0

Napisalem o Juve bo oni za co takiego bekli sromotnie co niestety nie grozi tym z Madrytu. Ban na transfery to oczywista oczywisto :D pozdro

0

A czym to się niby różni od najbardziej utytułowanego we Woszech Juventusu? Oni maja 3 gwiazdki na koszulkach a polecieli do 2 ligi z hukiem i bagażem minusowych punktów za kupowanie sędziów i ustawianie meczów...

17

Real Madryt do II ligi !!!! :D

0

Czego oni się jeszcze nie chwycą? Robią wszystko żeby mieć z nami jakiekolwiek szanse załatwiając sprawy poza boiskiem ale na zielonej trawie to my będziemy góra :)

1

Piasek w oczy itp itd a karawana jedzie dalej i Tryplet był. W tym roku to powtórzymy i dopiero sie będzie działo :D

0

hahaha :D :D :D za kilka drobnych milionów lol

12

Nie ma mocy? Poprostu łatanie dziur przy pladze kontuzji + "forma" choćby Pique i jest jak jest. Mimo wszystko źle nie jest jeśli chodzi o tabele wiec nic tylko czekać na powrót najważniejszych i byle do stycznia :)

0

Trójkąt Rakitic-Turan-Sergio to gwarancja większego spokoju w tyłach a wtedy i z przodu się polepszy i skuteczność będzie stopniowo wzrastać. Czekam na tego Kebaba Niszczyciela jak na zbawienie to ten nie odpuszcza nigdy :)

0

Pele już chyba zrozumiał jak się kiedyś zbłaźnił w pojedynku z boskim Diego...
Pamiętacie to jak obaj wybierali swoich sukcesorów?
Diego mówi bez zastanowienia - Lionel Messi
Pele czacha zadymiła i wyskoczył z .... Robinho :D :D :D

0

Uuu czuć nutkę zazrości względem Masche :P

2

Chcesz rozbebeszyć drużyne na drobne kawalki ? - zatrudnij L V G

0

E tam, gadanie.... Nolito sam od siebie dożuci 8 baniek i bedzie gites majones :D

0

Nie chcesz se pochodzić po za niego ? :D

0

Miss you Tarzan !!!

0

Jeśli Bart miał w tym udział to wkońcu coś mu wyszło :P

0

Zarząd Hiszpańskiej Królewskiej Federacji Piłkarskiej (RFEF) wesprze Barce?
A to ciekawe :D

0

I bardzo dobrze!!! W zeszłym roku drużyna przestała być grzecznymi chłopcami i przy wciąż nie słabnącym szacunku do rywala wygrała Champions League.
Teraz kolej na zarząd klubu żeby dorosnął i zaczął bronic tego co reprezentuje w bardziej wyrazisty sposób...
"Mes Que Un Club" i "Som i Serem" do czegoś w końcu zobowiązują.

1

Oby to była prawdziwa historia i adios Alves.

0

Wiem chodzilo mi o ten zakaz ktory sie skonczyl a z Vidalem i tak trzeba czekac do stycznia mimo ze byl kupiony jakis czas temu.

0

Widze Kebaba Niszczyciela z "7" na plecach ale mam jedno pytanie; dlaczego nie rejestrowac do gry rowniez Vidala skoro zakaz transferow jak potwierdzono zakonczyl sie 31 Sierpnia?

0

Miałem na myśli to że taka gra jaką prezentował Verma jest lepsza niż Masche, Bartra lub Mathieu a przy optymalnej dyspozycji Pique to hmmmm :)

0

W takiej dyspozycji Vermaelen wraz z najlepsza wersją Piquenbauera tworzą najlepszy duet obrońców od czasów Puyol-Pique.

0

Marzy mi się Hazard albo Coutinho w miejsce (Iniesta,Pedro) bo to dopiero byłaby przyszłość :P
Obydwaj świetni technicznie i co najważniejsze uniwersalni na każdej pozycji w przodzie.

10

Tak Villa jak i Henry powinni byc u nas ze 3,4 lata wczesniej,

0

Krystyna ze złości tuż po powrocie do domu zapewne wyrzuci wszystkie żele do włosów, których używał w poprzednim sezonie :P :P :P

0

Tylko Leverkusen i BATE na wyjeździe pełnym składem, reszte grać młodzieżą i oszczedzać skład jak tylko się da zwłaszcza że kontuzje chyba nas omijać nie będą.

0

Już nie lubię tego pana od relacji z UEFA

0

Z całym szacunkiem ale kto by odpuścił ściganie rekordu dwóch Champions League z rzędu i samą grę w tych prestiżowych rozgrywkach dla paru "łatwych groszy" i Superpucharu Europy?
Twój tok myślenia kojarzy mi się bardziej z kibicem Maccabi Tel Aviv badź Malmoe którzy jeszcze trzezwieja po wczorajszym aniżeli z dumnym kibicem obrońcy trofeum - FC BARCELONY

0

hahaha nie tylko Twój :P

0

Ale przy stracie piłki pozostaje mega dziura, którą wykorzystują przeciwnicy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?