gabrielos1899
Dołączył/a: wrzesień 2010
Skawica,
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mu dziekuje za Manite przede wszystkim.Jest to jak dotad jedyny klasyk,ktory obejzalem posrod 98 tys wiwatujacych fanow Blaugrany na Camp Nou.Dziekuje mu za fieste kibicow na ulicach i flagi powiewajace pod oknami mojego hotelu przez 2 kolejne dni mimo ze byl juz srodek tygodnia.
Dla mnie to byl The Specjal One(chodzi mi oczywiscie o meczyk a nie o tego gbura) :P :P :P
0
Ja osobiscie nie widze problemu zeby go sprzedac puki jeszcze mozna na nim zarobic.Kiedys on szarpal prawym skrzydlem a Abidal trzymal tyly.Teraz to Jordi Alba moze szarpac lewa flanka a Montoya trzymac sie bardziej z tylu i rownowaga zostaje a ok. 20 baniek droga nie chodzi.Poza tym uwazam ze Montoyi mozna zaufac bo gdy w zeszlym sezonie gral czesciej to nie zawodzil i widac bylo ze z kazdym meczem nabiera pewnosci.
0
0
Podobno Falcao ugadany z Monaco.Czy wie ktos cos na ten temat?
0
Miranda do Barcy !!! :P
0
Wiadomosc z ostatniej chwili i sorry ze w innym temacie:
Thiago na liscie transferowej i podobno Man U i Man City chetne.Mam nadzieje ze to tylko pogloski ale ang brukowce sporo o tym pisza...
0
Oby to swietowanie nie sprawilo ze z reka w nocniku sie obudzimy jak sie okienko transferowe skonczy
0
Moyes na samym starcie ma przechlapane najkrocej mowiac bo presja pozbycia sie Wayne'a z Old Trafford jest wielka na dzien dzisiejszy...
Kiedy autokar Man U jezdzil z mistrzowskim pucharem po miescie wznoszacy go Rooney zostal wygwizdany przez wiekszosc fanow.Poza tym obaj panowie delikatnie rzecz ujmujac nie przepadaja za soba jeszcze z czasow wspolnej przygody w Evertonie.Ten koles to walczak w 100% i patrzac ostatnio na gre Pedro to widzialbym go w skladzieTak wiec na miejscu Zubiego zagladalbym czesciej na angielskie podworko bo wiele sie dzieje juz teraz.Aguero w City niekoniecznie szczesliwy,Mou idzie do Chelsea-tam dostanie od Romka ok.200mln funtow na transfery wiec sprowadzi jakiegos obronce.Zwazywszy na fakt ze Terry ulubieniec wroci do lask,Cahill jak gra to nie zawodzi a pewniakiem do gry jest Ivanovic to moze taniej D.Luiza bysmy chapneli?Poza tym skoro Tottenham chce Ville za ok.13mln to dlaczego nie zapytac o wymiane i sprowadzic klasowego,mlodego defensora jakim niewatpliwie jest Vertonghen?
Tyle ja na ten temat.Pozdro
0
Co za pajac z tego pseudo dyrektora sportowego !!!
Pani Hania co szatnie sprzata po meczu w okregowce robi wiecej od niego.
On mysli ze kazdy zawodnik sam sie do niego zglosi z checia gry dla nam,mozliwie jak najbardziej po kosztach a on za to zaslugi pozbiera?
Poprostu 100-procentowa aktywna zenada.....
0
Patrzac na zdolnosci i refleks Zubiego to widze juz sprzedaz tego co najcenniejsze w druzynie i nic w zamian az do ostatnich dni okienka transferowego kiedy kupimy kogos podobno dobrego na szybko,bez zastanowienia i zarazem przeplacajac :(
0
Vertonghen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
DanielOSW o mnie?
0
I znowu T.Silva.... teraz to mnie rece opadly bez kitu
0
O kim mowisz reaz?
0
Ja do znudzenia przy swoim i tych z minusami wyskakujacych mam w glebokim powazaniu bo wiekszosc pisze nazwiska jak list do Sw. Mikolaja a jednego szczegolu czy wystepu zawodnika na poparcie swej tezy nie znajdzie :
Ter Stegen lub jeden z najlepszych w Anglii Begovic
Vertonghen i Sakho + moze D.Luiz = okolo 60mln a wtedy mamy komplet i na obrone i zyskujemy 2 pomocnikow(Luiz moze nim byc jak rowniez Masche juz nie bedzie zmuszonym obronca tylko def. pomocnikiem jednym z najlepszych na swiecie zreszta)
Przede wszystkim nie tracic czasu w okienku transferowym i nie trwonic forsy na kupowanie na sile czegos,czego kupic sie nie da-(T.Silva,Kompany itp. za ktorych ponad 40 mln od sztuki trzeba wylozyc)
Aguero to lepsza wersja Pedro i zrozumienie z Messim+Neymar=sukces.
Inna opcja jest charakterny lis pola karnego Suarez lub zagubiony w Chelsea ale odzyskujacy blask Torres(wersja na 9)
Jedno jest pewne-szatnia przewietrzona musi byc i teraz zapraszam do minusow:Pedro i D.Alves sa na liscie tych co zespol powinni opuscic od zaraz wedlug mnie(nasyceni sukcesami i wypaleni oraz w perspektywie kilka transferow),Thiago i Fabs zamiast Xaviego czesciej lub na stale zajac jego miejsce bo jest wypalony i opoznia gre czesciej niz wykonuje kluczowe podania.Oprocz tego skoro przychodzi Neymar a ja osobiscie chcialbym jeszcze kogos zeby zwiekszyc mozliwosci rotacji,zroznicowanej taktyki i odciazenie Messiego w zdobywaniu goli niestety D.Villa musi odejsc,na skrzydle sie tylko marnuje.Sanchez i Song zostaja.
0
Bramka-Ter Stegen lub Begovic
Obrona-Vertonghen,Sakho i po dzisiejszym meczu D.Luiz bo jest uniwersalny i moze tez grac w pomocy w razie potrzeby
Atak-Neymar i ktos z trojki Aguero,Suarez,Torres
0
MessiFcB10
Jestem za wymieniona lista sprzedazy.Jedyne c czym sie nie zgodze to Afellay bo skoro wszystkim dawano szanse juz w tym zespole to jemu tez kredyt zaufania na 1 sezon wiecej.Kontuzje sprawily ze jego wielki talent nie ujzal swiatla dziennego a powinien.
Co do kupna natomiast ja mam swoje typy :
Neymar 30mln - podobno juz zaklepany
Ter Stegen 10mln - potencjal i wiek
Vertonghen 19mln - to jest to czego nam potrzeba jako obroncy-pewnosc,wyprowadzenie pilki,stale fragmenty gry,bramkostrzelny kompletny obronca
Sakho 15mln (grzeje lawe w PSG wiec latwy transfer)
Mamy bramkarza,2 klasowych i mlodych obroncow i magie Neymara w ataku.Zostawiajac Ibrahima zostaje jescze 63mln :)
Reszte zostawiam Wam
0
Czas sobie wkoncu uzmyslowic ze czas niektorych zawodnikow w wysciowej 11 dobiegl konca.Niektorych trzeba zastepowac swieza krwia(Xavi),innych juz wypalonych w tym systemie gry(Pedro,Alves,Villa) zastapic lub poprostu system zmienic bo 4-3-3 to i Smuda zdazylby za tyle lat rozpracowac....
Dodam ze jestem fanem Villi ale skoro gramy wszyscy na Messiego to David traci polowe swojej wartosci zarowno na boisku jak i na rynku transferowym.
Myslac o transferach z mysla o przyszlosci Barcy polecam przesledzic angielskie podworko bo tam osobiscie widze co najmniej 3 zawodnikow nam potrzebnych.
0
Co myslicie o 4-1-3-1-1 na rewanz ? 4-3-3 juz znaja i nie zdalo rezultatu tydzien temu a 3-4-3 smierdzi mi katastrofa,zwlaszcza patrzac na forme Pique...
0
Powiem szczerze ze patrzac na skrot bo meczu nie ogladalem to z sytuacji 100 % wynik powinien wygladac jakos hokejowo 3-4.Borussia miala 4 super okazje(zwlaszca Lewego w poprzeczke) i przede wszystkim nie rozumiem co zrobil gracz Realu z bodajze 17 na koszulce w 14 min....
Tak czy siak slowa uznania dla MadridistaForEver za pogarde pseudokibicowskiego szrotu internetowego.
0
Jakies zaskakujace Bayern propozycje skladu wysciowego?Ja mysle nad tym od weekendu i cholera nie wiem... :(
0
Czy ktos z Was moze slyszal ze najlepsza metoda na cos takiego co prezentuje soba subiektywny jest totalna ignorancja?Raz odpisane wystarczy,kolejne daje mu do zrozumienia ze jest na ustach wszystkich,kogos obchodzi jego zdanie i kontunuuje z nim "konwersacje".Pokazmy ze tak nie jest i pogadajmy o swoich sprawch.
0
Hehe ten subiektywny to jest dopiero debil :P
Po pierwsze jak juz piszesz Real z duzej litery to wykaz sie tez piszac Barca z takiej samej.
Po drugie wulgaryzmy zostaw dla swoich kolegow i idz w koncu spac bo popadniesz w bezsennosc chamie pospolity !
Po trzecie-kiedy bylem na meczu 27/11/10 kiedy Twoj ukochany klub dostal manite na Camp Nou to kibice w bialych koszulkach ryczeli jak bobry a zawodnicy w tych samych barwach zachowywali sie przez 90 min jak banda podworkowa-najlepszym przykladem jest Ramos....My jestesmy inni.Mamy honor i nawet ciezka porazke z takowym przyjmujemy.
Reasumujac roznica miedzy nami jest zasadnicza : ja bordowo-granatowy,niezaleznie od wyniku dzisiaj pozostane kibicem Barcy i pojde spokojnie spac zamiast do rana sie wyzalac w jez. lacinskim na stronie koloru bialego.
Visca el Barca ! i ... jak to bylo? aha hałłłła Madrid :p
0
O Inter i bledy sedziow(zwlaszcza ten ostatni z golem Bojana) pelna zgoda.
Natomiast co do meczu z Chelsea wogole sie z Toba nie zgodze.The Blues w 10 bez obroncy-kapitana ,Iniesta strzela na 2-0,za chwile gwizdek i to z lawki powinien pojsc sygnal DO TYLU,uszczelnic szyki obronne i dowiezc to do przerwy !!! W 15 min natluc im do lbow ze awans widnieje na tabeli wynikow,wpuscic 4-tego obronce -Adriano za Quence i spokojnie kontolowac mecz swoim ulubionym 4-3-3 bo to Chelsea(powtarzam grajac w oslabieniu) musi gonic wynik.Zamiast tego atak na urwanie karku 3 obroncami i to Ramires nam strzela gola z kontry.No na Boga jak mozna bylo do tego dopuscic?!
Czytajac angielskie gazety wiem ze Chelsea byla nastawiona na dwumecz z Barca w jeden sposob-antyfutbol+kontra wiec ciezko by im bylo cos wskurac atakiem pozycyjnym.To mogla byc woda na mlyn dla nas i co za tym idzie powiekszenie wyniku a bylo zupelnie odwrotnie.Tym bardziej mnie to gnebi,az po dzis dzien zreszta,ze liczyli na utrzymanie jakims cudem 1-0 z Londynu w rewanzu na Camp Nou grajac pelnym skladem a dostali bilety na final w prezencie grajac w oslabieniu :( :( :(
0
hehe spoko to wyglada ale T.Silvy fanem nie jestem :)
0
Jednego nie rozumiem i tak chyba pozostanie...
W ostatnich latach : Henry i Villa kupieni za pozno za gruba kase,Eto'o oddany za bezcen w najglupszej wymianie w historii,Masche zrobili obronca a byl Vertonghen za niecale 10 baniek-namyslali sie i nie kupili.Teraz kosztuje jakies 25 a jest ich wart.
Hummelsowi sie przygladaja od jakiegos czasu i tak pozostanie az Lige Mistrzow wygra(bardzo prawdopodobne) i za rok jak Dortmund powie 50 to zaczna sie o niego "starac" juz tak na powaznie.Teraz Neymar-nie kupili go rok temu,teraz zostal mu rok kontraktu wiec postanowili znow przeplacic zamiast dogadac sie z nim na boku(lepszy kontrakt lub cos w tym stylu) i poczekac przynajmniej do zimy(zapewne Santos oddalby go za 15 baniek z pocalowaniem reki) lub na koniec sezonu za free a za te pozotale 30 baniek na jego transfer kupic np Aguero albo kolejnego obronce...
Zamiast tego chca jeszcze 2 pomocnikow jakby k...a w rugby mieli grac po 15 !!! Paranoja poprostu a temu komus z refleksem szachisty co jest odpowiedzialny za transfery nakopalbym do d...i wyslal na bezrobocie bo w dzisiejszym swiecie pilki noznej nie ma czasu na frajerstwo.
0
Kompany to kapitan City i trudno byloby go przekonac,tym bardziej ze tam zarabia 130 tys funtow tygodniowo i od niego zaczyna sie ustalanie skladu wiec szkoda kolejne okienko transferowe marnowac na niekonczaca sie sage z nim w roli glownej.Podobna sytuacja z
T. Silva.PSG nie po to dalo 42 mln rok temu zeby go teraz od tak sprzedac bo Barca sie nim interesuje.
Musimy poszukac gdzie indziej
0
Nie sa a jesli chcesz to moge Ci powiedziec dlaczego.
0
Ja nie chce Silvy ani Kompanego,Hummels jest bardziej perspektywiczny ale moim zdaniem za 40 baniek to my bez problemu mozemy sprowadzic 2 dobrych i mlodych obroncow !!!
Vertonghen i Sakho to jest pakiecik,ktory ja bym chcial.Wydalibysmy nieco ponad 30 a uwierzcie mi bo ogladam wiele meczow Premier League-Vertonghen wart jest wszystkich pieniedzy a kosztowal Spurs jedynie 9 mln funtow rok temu....
0
Wietrzenie szatni to przede wszystkim ! Jest kilku zawodnikow,ktorzy juz swoje zrobili ale z mysla o dobru druzyny trzeba sie z nimi pozegnac puki sa warci stosowna sume.