1

Myslisz Argentyna - myslisz boski Diego :)

1

Lekka przesada. Ciekawe czy Pele,Maradona albo Johan Cruijff takowe maja.

0

Wedlug tego co na szybko rozpisalem to final BRA-ARG albo BRA-ESP w zaleznosci od polfinalu Messi vs Spain :)

0

Moze i masz racje ale tak czy siak nie chce tego Marquinhosa,Song to kompletne nieporozumienie a Alves jest poprostu zenada.

0

haha bo zaczynalem myslec ze mam zwidy :)

0

Bez urazy, widzialem "wielu osobą " bez kitu heheh
destro musial szybko edytnac :D

0

Jesli Masche jest tragiczny to nie mam do Ciebie pytan poprostu :P

0

Ale gra dobrze i ja bym nim nie pogardzil za taka cene.Zwazywszy na wiek i umiejetnosci to wolabym jego na boku i na stoperze w razie potrzeby niz kompletnie bezproduktywnego Alvesa ktory tylko do teatru sie nadaje.

0

Mam nadzieje ze nie i nie na zasadzie takiej glupiej wymiany jak wczesniej wspomniana Alves+20mln.

1

Oj jest, zwlaszcza w dyspozycji z poprzedniego sezonu.

1

Idz juz spac bo pozno sie robi.

0

Pisze sie osobom kolego :)

0

Bedzie i to lepiej niz dwaj ktorych wymieniles.

0

Super wiadomosc. Busquets strzez sie bo Masche nadchodzi :)

0

No mamy,mamy i nie od dzis tyle ze teraz widac to golym okiem.

1

Niedoceniany jak Cesc, caly sezon schodzacy do srodka robiac miejsce na skrzydle bo krol Alves spieszy z niecelnym dosrodkowaniem...
Gdyby nie jego wspolpraca z Fabregasem kiedy Messi mial kontuzje nawet bysmy nie grali o tytul w ostatniej kolejce wiec merytorycznie to Ty idz sprzedawac wate cukrowa na festynie.

23

Fajny mial fryz i umial dobrze gwizdac :D :D :D
Powodzenia Pinto.

0

Napewno krosowe podania i dosrodkowania ma lepsze od Alvesa, 25 lat a w/g transfermarkta jest wart ok 9mln.

0

On jest za slaby zeby wygryzc ze skladu chocby Alexa dlatego chca sie go pozbyc ale ja bym tyle nie zaplacil za niego. A Alvesa to moga kupic bez zadnej wymiany-15mln in cash i nara.

0

Cardozo to tania i dobra opcja.

3

Tacy ludzie jak Ty zrobiliby dla Barcy duzo wiecej niz Zubi. On nie szuka dobrych ofert ani okazji tylko bladzi jak dziecko we mgle. Dobry pomysl z tym Dzeko.

0

Wcale nie trzeba.

0

Tak a ten caly wynalazek to wielki znak zapytania a za takowe sie tyle nie placi !!! 10mln i Alves to uczciwa cena a jak nie to nara bo za tyle lub prawie tyle to kupimy LAPORTE ktory moim zdaniem zasluguje na to by byc celem transferowym nr 1 .

0

Mamy Montoye ktory jest solidniejszy i koncentruje sie na grze zamiast pajacowac i dosrodkowywac pilke jakby gral rugby. A w Atletico Madryt siedzi na lawie TOBY ALDERWEIRELD.. Ktos go widzial w akcji?

0

W Paryzu byl bo byl za slaby. No u nas bedzie gwiazda bo Mascherano to defensywny pomocnik a Tarzan zawiesil buty na kolku i zajmie sie czyms innym.

0

Chyba zwariowales! Za kogo? Koles we wszystkich rozgrywkach rozegral az 21 meczy a budujacy potege na lata Paryzanie po roku juz sie go chca pozbyc. Nie daje Ci to do myslenia???

0

16-18 jak dla mnie. Napewno 15 i to minimum zwlaszcza ze Atletico wola ok 20mln za Mirande.

0

Ja Ci powiem lepsza rzecz. Puyol bedzie jedynym obronca jakiego "sprowadzimy" tego lata a za rok odkupimy z Celty Vigo Fontasa za jakies 15 baniek :D

4

Tak sie u nas robi interesy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?