gabrielos1899
Dołączył/a: wrzesień 2010
Skawica,
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hehehe no ba :P
1
http://footballstreaming.info/
Na tym oglądałem wczoraj Anglię i Hiszpanię i wszystko bez zakłoceń. Kabel hdmi i oglądasz na szkiełku.
Spróbuj a jak nie to podeśle Ci coś innego.
0
Ktokolwiek by nie zagrał na miejscu Alvesa zapewne nie sprezentuje przeciwnikom tylu sytuacji co ten jeździec bez głowy.
0
I tak było, jest i będzie!!! Sam jestem kibicem Barcy i Antymadridista w 100% odkąd skończyłem 7 lat. Jeśli przeszkadza Ci to w czymkolwiek to adios do siebie na fioletową.
1
O golu widmo dla Gijon też pisze więc tym razem odrobina obiektywizmu jest :)
0
Oby wszystko złe się wyszalało teraz a później będzie z górki :)
4
GIJON- pierwsza twierdza w nowym sezonie :) :) :)
1
Tylko i wyłacznie Arek Milik. Dobre bo polskie !!! :P
0
Navas z całą pewnością.
0
Mundial sprzedają za kopertę pod stołem a dzieciom w piłke grać nie dadza...
0
W Liverpoolu napewno by sie odnalazl, w City raczej epizody z ławki.
0
Ten koleś to mój idol i to nie nie tylko przez pryzmat mojej pogardy dla Madrytu :P
0
Oby tylko te ciule w turbanach tam czegoś nie podłożyły w tym Nyonie....
1
Tuż po zamknięciu transferu Pedro sie skontaktują, don't worry Nolito.
0
Po to się kibicuje ukochanej drużynie żeby wierzyć w takie rzeczy. Ja wierze do końca :)
1
Verratti, Coutinho, Lukaku. Tym powinna moim zdaniem interesować się Barca w zimowym okienku.
0
Ja mam ziomka który używa aplikacji BT Sports i oglada mnóstwo meczów. Mam od niego kod i dzisiaj sprawdze jak to chodzi. Dam znać :)
0
Nie warto i sam po 5 latach zrezygnowałem z Cyfry+ i mimo że wydzwaniali do mnie z "super ofertami" w czasie 3-miesięcznego wypowiedzenia to zdania nie zmieniłem. Jak masz dobrego neta to tylko i wyłacznie tel. internetowa. pozdro
0
Barca z czystym kontem jest 1.91 a na podniesienie pucharu 5.00 (!)
Chyba postawię za 100 :P
0
Ja też a oprócz tego nie mam również paznokci :(
0
Wielkie pożegnanie w jeszcze wiekszym stylu. Goodbye and good luck Pedro!
0
Rudy palacz dziś napewno na dopalaczach bo hasa po lewej flance aż miło
6
Uwielbiam te koszulki pół na pół !
Jedna wisi na ścianie a druga czeka na dzisiejszy mecz :)
0
Strzeli 2 bramy i to po asystach Pedro :P
0
"Barca najbardziej utytułowanym klubem w Europie."
Oby jej kibice byli dzisiejszej nocy równie bardzo pijani ze szczęścia :P
1
6-pack browara, szalik i wyprasowana koszulka ready for action. Ja też :)
8
I wtedy hokejowe zmiany :P
0
Mogliby grać w trzecim stroju bez kitu
0
Hehe jak będę mieć syna kiedyś to dam mu na imię Lionel :)
2
Razem z Turanem to 2 świetne transfery, aż nie moge się doczekać wiosny jak już będą obaj mogli zagrać :)