1

Dosrodkowywal do nikogo jak zawsze :D

0

18 mln i jutro jest wasz Manjunajtedy wy :P

0

Masche na kapitana grajac DM !!!

1

Villa kosztowal 40mln a odszedl za 1,5mln- biznes sie kreci u nas :(

0

Za 24mln w ratach 3x8mln rozlozonych na 3 lata... Smiech na sali poprostu

0

Nie wiem czemu ale jakos nie widze Hiszpanii w roli faworyta do tytulu.

0

ja mam 2-2 c'mon Croatia

0

Chyba zartujesz? To byl karny w stylu 92min w meczu Polska-Austria...

1

Neymar super, Rakitic calkiem calkiem ale Alves to merda completa...

1

Wiem ze nie ale to nasze chlopaki i fajnie to wygladalo.

0

Alves byl wtedy gdzies tam,probowal cos tam dosrodkowac do kogos tam i prawie mu sie udalo. Jak na 45min to super performance :D :D :D

0

Ale Neymar go objechal w polu karnym :)

0

A masz kto bramki strzelil bo nie widze na tym zdjeciu?
:D

0

Dzieki za wszystko Cesc i powodzenia.
A teraz to musze sie napic - wszystko tylko nie Czelski FC :(

0

Pokaz mi jakis sukces z tego sezonu albo wytlumacz 0-7 z Bayernem rok temu. Gdzie byly te petrodolary wtedy i jakich transferow sie za nie dokonalo (oprocz kupna obroncy oczywiscie :D )

0

Moze dlatego ze przy Rosellu, jego interesach "w imieniu klubu" i transferowych orgiach w Londynie Laporta sie kryje :D

0

1) Przy Laporcie Guardiola co chcial to mial- on podejmowal decyzje odnosnie transferow(niezawsze trafnych i ekonomicznych) ale bronily go wyniki.
2) Przy Laporcie Barca odzyla
3) Mimo sytuacji ekonomicznej klubu nie sprzedal historii za pare petrodolcow w imie szczytnych idei - fundacja Qatar ktora okazuje sie jest podwalina katarskich linii lotniczych i biznesu arabow z ktorego my nic nie mamy
4) Barce zadluzyl i doprowadzil prawie do bankructwa Joan Gaspart- Ty tego nie wiesz bo jak on rzadzil i rujnowal klub Ty chodziles za reke do przedszkola wiec przestan farmazonic !!!

1

1) Fakt
2) I tak powinien myslec nasz zarzad przy wlasnych transferach
3) Musi bo oni chca go na sile sprzedac
4) Man U

0

Nie ma sie mu co dziwic ze chce odejsc. Latal dziury caly sezon a i tak razem z Sanchezem robili wyniki,gdy Messi mial kontuzje. Teraz razem z Alexisem sa wypychani na sile bo sa warci najwiecej kasy a reszty szrotu nikt poprostu nie chce.

0

O i to sie nazywa rewolucja...
Pozbyc sie najlepszego co mamy za czapke gruszek, kupic bramkarza,pomocnika i jednego obronce (Puyol) ... Zarzad + Zubi = DRAMAT

0

Ale to byly domysly autora a nie to co Fabregas powiedzial.

0

Budzet Barcy- bez sprzedazy koszulek przez kogos co katarku dostal ( i do kieszeni przy okazji nawpychal ) - pozwalal na wywalizacje z najlepszymi.
Mamy taka szkolke ze Ajax z najlepszych lat sie chowa !!!
I nigdy nie przemowia do mnie te argumenty ze obecny futbol bla,bla,bla.
Gdyby nie "super transfery" typu Ibra, Chygry, D.Villa,Fabregas (planowany) i wiele innych nie trzeba by latac dziur sprzedajac 111 lat tradycji.
P.S. Sam bym wyslal czesc swojej pensji jesli bylaby taka potrzeba i wiele osob na swiecie zrobiloby to samo byle koszulka pozostala czysta.

0

Ja tez mam nadzieje ze to bedzie San Antonio Spurs :D

0

99,9 % mu nie wychodzi :)

0

Bo Cafu dal mu ostatnia szanse :D

0

Mozna,mozna tyle ze Alves jest cieniem samego siebie i od co najmniej od 2 lat gra taki piach ze sie patrzec na to nie da(klotnie z arbitrem po ewidentnym faulu i plywanie po trawie jak panienka doslownie). Poza tym pijanemu bys dal pilke to wkoncu za ktoryms razem by celnie dosrodkowal a ten zarabiajac takie kokosy tego raz na 90 minut nie potrafi zrobic.

0

SA Spurs :) :) :)

3

Dobrze Romek,nie wzbogacaj Arsenalu tak co Cesc u nas zostanie :)

0

Zamiana za Tello i taki deal bylby ok :)

2

I jeszcze kilku takich co nawet trawy nie powachaja :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?