gabrielos1899
Dołączył/a: wrzesień 2010
Skawica,
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pozbyc sie Alvesa- na to czekam od 2 lat juz a wtedy majacy cale skrzydlo dla siebie Alexis pokaze w 100 % na co go stac. Ostatnie mecze Chile mowia wszystko- 2 mecze i 5 asyst.
0
Bo mamy juz Xaviego,Inieste,Busquetsa,Songa,Rafinhe i S.Roberto(Lucho na nich liczy podobno),Fabregasa i wielu innych a goli i asyst Alexisa oni nie zastapia...Poza tym za ktos taki jak Zubi wezmie za Sancheza 25mln a za Vidala/Pogbe wyda ze 60 od sztuki wiec lepiej kogos za te pieniadze kupic a Chilijczyka zostawic w spokoju.
0
Dlaczego pogodzona? Ja sie na nic nie zgadzalem wiec Alexis zostaje. Zubi chce go sprzedac za wszelka cene ale on sobie moze :D
0
No raczej nie mozesz.
1
Moj faworyt,oby udalo sie go zakontraktowac.
0
Z prostej przyczyny- Atletico nie jest takie glupie jak my i nie wypycha tego co ma najlepsze(Alexis,Fabregas) byleby tylko zarobic i pozniej po glowie sie drapac. Sprzedadza Coste i pozostana na topie zastepujac go kims innym. Tam sie mysli i inwestuje z glowa bo kasa z Falcao na marne nie poszla. Zubiego na szkolenie wyslac do pasiatej czesci Madrytu.
0
A co mial powiedziec ze pierd... to wszystko i i siedzi na lawce skoro Busquets blokuje mu miejsce? Zaadaptowal sie w obronie bo chce grac dla tego klubu i niewazne gdzie byle by grac ( obnizyl wymagania finansowe zeby tylko bordowo-granatowa koszulke zalozyc). Przy obecnej polityce transferowej na Twoim miejscu zaczal bym sie oswajac z mysla o parze stoperow Masche-Busi i Songiem na DM w przyszlym sezonie-wtedy powiesz ze Sergio to uniwersalny pilkarz,ktory swietnie sie czuje grajac na obronie.
0
Jesli sie go na sile pozbeda to tylko do Arsenalu pojdzie bo tam jest jego drugi dom po Camp Nou.
1
Tak a Francesco Totti o krok od swojego ukochanego Lazio. Tych bredni az sie czytac nie chce...
0
Idiotyczne przypisywanie pozycji ? Postawisz Pique w ataku bo wysoki jest i jak strzeli glowa kilka bramek okrzykniesz go nowa "9" Barcy? Kazdy zawodnik ma pozycje na ktorej czuje sie najlepiej i to czyni go zawodnikiem tej wlasnie pozycji.
Messi to napastik z ciagiem na bramke i gdzie go nie dasz tam gole bedzie strzelac. Mascherano to DM grajacy u nas z (trwajacej kilka lat) koniecznosci na obronie. Zobaczysz na Mundialu jak Twoj obronca bedzie wymiatac na swojej nominalnej pozycji i nie bedzie to defensywa.
0
Bo mial dobry sezon grajac na tej pozycji co nie zmienia faktu ze jest DM a nie obronca.
0
Ja znalazlem na 394 kanale jesli ktos szuka
0
Ja tez poprosze Holandie
3
Rzuty karne ale emocje :)
1
Lukaku do wziecia - mlody i perspektywiczny, silny fizycznie, niezadowolony z traktowania przez The Blues i sklocony z Mou wiec wystarczy o niego zapytac a nasze gwiazdy od zarzadzania transferami szukaja cholera wie czego.
0
Jak Alves by mu dosrodkowywal to nigdy by gola nie strzelil :)
0
Masz wiecej niz pewne
0
No rejczel.
0
Bez wywodow bo o sama IDEE SPORTU mi chodzilo a jak w Polsce jest to wiem bo od 10 lat jestem szczesliwy na emigracji i w pelni swiadomy tego co sie dzieje tak w naszym kraju jak Brazylii i wszedzie indziej gdzyz cos takiego jak tv posiadam.
0
Polityka nigdy nie powinna miec nic wspolnego ze sportem ale niestety ma. My zorganizowalismy wspaniale Mistrzostwa Europy a w kraju burdel na kolkach...
0
Zenada-cos takiego przed Mistrzostwami Swiata... Komu to potrzebne?
0
Do Zakopanego ich zabierz Lucho. Tam jest pieknie,kondycji nabiora i zobaczymy,ktory jest kozak na Duzej Krokwii. :D
1
On byl, jest i bedzie pomocnikiem i niewazne ile lat lata dziury w obronie tylko dlatego ze skapcy nie chca i nie potrafia zainwestowac kasy w obroncow z prawdziwego zdarzenia. U nas jest wiecej takich przykladow- Fabs(pomocnik!!!) i nie moze sie odnalezc na "9". Za 4 lata nazwiesz go napastnikiem tylko dlatego ze zmuszany jest do gry na tej pozycji? Zastanow sie troche.
0
A ja tak. Corinthians, West Ham, Liverpool i reprezentacja Albicelestes. Wszedzie tam gral i gra jako DM a moim zdaniem po Makelele to najlepszy zawodnik na tej pozycji marnowany u nas na obronie do ktorej warunkami fizycznymi nie pasuje. Zobaczysz prawdziwego Masche juz niebawem na Mundialu.
0
No look pass w style Ronniego :)
4
Zepsuli ta grafike wciskajac X.Alonso pomiedzy naszych na srodku. Mogli go dac tuz za Pedro :D
0
4 i 9 to chyba pomylka z Twojej strony. Jesli juz to odwrotnie.
3
A po jaka cholere kogokolwiek za niego kupowac? Kupno dwoch stoperow(na co mam nadzieje) spowoduje to ze Mascherano wkoncu bedzie gral tam gdzie jego miejsce i uwierz mi ze z obecna forma to Busquets zastapi Songa w grzaniu lawki.
1
Zatem mamy kolejny transfer, Masche na DM do rywalizacji z Busquetsem. Super wiadomosc!
0
Jesli Mascherano to obronca to chyba Tobie jest potrzebna pomoc.