1

Pozbyc sie Alvesa- na to czekam od 2 lat juz a wtedy majacy cale skrzydlo dla siebie Alexis pokaze w 100 % na co go stac. Ostatnie mecze Chile mowia wszystko- 2 mecze i 5 asyst.

0

Bo mamy juz Xaviego,Inieste,Busquetsa,Songa,Rafinhe i S.Roberto(Lucho na nich liczy podobno),Fabregasa i wielu innych a goli i asyst Alexisa oni nie zastapia...Poza tym za ktos taki jak Zubi wezmie za Sancheza 25mln a za Vidala/Pogbe wyda ze 60 od sztuki wiec lepiej kogos za te pieniadze kupic a Chilijczyka zostawic w spokoju.

0

Dlaczego pogodzona? Ja sie na nic nie zgadzalem wiec Alexis zostaje. Zubi chce go sprzedac za wszelka cene ale on sobie moze :D

0

No raczej nie mozesz.

1

Moj faworyt,oby udalo sie go zakontraktowac.

0

Z prostej przyczyny- Atletico nie jest takie glupie jak my i nie wypycha tego co ma najlepsze(Alexis,Fabregas) byleby tylko zarobic i pozniej po glowie sie drapac. Sprzedadza Coste i pozostana na topie zastepujac go kims innym. Tam sie mysli i inwestuje z glowa bo kasa z Falcao na marne nie poszla. Zubiego na szkolenie wyslac do pasiatej czesci Madrytu.

0

A co mial powiedziec ze pierd... to wszystko i i siedzi na lawce skoro Busquets blokuje mu miejsce? Zaadaptowal sie w obronie bo chce grac dla tego klubu i niewazne gdzie byle by grac ( obnizyl wymagania finansowe zeby tylko bordowo-granatowa koszulke zalozyc). Przy obecnej polityce transferowej na Twoim miejscu zaczal bym sie oswajac z mysla o parze stoperow Masche-Busi i Songiem na DM w przyszlym sezonie-wtedy powiesz ze Sergio to uniwersalny pilkarz,ktory swietnie sie czuje grajac na obronie.

0

Jesli sie go na sile pozbeda to tylko do Arsenalu pojdzie bo tam jest jego drugi dom po Camp Nou.

1

Tak a Francesco Totti o krok od swojego ukochanego Lazio. Tych bredni az sie czytac nie chce...

0

Idiotyczne przypisywanie pozycji ? Postawisz Pique w ataku bo wysoki jest i jak strzeli glowa kilka bramek okrzykniesz go nowa "9" Barcy? Kazdy zawodnik ma pozycje na ktorej czuje sie najlepiej i to czyni go zawodnikiem tej wlasnie pozycji.
Messi to napastik z ciagiem na bramke i gdzie go nie dasz tam gole bedzie strzelac. Mascherano to DM grajacy u nas z (trwajacej kilka lat) koniecznosci na obronie. Zobaczysz na Mundialu jak Twoj obronca bedzie wymiatac na swojej nominalnej pozycji i nie bedzie to defensywa.

0

Bo mial dobry sezon grajac na tej pozycji co nie zmienia faktu ze jest DM a nie obronca.

0

Ja znalazlem na 394 kanale jesli ktos szuka

0

Ja tez poprosze Holandie

3

Rzuty karne ale emocje :)

1

Lukaku do wziecia - mlody i perspektywiczny, silny fizycznie, niezadowolony z traktowania przez The Blues i sklocony z Mou wiec wystarczy o niego zapytac a nasze gwiazdy od zarzadzania transferami szukaja cholera wie czego.

0

Jak Alves by mu dosrodkowywal to nigdy by gola nie strzelil :)

0

Masz wiecej niz pewne

0

No rejczel.

0

Bez wywodow bo o sama IDEE SPORTU mi chodzilo a jak w Polsce jest to wiem bo od 10 lat jestem szczesliwy na emigracji i w pelni swiadomy tego co sie dzieje tak w naszym kraju jak Brazylii i wszedzie indziej gdzyz cos takiego jak tv posiadam.

0

Polityka nigdy nie powinna miec nic wspolnego ze sportem ale niestety ma. My zorganizowalismy wspaniale Mistrzostwa Europy a w kraju burdel na kolkach...

0

Zenada-cos takiego przed Mistrzostwami Swiata... Komu to potrzebne?

0

Do Zakopanego ich zabierz Lucho. Tam jest pieknie,kondycji nabiora i zobaczymy,ktory jest kozak na Duzej Krokwii. :D

1

On byl, jest i bedzie pomocnikiem i niewazne ile lat lata dziury w obronie tylko dlatego ze skapcy nie chca i nie potrafia zainwestowac kasy w obroncow z prawdziwego zdarzenia. U nas jest wiecej takich przykladow- Fabs(pomocnik!!!) i nie moze sie odnalezc na "9". Za 4 lata nazwiesz go napastnikiem tylko dlatego ze zmuszany jest do gry na tej pozycji? Zastanow sie troche.

0

A ja tak. Corinthians, West Ham, Liverpool i reprezentacja Albicelestes. Wszedzie tam gral i gra jako DM a moim zdaniem po Makelele to najlepszy zawodnik na tej pozycji marnowany u nas na obronie do ktorej warunkami fizycznymi nie pasuje. Zobaczysz prawdziwego Masche juz niebawem na Mundialu.

0

No look pass w style Ronniego :)

4

Zepsuli ta grafike wciskajac X.Alonso pomiedzy naszych na srodku. Mogli go dac tuz za Pedro :D

0

4 i 9 to chyba pomylka z Twojej strony. Jesli juz to odwrotnie.

3

A po jaka cholere kogokolwiek za niego kupowac? Kupno dwoch stoperow(na co mam nadzieje) spowoduje to ze Mascherano wkoncu bedzie gral tam gdzie jego miejsce i uwierz mi ze z obecna forma to Busquets zastapi Songa w grzaniu lawki.

1

Zatem mamy kolejny transfer, Masche na DM do rywalizacji z Busquetsem. Super wiadomosc!

0

Jesli Mascherano to obronca to chyba Tobie jest potrzebna pomoc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?