gabrielos1899
Dołączył/a: wrzesień 2010
Skawica,
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wlasnie o wieku mowie.
0
Ale my chcemy budowac druzyne na lata,prawda.Czy moze na na jeden sezon byle zeby tylko to posklejac do kupy?
3
Jesli on i Miranda maja byc wzmocnieniami a od sprzedazy tak skutecznych i perspektywicznych Cesca i Alexisa zaczynamy przebudowe zespolu to moze dokupmy se jeszcze ze czterech ultra-uniwersalnych Songow po 19mln za sztuke za jakies 2,3 lata wygramy Europa League
0
30-stolatek na stopera za 20mln??? Bez jaj panowie
0
Wole zeby probowali do skutku bo warto i sportowo i finansowo niz tracili czas na T.Silva & Kompany lub marnowali budzet na podstarzalych w/w ktorzy nawet poziomu i pierwszej "11" nie gwarantuja a spiewa sie za nich cene ze kosmos....
0
Ter Stegen
Montoya(Adriano)-Pique(Garay)-Laporte(Bartra)-Alba(Adriano).
Trzeba za Garaya i Laporte wylozyc okolo 40 mln i spokoj w obronie na lata.
2
Laporte i Garay. Zadnych Mirandow i innych Jeremych za ok 20 baniek i 30-stka na karku.
0
Oby to byla prawda
0
Tak i to coraz bardziej.Popatrz na fakty,liczby i wroc z jakims godnym przemyslenia wnioskiem.
1
Banda idiotow i tylle :(
0
A mnie sie wydaje ze on nie jest glupi tylko jest najnormalniej w swiecie zdrajca,ktory pobiera pensje z madryckiego konta bankowego bo to co robi od dluzszego czasu male dzieci sa w stanie rozszyfrowac.
1
Mascherano to odkad kariere skonczyl Makelele najlepszy DM na swiecie marnowany u nas na obronie.Trzeba bylo kupic prawdziwego obronce rok temu zamiast "uniwersalnego" Songa to Busi dzis siedzialby na lawie i walczyl o wyjsciowa"11".Nie ma goscia na horyzoncie z takim timingiem,czytaniem gry i czystym wslizgiem.
2
Zubizarreta rujnuje ten klub od srodka tak sportowo,jak i finansowo i pisalem to juz dawno.Od zwolnienia jego osoby powinny zaczac sie zmiany w klubie i bylyby to zmiany na lepsze.
0
Hahaha
0
Racja a zamiast kupowac drugiego bramkarza moglibysmy Courtois wypozyczyc na rok jak Atletico i mielibysmy dwoch super golkiperow.Zubi to kompletny debil wiec nie ma sie co dziwic a Belg juz do nas zapewne nie dolaczy :(
2
Z jakiego Interu??? Toc to przeciez szkielet Juventusu jest
1
Witamy !!!
0
Miejmy nadzieje ze postawi na swoim jesli chodzi o personalia i transfery bo jesli da se wejsc na glowe od razu kompromitujacemu Barce i trwoniacego jej fundusze "Zubi-teamowi" to podzieli los Taty... Z pustego to i Salomon nie naleje
1
Przynajmniej zagosci w gablocie a nie pod autobusem :)
1
Bylby swietny owszem ale rok temu kiedy mial karte w rece i wystarczylo sie z nim dogadac na temat zarobkow ale branie go z 20 bankami i oddanie Alexisa to mam nadzieje zart.
0
Wybacz ale chyba sie wsciekles z G.Johnsonem....
0
Laporte + Garay=45-50mln i po problemie w defensywie a Masche na DM z Busim w rotacji i gitara
1
Patrzac na wyniki i gre w niektorych meczach to taktyke do zawodnikow akurat by sie przydalo.
0
Cardozo moglby byc takim Henrikiem Larsonem u nas.Jest sfrustrowany jak w Barcy Tello gdyz to Lima i Rodrigo sa 1szym garniturem w ataku.Mimo wszystko strzelil kilka bramek w tym sezonie wchodzac z lawki i napisalem o nim ze wzgledow ekonomicznych.Z Garayem sie zupelnie nie zgodze bo ogladalem wiele meczow Benfiki w tym sezonie i z Luizao tworza super duet obroncow.Potrafi tez strzelic gola przy stalych fragmentach gry i jest 3 lata mlodszy od Mirandy.
5
Ter Stegen,Laporte,Garay i Cardozo.Madrze wydane pieniadze i wzmocnienie tego czego nam potrzeba czyli :
1)bramka-mlodosc i przyszlosc
2)dwoch stoperow,pierwszy to super zapowiadajacy sie juz teraz obronca a drugi doswiadczony i jeden z najlepszych w tym momencie na rynku ale wciaz mlody i niekoniecznie tak drogi jak T.Silva,V.Kompany i innii z listy "pomarzyc mozna"
3)klasyczna dobrze grajaca glowa "9",ktorej czas w Benfice dobiegl konca wiec nie kosztowalby duzo i napewno by nie gwiazdorzyl grajac z ogorkami lub w samych koncowkach.Tyle ja a teraz minusy i krytyczne uwagi zanim napisze kogo bym sprzedal :)
0
On + Garay z Benfiki i mamy czworke w obronie na lata
0
Po ostatnich transferach widac golym okiem ze strateg z niego zaden,Tello pojdzie za 8mln,Alves za 10,Masche za mniej wiecej tyle samo,Songa odda do Arsenalu z doplata a za Aguerro wyda 80mln bo moze bedzie mogl grac na kilku pozycjach(moze nawet na stoperze da rade).Pajac Zubi i obie rece w nocnikach na przyszly sezon...
0
Raczej nie sadze,mysle ze akurat jego cena moze tylko wzrosnac i wrocic do stanu rzeczy jak przed kilku lat kiedy Barca go kupowala
0
Mam nadzieje ze ten tepy c... Zubi poczeka ze sprzedaza do Mundialu zeby wydebic wiecej kasy choc wolalbym zeby Alexis zostal
0
Trzeba by ze 200 baniek na to a z Neya pomocnika bys zrobil ????????????? :P