1

15mln i nara

0

Jak widze tego francuskiego wirtuoza to mnie nienawisc bierze ...

0

Wydaje mi sie ze to juz czwarty raz wiec bylby to jakis Quatro czy cos tam :D

1

Amora i wtedy ultraofensywa z Ronaldinho w skladzie. Mam nadzieje ze Kluiverta tez uwzgledniles :D

0

Szkoda, on powinien opuscic klub jako pierwszy.

0

Juz chyba za stary na Barce.

0

Dawac go, w El Classico pogryzie wszystkich :D

0

Kpina przez duze "K"

0

Zapraszamy w takim razie.

0

Wyglada na to ze Rakitic kosztowal wiecej skoro ma zastapic Cesca i Xaviego + jego kilkumilionowa odprawe. Ja pier...e co sie dzieje w tym klubie....

1

Paranoja !!! Chce odejsc do szejkow i zarabiac krocie to za niech sam zaplaci za rozwiazanie kontraktu. Mozna byc zywa legenda ale jaj sobie nie robmy zeby widzi misie zawodnikow ustawialo wszystko w klubie.

1

Mam nadzieje ze w pojedynku makaron vs fish&chips mygra ten pierwszy. Angole szydzily ze mnie po meczu z Polska na Wembley wiec wszystkie palce zacisniete za Wlochow .

0

No nie jest,sadzal go na lawie kiedy tylko mogl.

0

Powiem tyle- Dlaczemu nie ?

0

Brawo Oranje. Koszulka 2008 roku sie przydala :)

0

Mowilem ze nie widze Hiszpanow w roli faworyta turnieju :)

0

hehe ok

1

5-1 Holandia FUCKINGGGG WOW

0

Uznany gol po faulu na Cassilasie byl po "niby" faulu tuz przy narozniku pola karnego a nie z roznego. Poza tym zapomniales o karnym z kapelusza dla Hiszpanii :)

1

Bramkarz jest tykalny ale faulowac go nie mozna :D

0

Ale kolejny sedzia dostosowujacy sie poziomem do tego z wczoraj i tego co gwizdal mecz Meksyku. Masakra poprostu !!!
Czy FIFA ich z dzungli wytrzasnela???

0

I o NHL zapomniales. Co nie zmienia faktu ze powtorki tam sa available w razie potrzeby a kontrowersji co za tym idzie jak na lekarstwo.

0

Dwie bramki Meksyku nieslusznie nie uznane, co za masakra z sedziami na tym Mundialu...

0

:) :) :)

0

" jest ambitny, walczy, nie odpuszcza " jesli to nie sa cechy na dobrego kapitana to Puyol musial byc beksa stojaca w koncie czekajaca az go kto w dupem kopniem :D

0

Pewnie wpadnie tchorz i Kryska sie polacze wczesniej niz przed koncowym gwizdkiem bo go w oczy bedzie szczypac :D :D :D
Jaki kurs na w/w zwierzaka? Stawiam 10zl

0

Codzienna kwestia godzin w ostatnim czasie a kolejny tydzien mija...

0

Busquets bedzie zmiennikiem Mascherano

0

Przeciez Chygry odszedl za 9mln

3

To pewniak jest,jaki buk to ma ofercie? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?