0

hehehe no ba :P

1

http://footballstreaming.info/
Na tym oglądałem wczoraj Anglię i Hiszpanię i wszystko bez zakłoceń. Kabel hdmi i oglądasz na szkiełku.
Spróbuj a jak nie to podeśle Ci coś innego.

0

Ktokolwiek by nie zagrał na miejscu Alvesa zapewne nie sprezentuje przeciwnikom tylu sytuacji co ten jeździec bez głowy.

0

I tak było, jest i będzie!!! Sam jestem kibicem Barcy i Antymadridista w 100% odkąd skończyłem 7 lat. Jeśli przeszkadza Ci to w czymkolwiek to adios do siebie na fioletową.

1

O golu widmo dla Gijon też pisze więc tym razem odrobina obiektywizmu jest :)

0

Oby wszystko złe się wyszalało teraz a później będzie z górki :)

4

GIJON- pierwsza twierdza w nowym sezonie :) :) :)

1

Tylko i wyłacznie Arek Milik. Dobre bo polskie !!! :P

0

Navas z całą pewnością.

0

Mundial sprzedają za kopertę pod stołem a dzieciom w piłke grać nie dadza...

0

W Liverpoolu napewno by sie odnalazl, w City raczej epizody z ławki.

0

Ten koleś to mój idol i to nie nie tylko przez pryzmat mojej pogardy dla Madrytu :P

0

Oby tylko te ciule w turbanach tam czegoś nie podłożyły w tym Nyonie....

1

Tuż po zamknięciu transferu Pedro sie skontaktują, don't worry Nolito.

0

Po to się kibicuje ukochanej drużynie żeby wierzyć w takie rzeczy. Ja wierze do końca :)

1

Verratti, Coutinho, Lukaku. Tym powinna moim zdaniem interesować się Barca w zimowym okienku.

0

Ja mam ziomka który używa aplikacji BT Sports i oglada mnóstwo meczów. Mam od niego kod i dzisiaj sprawdze jak to chodzi. Dam znać :)

0

Nie warto i sam po 5 latach zrezygnowałem z Cyfry+ i mimo że wydzwaniali do mnie z "super ofertami" w czasie 3-miesięcznego wypowiedzenia to zdania nie zmieniłem. Jak masz dobrego neta to tylko i wyłacznie tel. internetowa. pozdro

0

Barca z czystym kontem jest 1.91 a na podniesienie pucharu 5.00 (!)
Chyba postawię za 100 :P

0

Ja też a oprócz tego nie mam również paznokci :(

0

Wielkie pożegnanie w jeszcze wiekszym stylu. Goodbye and good luck Pedro!

0

Rudy palacz dziś napewno na dopalaczach bo hasa po lewej flance aż miło

6

Uwielbiam te koszulki pół na pół !
Jedna wisi na ścianie a druga czeka na dzisiejszy mecz :)

0

Strzeli 2 bramy i to po asystach Pedro :P

0

"Barca najbardziej utytułowanym klubem w Europie."
Oby jej kibice byli dzisiejszej nocy równie bardzo pijani ze szczęścia :P

1

6-pack browara, szalik i wyprasowana koszulka ready for action. Ja też :)

8

I wtedy hokejowe zmiany :P

0

Mogliby grać w trzecim stroju bez kitu

0

Hehe jak będę mieć syna kiedyś to dam mu na imię Lionel :)

2

Razem z Turanem to 2 świetne transfery, aż nie moge się doczekać wiosny jak już będą obaj mogli zagrać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?