0

Nie halo bylo juz wczesniej chocby z Ibra czy D.Villa ...

0

Alves w ustawieniu z 3 obroncami to samobojstwo !!!

0

Ale Vermalen jest do wyjecia za kilka groszy bo Wenger woli inny duet w obronie.

0

Vermaelen albo Chico z Premier League za rozsadne pieniadze i mamy komplet w obronie.

0

???

1

Albo Vlaar z A. Villi zanim go podkupi Man U

0

Aha i jest jeszcze Vermalen,ktory ma dosc siedzenia na lawie w Arsenalu

0

Chico ze Swansea kupic !!!

0

"5" z napisem Puyol powinna wisiec jak sztandar dokola stadionu przez caly sezon. Tak sie dziekuje takim jak on.

0

Chyba Bartra i Mathieu jesli Gerard sie nie wezmie za siebie.

0

Matje z tego co wiem :)

0

Mozna gdybac jakim bedzie u nas obronca- byc moge genialnym i kilka lat pogra na wysokim poziomie ale na dzien dzisiejszy po takich negocjacjach Zubi powinien wyleciec na zbity pysk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Byly zawirowania wtedy rowniez, np Keirsson...

1

hahaha

0

Mnie sie podoba ale czy Ty naprawde sadzisz ze Zubi sciagnie Vertonghena, Benatie i Cuadrado za jednym zamachem?

0

Sorry ze nie na temat ale ma ktos moze grafike Mes Que Un Club na tle bordo-granatowych pasow(ale bez herbu Barcy) o wysokiej rozdzielczosci? W necie szukam i nic nie moge znalezc. Potrzebne do personalizacji karty kredytowej. Z gory dzieki.

0

Wiesz ilu jest takich co graja solidnie jak juz powstana z lawki rezerwowych?

0

Marquinos bo czemu, temu ze wszyscy o nim pisza w kontekscie Barcy czy dlatego ze przesiedzial pol sezonu na lawie w PSG???

0

Sorry ze nie na temat ale ma ktos moze grafike Mes Que Un Club na tle bordo-granatowych pasow(ale bez herbu Barcy) o wysokiej rozdzielczosci? W necie szukam i nic nie moge znalezc :( Z gory dzieki.

0

On jeszcze ugryzl w meczu towarzyskim bodajze z Chorwacja.

0

Czwarty

0

Mam nadzieje ze rozmowa bedzie szybka i na temat ... odejscia temat oczywiscie bo po Mundialu jestem juz w 100% pewny co do wartosci Montoyi na tle Alvesa- zjada go poprostu.

0

Istnieje :D

0

To by mialo sens bo marnowanie ktoregos z nich because of Messi to glupota jak dla mnie.

6

Zbieranina pseudo gebelsow zlozona z Polakow, Turkow i innych komu na straganie paszporty dali. Madrytu i szwabow nienawidze i zawsze wiedzialem ze w tej kwestii mam racje...

0

Pytanie jest tylko jedno : co mysli Lucho???
Jesli bedzie gral pod Messiego i Neymara z Suarezem na bokach ustawial to ja tego nie widze osobiscie...

0

Powodzemia Alexis!!! Zrobil duzo dla nas i szkoda ze odchodzi.

3

Brazylia powinna byla ogladac reszte mundialu przed telewizorem juz po meczu z Kolumbia a gdyby nie sedziowie to nic wiecej niz awans z grupy by nie ugrali.

1

On w dziedzinie gryzienia jest juz recydywista :D

0

To wlasnie czas dla Zubiego na wykazanie sie. Liverpool chce go zastapic przed nowym sezonem to cena w dol...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?