic bez zadnej wymiany-15mln in cash i nara.
0
Cardozo to tania i dobra opcja.
3
Tacy ludzie jak Ty zrobiliby dla Barcy duzo wiecej niz Zubi. On nie szuka dobrych ofert ani okazji tylko bladzi jak dziecko we mgle. Dobry pomysl z tym Dzeko.
0
Wcale nie trzeba.
0
Tak a ten caly wynalazek to wielki znak zapytania a za takowe sie tyle nie placi !!! 10mln i Alves to uczciwa cena a jak nie to nara bo za tyle lub prawie tyle to kupimy LAPORTE ktory moim zdaniem zasluguje na to by byc celem transferowym nr 1 .
0
Mamy Montoye ktory jest solidniejszy i koncentruje sie na grze zamiast pajacowac i dosrodkowywac pilke jakby gral rugby. A w Atletico Madryt siedzi na lawie TOBY ALDERWEIRELD.. Ktos go widzial w akcji?
0
W Paryzu byl bo byl za slaby. No u nas bedzie gwiazda bo Mascherano to defensywny pomocnik a Tarzan zawiesil buty na kolku i zajmie sie czyms innym.
0
Chyba zwariowales! Za kogo? Koles we wszystkich rozgrywkach rozegral az 21 meczy a budujacy potege na lata Paryzanie po roku juz sie go chca pozbyc. Nie daje Ci to do myslenia???
0
16-18 jak dla mnie. Napewno 15 i to minimum zwlaszcza ze Atletico wola ok 20mln za Mirande.
0
Ja Ci powiem lepsza rzecz. Puyol bedzie jedynym obronca jakiego "sprowadzimy" tego lata a za rok odkupimy z Celty Vigo Fontasa za jakies 15 baniek :D
4
Tak sie u nas robi interesy...