0

Co jak co ale koles ktory dyryguje gra Barcy jest konkret bez dwoch zdan. Po kolejne tryplety L.Enrique :)

0

No i dobrze, nigdzie sie nie wybieraj Sergio !!!

0

Chce go w klubie ( Pogba ) ale wiecej niz 40mln bym nie dal bo niby dlaczemu jest rzekomo wart 80?
Za 40 to kupilismy D.Ville ktory przyszedl z wyrobiona marka i tworzyl historie ktora osobiscie ogladalem na MANICIE w 2010 roku

0

Po trupach do celu :) Aj lajk yt hehehe

0

Tez bys tak mial gdybys mial dostep do tego samego sfuffa co on :P :P :P

0

Real tak wlasnie zegna swoje legendy... Az zal patrzec ale dla nas to nic dziwnego :)

0

Bart ja Cie prosze... Zniknij czym predzej !!!

0

No coz, to tylko pokazuje jak mocna na prawej flance jest Barca... :)

0

To juz zalatwione :P

1

Na chwile obecna wszystko....

4

60 baniek nie pozwoli zapomniec o stylu w jakim zniszczyl do pnia La Masie !!!
Laporta tez kupowal gwiazdy ale przy nim szkolka zarabiala pare groszy a perelki graja po dzis dzien w wyjsciowej XI i jestem w 100% za tym zeby Joan powrocil za stery w klubie.

2

To ze wogole zaistniala potrzeba pisania takiego listu to tylko wielokropek zostawic bo rece opadaja...

0

Ramos to obronca choc ostatnio bramkostrzelny :P

1

Bo wie ze "6" ni hu hu :P

0

Taaaa a PolacoBlaugrana by sie z checia wzial za Ciebie :P
oczywiscie zart sytuacyjny i nie bierz do siebie hahahaha

0

Chyba Madrytu lol :P

0

Po naszemu tzn Pedro OUT

0

Niektorzy nie sa tacy super jak Ty niesztywny napinaczu z malej litery :P :P :P

0

Prawde powiedziawszy to na dzisiaj bez niego ekipa Argentyny nawet nie istnieje kropka

0

Hahahahahahah

0

Neymar 86.5 i Zlatan Ibrahimovic 49.5 to kuszaco niskie ceny...

Chyba bym ich kupil obu na raz bo przy dzisiejszych cenach nic nie wiadomo.... :P

0

"Tobie" pisze sie z wielkiej litery bo to zwrot grzecznosciowy to po trzecie !!! Troche kultury skoro ziomkami nie jestesmy to po czwarte !!! a po piate to sie bujaj lamusie bo nawet daty urodzenia nie masz...

0

Ty ziomek encyklopedio jedna... Czepiasz sie to niech bedzie przez "Q" albo "KU" jak wolisz. Niektorzy pisza na szybkosci albo w innych teges meges a Ty z encyklopedia zeby nikt mnie na niczym nie przycial..... ŁAŁ przez duze "W" :P
Szukasz zielonego koloru to sam Ci lajka zapodalem :)
pzdr - ( tak sie to pisze u Ciebie ) ?????

0

OK moze byc i Ivan Sergio Turan :P

0

Nasza pomoc chyba bedzie miec typowo hiszpanskie imie :
Ivan Arda Buschets :P

0

LA Galaxy, ManU, Chelsea i Fiora - nice ☺

0

To tez wlasnie napisalem. Tez jestem za tym transferem ale zadna "przyszlosciowa gwiazda" nawet jesli budzaca nadzieje na kolorowa przyszlosc nie powinna dostac takiego hajsu od razu na stol!!!
Kim on niby jest i co osiagnal w zyciu zeby mu tyle placic na dzien dobry?
Swiat oszalal a niektorym poprostu popi....... sie w glowach....

0

Zgoda w 100% ale panowie od transferow powinni to wiedziec...

0

he's back again !!! :)

2

5? Łał przez duze w :P
Najwazniejsze jest to co robil w bramce Barcy w poprzednim sezonie a o krnym z City Angole w pracy wciaz wspominaja :) :) :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?