gabrielos1899
Dołączył/a: wrzesień 2010
Skawica,
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
15mln i nara
0
Jak widze tego francuskiego wirtuoza to mnie nienawisc bierze ...
0
Wydaje mi sie ze to juz czwarty raz wiec bylby to jakis Quatro czy cos tam :D
1
Amora i wtedy ultraofensywa z Ronaldinho w skladzie. Mam nadzieje ze Kluiverta tez uwzgledniles :D
0
Szkoda, on powinien opuscic klub jako pierwszy.
0
Juz chyba za stary na Barce.
0
Dawac go, w El Classico pogryzie wszystkich :D
0
Kpina przez duze "K"
0
Zapraszamy w takim razie.
0
Wyglada na to ze Rakitic kosztowal wiecej skoro ma zastapic Cesca i Xaviego + jego kilkumilionowa odprawe. Ja pier...e co sie dzieje w tym klubie....
1
Paranoja !!! Chce odejsc do szejkow i zarabiac krocie to za niech sam zaplaci za rozwiazanie kontraktu. Mozna byc zywa legenda ale jaj sobie nie robmy zeby widzi misie zawodnikow ustawialo wszystko w klubie.
1
Mam nadzieje ze w pojedynku makaron vs fish&chips mygra ten pierwszy. Angole szydzily ze mnie po meczu z Polska na Wembley wiec wszystkie palce zacisniete za Wlochow .
0
No nie jest,sadzal go na lawie kiedy tylko mogl.
0
Powiem tyle- Dlaczemu nie ?
0
Brawo Oranje. Koszulka 2008 roku sie przydala :)
0
Mowilem ze nie widze Hiszpanow w roli faworyta turnieju :)
0
hehe ok
1
5-1 Holandia FUCKINGGGG WOW
0
Uznany gol po faulu na Cassilasie byl po "niby" faulu tuz przy narozniku pola karnego a nie z roznego. Poza tym zapomniales o karnym z kapelusza dla Hiszpanii :)
1
Bramkarz jest tykalny ale faulowac go nie mozna :D
0
Ale kolejny sedzia dostosowujacy sie poziomem do tego z wczoraj i tego co gwizdal mecz Meksyku. Masakra poprostu !!!
Czy FIFA ich z dzungli wytrzasnela???
0
I o NHL zapomniales. Co nie zmienia faktu ze powtorki tam sa available w razie potrzeby a kontrowersji co za tym idzie jak na lekarstwo.
0
Dwie bramki Meksyku nieslusznie nie uznane, co za masakra z sedziami na tym Mundialu...
0
:) :) :)
0
" jest ambitny, walczy, nie odpuszcza " jesli to nie sa cechy na dobrego kapitana to Puyol musial byc beksa stojaca w koncie czekajaca az go kto w dupem kopniem :D
0
Pewnie wpadnie tchorz i Kryska sie polacze wczesniej niz przed koncowym gwizdkiem bo go w oczy bedzie szczypac :D :D :D
Jaki kurs na w/w zwierzaka? Stawiam 10zl
0
Codzienna kwestia godzin w ostatnim czasie a kolejny tydzien mija...
0
Busquets bedzie zmiennikiem Mascherano
0
Przeciez Chygry odszedl za 9mln
3
To pewniak jest,jaki buk to ma ofercie? :D