gabrielos1899
Dołączył/a: wrzesień 2010
Skawica,
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dosrodkowywal do nikogo jak zawsze :D
0
18 mln i jutro jest wasz Manjunajtedy wy :P
0
Masche na kapitana grajac DM !!!
1
Villa kosztowal 40mln a odszedl za 1,5mln- biznes sie kreci u nas :(
0
Za 24mln w ratach 3x8mln rozlozonych na 3 lata... Smiech na sali poprostu
0
Nie wiem czemu ale jakos nie widze Hiszpanii w roli faworyta do tytulu.
0
ja mam 2-2 c'mon Croatia
0
Chyba zartujesz? To byl karny w stylu 92min w meczu Polska-Austria...
1
Neymar super, Rakitic calkiem calkiem ale Alves to merda completa...
1
Wiem ze nie ale to nasze chlopaki i fajnie to wygladalo.
0
Alves byl wtedy gdzies tam,probowal cos tam dosrodkowac do kogos tam i prawie mu sie udalo. Jak na 45min to super performance :D :D :D
0
Ale Neymar go objechal w polu karnym :)
0
A masz kto bramki strzelil bo nie widze na tym zdjeciu?
:D
0
Dzieki za wszystko Cesc i powodzenia.
A teraz to musze sie napic - wszystko tylko nie Czelski FC :(
0
Pokaz mi jakis sukces z tego sezonu albo wytlumacz 0-7 z Bayernem rok temu. Gdzie byly te petrodolary wtedy i jakich transferow sie za nie dokonalo (oprocz kupna obroncy oczywiscie :D )
0
Moze dlatego ze przy Rosellu, jego interesach "w imieniu klubu" i transferowych orgiach w Londynie Laporta sie kryje :D
0
1) Przy Laporcie Guardiola co chcial to mial- on podejmowal decyzje odnosnie transferow(niezawsze trafnych i ekonomicznych) ale bronily go wyniki.
2) Przy Laporcie Barca odzyla
3) Mimo sytuacji ekonomicznej klubu nie sprzedal historii za pare petrodolcow w imie szczytnych idei - fundacja Qatar ktora okazuje sie jest podwalina katarskich linii lotniczych i biznesu arabow z ktorego my nic nie mamy
4) Barce zadluzyl i doprowadzil prawie do bankructwa Joan Gaspart- Ty tego nie wiesz bo jak on rzadzil i rujnowal klub Ty chodziles za reke do przedszkola wiec przestan farmazonic !!!
1
1) Fakt
2) I tak powinien myslec nasz zarzad przy wlasnych transferach
3) Musi bo oni chca go na sile sprzedac
4) Man U
0
Nie ma sie mu co dziwic ze chce odejsc. Latal dziury caly sezon a i tak razem z Sanchezem robili wyniki,gdy Messi mial kontuzje. Teraz razem z Alexisem sa wypychani na sile bo sa warci najwiecej kasy a reszty szrotu nikt poprostu nie chce.
0
O i to sie nazywa rewolucja...
Pozbyc sie najlepszego co mamy za czapke gruszek, kupic bramkarza,pomocnika i jednego obronce (Puyol) ... Zarzad + Zubi = DRAMAT
0
Ale to byly domysly autora a nie to co Fabregas powiedzial.
0
Budzet Barcy- bez sprzedazy koszulek przez kogos co katarku dostal ( i do kieszeni przy okazji nawpychal ) - pozwalal na wywalizacje z najlepszymi.
Mamy taka szkolke ze Ajax z najlepszych lat sie chowa !!!
I nigdy nie przemowia do mnie te argumenty ze obecny futbol bla,bla,bla.
Gdyby nie "super transfery" typu Ibra, Chygry, D.Villa,Fabregas (planowany) i wiele innych nie trzeba by latac dziur sprzedajac 111 lat tradycji.
P.S. Sam bym wyslal czesc swojej pensji jesli bylaby taka potrzeba i wiele osob na swiecie zrobiloby to samo byle koszulka pozostala czysta.
0
Ja tez mam nadzieje ze to bedzie San Antonio Spurs :D
0
99,9 % mu nie wychodzi :)
0
Bo Cafu dal mu ostatnia szanse :D
0
Mozna,mozna tyle ze Alves jest cieniem samego siebie i od co najmniej od 2 lat gra taki piach ze sie patrzec na to nie da(klotnie z arbitrem po ewidentnym faulu i plywanie po trawie jak panienka doslownie). Poza tym pijanemu bys dal pilke to wkoncu za ktoryms razem by celnie dosrodkowal a ten zarabiajac takie kokosy tego raz na 90 minut nie potrafi zrobic.
0
SA Spurs :) :) :)
3
Dobrze Romek,nie wzbogacaj Arsenalu tak co Cesc u nas zostanie :)
0
Zamiana za Tello i taki deal bylby ok :)
2
I jeszcze kilku takich co nawet trawy nie powachaja :)