0

Michal2007 i ZEUS1899 100% poparcia i moje spostrzezenia na ten temat :
4-1-3-2 albo 4-2-3-1 to jest cos co mozemy wprowadzic w zycie i sprawic ze juz taktyka na mecz z nami stanie sie zadaniem duzo trudniejszym.Pierwsza opcja mecze w domu,druga na wyjazdy.
1) : http://www.footballuser.com/696394/FC_Barcelona
2) : http://www.footballuser.com/696432/FC_Barcelona

0

Hmmm to i ja puszcze wodze fantazji :)
http://www.footballuser.com/696394/FC_Barcelona

0

Grande91
Pomysl z 4-2-3-1 zawsze mi sie podobal,zwlaszcza na mecze wyjazdowe.Mamy do tego swietnych grajkow bo jesli obrona w pelni zdrowa to w srodku Masche(swiatowej klasy def. pomocnik a nie obronca !!!) z Busim i nie ma opcji zeby zespol(nawet Bayern) fruwal w pomocy tak tak jak to robil we wtorek.Przed nimi moze zagrac kazdy w roznej konfiguracji w zaleznosci od przeciwnika,jak rowniez na szpicy moznaby rotowac i jest efekt zazkoczenia czego ostatnimi czasy osobiscie nie widze.
Moje osobiste transferowe typy na nastepny sezon to:
Bramka-Mignolet(Sunderland),Begovic(Stoke)
Obrona-Vertonghen i Sakho(bo wiecej i taniej niz jeden tylko Hummels nie znaczy wcale ze gorzej),tym bardziej ze Sakho marnuje sie na lawce przez co cena za niego bylaby nizsza niz rok temu.
Atak-Jesli plotki ze Neymar jest nasz juz tego lata sie potwierdza to super,jesli nie to moj osobisty faworyt,ograny i sprawdzony w Hiszpanii-Aguero a Neymar za rok i zmiatamy wszystkich z powierzchni jak leci :)
Co Wy na to?

0

Mejdzor
Nic dodac,nic ujac.Wczoraj pisalem podobnie a przez mecz spac nie moglem ...

0

Tak tez myslalem.Dobranoc

0

Moim zdaniem oprocz planu B i C na kazdy mecz Champions League trzeba zespol z ktorym sie gra rozpracowac w detalach,wiedziec ich slabe punkty i czym zaskoczyc jesli slabych punktow wiele nie posiada.Tak wiec teraz zapytam eksperta w tej dziedzinie pana mielniczasa co on by zrobil i jaki plan na rewanz?

0

Zrozum jeden i to zasadniczy fakt-Barca jest na topie od 2009 i wszyscy-lacznie z Bayernem mieli wystarczajaco duzo czasu zeby zalapac co jest 5 i zeby wystarczajaca do tej pory stala sie niewystarczajaca wiec przestan piepszyc glupoty o odpuszczaniu meczu i innych pierdolach !!!
Zespolowi jak nie nie idzie trzeba pomoc,zapytaj Tito w jaki sposob to zrobil.

0

mielniczas
Ty chyba sie pomyliles piszac to do mnie,prawda?

0

Brawo Bayern!!! Minusujcie ile sobie chcecie ale powiem tak DNO czysto pilkarskie!!!
Po 1 polowie nie ma reakcji ze strony lawki trenerskiej,inny trener zmienilby taktyke,moze kogos wprowadzil zeby ostudzic zapaly rywala!!!Bayern szalal w srodku pola i nie mial kto mu w tym przeszkodzic,jak juz wychodzilismy za polowe to nie bylo komu zagrac!!!Ta sama taktyka od '09 roku,Ci sami wykonawcy,zero planu B i tylko skonczony idiota mogl sie ludzic ze na Bayern w zyciowej formie to wystarczy.Masakra poprostu,ostatnio czulem sie jak zbity pies w '94 kiedy Savicievic z Massaro rozbijali nas w proch i pyl.Tak tez czuje sie dzisiaj-ja prawdziwy kibic Blaugrany,ktorego niektore rzeczy dziejace sie teraz co najmniej dziwia...
W rewanzu wygrac i zachowac twarz w Europie po tym blamarzu a dzien pozniej czas na zmiany-i to radykalne zmiany (!!!)z trenerem wlacznie.
Pozdrawiam

0

Urlop i piwo zalatwione.Teraz pora na dobry mecz i jeszcze lepszy rezultat :)
V E B !!!

0

dolcechild
Mozemy swietowac tytul tuz po meczu z Athletic Bilbao 27 kwietnia czyli przed rewanzem z Bayernem.Oby bo to by dalo dodatkowego kopniaka :)

0

wtedy :

0

Ide zaraz do buka postawic final Barca-Borussia i odrobic kase za zeszly rok, kurs 4,50 wiec polecam :)

0

Xavi mial 1 powazna strate z ktorej PSG wyszla z kontra i zawal serca byl w drodze :)

0

Taksido
Gdyby nie Cristiano to po dzis dzien Barca klepalaby Real w kazdym meczu tak jak w 29 listopada 2010 czego bylem naocznym swiadkiem.Przypomniec Ci wynik pajacu???
Gdyby nie czerwien z kapelusza dla Naniego lub wczoraj Galata troche skuteczniejsza to juz by tego Twojego ONE-MAN teamu nie bylo w Champions League wiec zamknij dupe,podetrzyj se sline bialym podkoszulkiem zespolu z 13pkt strata w tabeli-tak jak ja buty przed kazdym meczem BARCY i oby UEFA zmanipulowala jeszcze jedno losowanie....-tak co dopiero w finale was rozj......... my
VEB !!! dzis 3-1 dla nas i snila mi sie bramka Pique :)

0

Klikajcie minusy ale ja i tak przy swoim- Vertonghen !!! Rok temu kosztowal Spurs ok 10 mln funtow ale to jest cos czego nam potrzeba :
25 lat,swietna technika przy wzroscie 189cm,wyjscie z pilka ma w DNA,6 goli w sumie w tym roku(zobaczcie gole przeciwko Man U albo Swansea (!) )
Za jakies 20 baniek jest nasz wiec i na rezerwowego PSG Sakho by starczylo zamiast 40 szykowac.... i problem defensywy rozwiazany.Wlaczajac w to rotacje i rywalizacje z pozostalymi obroncami Barcy-jestem na tak :)

0

A ja tak zeby ich zaskoczyc(przynajmniej w I polowie) zagralbym 1-4-2-3-1,tak co sie nie powtorzy wtopa na San Siro.PSG nie umie grac pozycyjnie wiec pozwolmy im sie pomeczyc.Moim skromnym zdaniem :
Valdes-Alba,Bartra,Pique,Alves-Masche,Busi-Iniesta,Xavi,Messi-Villa.
4 obroncow(!) + Masche i Busi to pewnosc defensywy.Xavi z Iniesta oraz Leo na skrzydle ale schodzacy do srodka tak jak to robi najlepiej,no i Villa na szpicy-tak to widze.Pozniej Tello wpuscic niech pobiega na skrzydle i zmienic na 4-3-3 w zaleznosci od wyniku.

0

Jakos do tej pory,oprocz Casillasa to Reina i De Gea mieli lepsze notowania a tu nagle jak niektorzy pisza "slabiutki" VV stoi miedzy slupkami.Dziwi mnie to tym bardziej ze w/w bramkarze z Premier League maja akurat swietny okres i bronia co sie da tylko wyciagnac...

0

destro
Akurat VV bronil wczoraj w reprezentacji Hiszpanii wiec nie wiem z czego hahahha z Twojej strony.

0

Przyszedl zdecydowanie za pozno do Barcy.Uwielbialem tego pilkarza !!!

0

Coż-TYPOWE. Nic dodać nic ujać...

0

Hummels albo Vertongen !!!!

0

Atem21
Chyba zle widze albo takie bzdury piszesz...
Jutrrzejsze zwyciestwo na Bernabeu to MUS!!! Zagrac rezerwami to my mozemy za tydzien u siebie (!) z najslabszym w lidze Deportivo,przez co wiekszosc graczy odpocznie przed meczem z Milanem.Jutro nasi musza podniesc morale zwyciestwem i nie ma innej opcji.
Józek Guardiola
Oczywiscie sie zgadzam ze Real najsilniejszym skladem nie wyjdzie ale nie oczekuj ze strony Mou poddania meczu grajac rezerwami bo w Madrycie by go za to zlinczowali.Kilka zmian+inna taktyka to wszystko.Mecz z Man U jest najwazniejszy dla nich ale Gran Derbi to cos wyjatkowego i mecz z United tego nie zmieni.
Pozdro

0

Bez oper mydlanych znowu,brac go bo jest wart tych pieniedzy !!!!

0

No wkoncu :) :) :)

0

Z mojego skromnego punktu widzenia: Alves i Keita do sprzedazy,Tello i Dos Santos na wypozyczenie i juz jest tych graczy 21 + okolo 40 baniek w kasie klubu....Inwestowalbym w mlodziez dalej i ogrywal ich z doswiadczonymi srodkowymi obroncami na przemian w zaleznosci od przeciwnika zamiast wydawac fortune na kogos typu Thiago Silva.Druga rzecz Llorente to gwarant sporej ilosci bramek,zdrowej rywalizacji oraz zmniejszenia ilosci kontuzji w ataku oraz odciazenie Messiego,od ktorego formy bylismy totalnie uzaleznieni w zeszlym sezonie,w ktorym niestety Villa,Affelay,Pedro i Alexis(kilkukrotnie) byli poza kadra.
Budzet na transfery to podobno 25mln+40 ze sprzedazy Keity i Alvesa+8 rata za Ibre=okolo 70 mln.Za mniej wiecej 35mln kupic Llorente,15mln Alba i zostaje 20 ktore ja zainwestowalbym w DEBUCHY'ego bo to fantastyczny zawodnik i nie zarabialby tyle co Alves(!)
Tak wiec sklad na nastepny sezon wygladalby tak:
Bramka : Valdes,Pinto
Obrona : Debuchy(Montoya)-Pique(Puyol,Bartra,Muniesa),Mascherano-Alba(Adriano)
Pomoc : Xavi(Thiago)-Iniesta(Fabregas),Busquets oraz w zaleznosci od potrzeb i stanu kadry moznaby tez wykorzystac : Mascherano,Adriano i Affelaya,ktorzy bez problemu odnalezliby sie w pomocy.
Atak : Affelay(Quenca,Pedro)-Villa(Alexis,Llorente)-Messi
Takim skladem mozna zaglawac tak jak sie chce,szczegolnie ze Tito wiecej uwagi kladzie na taktyke niz Pep wiec sklad bylby ustalany pod konkretnego rywala zamiast gra waska kadra- i co pokazaly mecze szczegolnie z Realem i Chelsea-brak zaskoczenia dzieki grze zelazna "11" .
Tyle ja na ten temat.Pozdrawiam wszystkich Cules

0

Zadnego Bale'a za kosmiczne 40 baniek!!! Alba i Vertonghen od zaraz!!! Dobrze i tanio,poza tym pewnie malo osob sie ze mna zgodzi ale w tym okienku transferowym-gdybym byl Tito(ale nie jestem niestety)-sprzedaz Keity i Alvesa i to na 100%.Montoya mnie w pelni zadowala i kiedy tylko mial szanse grac a takowych wiele nie bylo to gral swietnie.Z kasy za Daniego kupic Llorente i jeszcze zostanie na drobne wydatki :P
Takim uzupelnieniem obrony+Masche i Adriano-odzysk i gra wkoncu na pozycji pomocnika(lub zawsze wyjscie w sytuacjach kryzysu obrony)+Villa i Affelay powracajacy po kontuzjach i nowa "9" z Bilbao... ehh
Powiem Wam ze taki zespol juz widze na podium kazdych mozliwych rozgrywek w nastepnym sezonie :) VeB !!!

0

Szymek9
Alexis ma znowu problem miesniowy :(

0

4 w obronie na litosc boska !!!! Gole przyjda,co do tego nie mam watpliwosci ale po co robic nerwowke w tylach???

0

Ja tez na to licze :) Mam na kuponiku : JUVE,DORTMUND I oczywiscie BARCE na to ze wygraja swoje ligi :P
Z tym ostatnim bedzie najciezej ale nadzieja umiera ostatnia. VeB !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?