1

Napoli już ma mistrza Włoch w kieszeni w takim razie :D

0

Będzie robił za maskotkę klubu z numerem "0" na plecach :D

3

"Poziom sędziowania w Hiszpanii jest bardzo dobry" i ... tyle w tym temacie.
Chyba wystarczy jedno takie zdanie żeby stwierdzić jakim skretyniałym hipokrytą jest ów osobnik :(

0

Turecki czy coś :D :D :D

1

Ale nie był gebelsem :D

2

Hahahahhaahhaa i tak trzymać !!!

1

Nie dość że gebels to jeszcze pomadrycki...
Tak samo jak Di Marii ani za darmo go nie chcę .

0

Wypas, po prostu wypas :)

0

Świetny bramkarz i oby na lata z nami.

0

A punkt 2 Ci się podoba bardziej?

0

Mnie tak samo :D

7

Mądre roszady w składzie i rotacja potrzebna rywalizacji. Tym od początku sezonu prócz niechcianego przez wielu Paulinho Barca imponuje pod wodzą Valverde. Oby tak dalej a pić niejednego szampana będziemy na koniec sezonu.

0

Jeśli chce wygrać tyle co Leo to zapraszamy go do nas :D

0

Bedzie dobrze zobaczycie..Ci co nie grali wcale, grali slabo lub w kratke za L. Enrique moga odpalic za Valverde
Jestem dobrej mysli i VeB !!!

0

Co za pajac......

0

Madrycki ryj którego nie znoszę !!!

0

Po transferze Neymara świat totalnie oszalał :D :D :D
Za chwile trzeba bedzie zapłacić 180mln zeby od nas Douglasa odkupić...
Buahahaha

0

Już sam załapałem ten fakt że skoro Neya chcą to Verrattiego nie puszczą nigdzie.
Tylko gotóweczka z trzema ładnymi cyferkami 222 i może być w PSG przed obiadem :D

9

Hahahaha czyli tak się robi dobry interes. Wow ta szuja chyba nawet Luisa Figo prześcignie bo za rok u Pereza za 400mln z pożyczki banku madryckiego klauzule paryską spłaci ...

0

Jaki punkt? Chodzi Ci o klauzule?

2

Jak tylko słysze "negocjacje" w sensie że Barca je prowadzi to flaki mi się telepią z nerwów na samą myśl o tym co tym razem spapraja...

18

Teraz nastał czas żeby Barca pokazała co nieco. Klauzula 222mln i ani centa mniej bez włączania paryskiego szrotu jako obniżenie kwoty. Jeśli nie to dziada na ławce posadzić na cały przedmundialowy sezon !!!
Facet postępujący jak on powinien dostać co mu się należy. Dla mnie nie ma jaj zupełnie i niech czym prędzej znika z oczu.

0

Moim skromnym zdaniem Rafinha + 35mln i albo albo :P

0

Easy 1sza połowa jak z Juve, pózniej zmiany i różnie może być :)
Mam U próbuje wrócić do czołówki ale do Barcy ma zdecydowanie za daleko żeby nawet fiknąć cokolwiek :D

3

Coutinho do nas 100%. Nowy Iniesta ze strzałem z dystansu i niech Verratti palce oblizuje na gre z nim bo też za rok dołączy :D

0

Transfer definitywny za ok 30 baniek albo baj baj bo bardziej się przyda z ławki niż wcale go nie mieć

1

Qrde jak ja bym chciał być na jego miejscu...
Siedzieć w pięknej Barcelonie, mieć kontrakt w takim klubie jak Barca i brać hajsy za nic nie robienie :D

0

Jeśli tylko chce odejść to za 222 baniek hmm Verratti + Dembele = Ja jestem happy i jeszcze kolka tygodni pijemy za to co zostało :D

0

Z tym się zgodzę jak najbardziej ale dwóch pozostałych w dalszym ciągu nie rozumiem :)

0

Sergi Roberto: 40 milionów , Samuel Umtiti: 60 milionów oraz
Gerad Deulofeu: 35 milionów to tak śmieszne klauzule że aż żal patrzeć...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?