gabrielos1899
Dołączył/a: wrzesień 2010
Skawica,
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie halo bylo juz wczesniej chocby z Ibra czy D.Villa ...
0
Alves w ustawieniu z 3 obroncami to samobojstwo !!!
0
Ale Vermalen jest do wyjecia za kilka groszy bo Wenger woli inny duet w obronie.
0
Vermaelen albo Chico z Premier League za rozsadne pieniadze i mamy komplet w obronie.
0
???
1
Albo Vlaar z A. Villi zanim go podkupi Man U
0
Aha i jest jeszcze Vermalen,ktory ma dosc siedzenia na lawie w Arsenalu
0
Chico ze Swansea kupic !!!
0
"5" z napisem Puyol powinna wisiec jak sztandar dokola stadionu przez caly sezon. Tak sie dziekuje takim jak on.
0
Chyba Bartra i Mathieu jesli Gerard sie nie wezmie za siebie.
0
Matje z tego co wiem :)
0
Mozna gdybac jakim bedzie u nas obronca- byc moge genialnym i kilka lat pogra na wysokim poziomie ale na dzien dzisiejszy po takich negocjacjach Zubi powinien wyleciec na zbity pysk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Byly zawirowania wtedy rowniez, np Keirsson...
1
hahaha
0
Mnie sie podoba ale czy Ty naprawde sadzisz ze Zubi sciagnie Vertonghena, Benatie i Cuadrado za jednym zamachem?
0
Sorry ze nie na temat ale ma ktos moze grafike Mes Que Un Club na tle bordo-granatowych pasow(ale bez herbu Barcy) o wysokiej rozdzielczosci? W necie szukam i nic nie moge znalezc. Potrzebne do personalizacji karty kredytowej. Z gory dzieki.
0
Wiesz ilu jest takich co graja solidnie jak juz powstana z lawki rezerwowych?
0
Marquinos bo czemu, temu ze wszyscy o nim pisza w kontekscie Barcy czy dlatego ze przesiedzial pol sezonu na lawie w PSG???
0
Sorry ze nie na temat ale ma ktos moze grafike Mes Que Un Club na tle bordo-granatowych pasow(ale bez herbu Barcy) o wysokiej rozdzielczosci? W necie szukam i nic nie moge znalezc :( Z gory dzieki.
0
On jeszcze ugryzl w meczu towarzyskim bodajze z Chorwacja.
0
Czwarty
0
Mam nadzieje ze rozmowa bedzie szybka i na temat ... odejscia temat oczywiscie bo po Mundialu jestem juz w 100% pewny co do wartosci Montoyi na tle Alvesa- zjada go poprostu.
0
Istnieje :D
0
To by mialo sens bo marnowanie ktoregos z nich because of Messi to glupota jak dla mnie.
6
Zbieranina pseudo gebelsow zlozona z Polakow, Turkow i innych komu na straganie paszporty dali. Madrytu i szwabow nienawidze i zawsze wiedzialem ze w tej kwestii mam racje...
0
Pytanie jest tylko jedno : co mysli Lucho???
Jesli bedzie gral pod Messiego i Neymara z Suarezem na bokach ustawial to ja tego nie widze osobiscie...
0
Powodzemia Alexis!!! Zrobil duzo dla nas i szkoda ze odchodzi.
3
Brazylia powinna byla ogladac reszte mundialu przed telewizorem juz po meczu z Kolumbia a gdyby nie sedziowie to nic wiecej niz awans z grupy by nie ugrali.
1
On w dziedzinie gryzienia jest juz recydywista :D
0
To wlasnie czas dla Zubiego na wykazanie sie. Liverpool chce go zastapic przed nowym sezonem to cena w dol...