gabrielos1899
Dołączył/a: wrzesień 2010
Skawica,
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moze byc a wcale nie musi. Placenie 37mln za niego i wielki pytajnik bo gral niewiele w Paryzu . Zdecydowanie wolalbym sie skupic na madrych negocjacjach lub tez poprostu dolozyc do klauzuli i kupic Laporte co do ktorego nie mam watpliwosci.
2
Chyba zartujesz w tym momencie? ...
6
Wcale bym nie plakal za nim. Od 2 lat gra piach i dosrodkowuje panu Bogu w okno a w tym sezonie jedyne co na plus to zjedzony na beke banan w meczu na El Madrigal.
0
Lucho nic nie zdziala tak samo jak Tata nie dal rady przy tym "wsparciu" calego zarzadu. Z pustego nawet Salomon nie naleje...
0
Dokladnie. Jesli oni tak zaczynaja to konca chyba nie chce widziec...
1
Zaczynaja? :D :D :D :D :D
14
A my kibice jestesmy zniesmaczeni postawa zarzadu. Niech im to Pique przekaze jak zostanie wezwany na dywanik.
0
Jestes slepy na fakty,zadufany w swoim zdaniu i najlepiej sie na pilce znajacy wiec nie mamy o czym.
0
Ja ma patriotycznie - 20 funtow na to ze Poland to not score any goals. Kurs 5/1 u Williama Hilla.
0
Cokolwiek bierzesz stary- bierz tego tylko po polowie bo ten stuff naprawde dziala :D
3
Jestem za o ile Fabregas jednak zostanie.
0
Musieliby sie najpierw pozbyc wszystkich zbednych zawodnikow bo w planach jest jeszcze bramkarz i obroncy do kupienia a srodkow brak.
0
Najlepszy DM swiata od czasow Makelele,majacy szanse na kapitanska opaske w takim klubie jak Barca mialby odejsc ? To tylko pokazuje jaki syf panuje wewnatrz klubu...
0
On nic nie musi, on jest lepszy niz Busquets na ten moment.
0
No tym razem sie nie wykazales. Defensywny pomocnik,ktorego Ty nazywasz obronca jest kreatywny i widac to golym okiem. Kiedy Alves bezproduktywnie biega do przodu i dosrodkowywuje pilki jakby panu Bogu w okno Masche musi zostac z tylu. Kiedy w reprezentacji gra na swojej nominalnej pozycji majac za soba obroncow nawet jako DM ciagnie na bramke rywala- gol i asysta ostatnio. To jest wlasnie kreatywnosc defensywnego pomocnika,ktora obala wszystkie Twoje glupie tezy na ten temat.
0
Dlaczego?
0
Co powiecie na 3 rozne wersje Barcy na przyszly sezon?
Dom :
http://www.footballuser.com/1011621/FC_Barcelona
Wyjazd :
http://www.footballuser.com/1011625/FC_Barcelona
Przeciwko outsiderom :
http://www.footballuser.com/1011630/FC_Barcelona
0
Za ta kase jak najbardziej mimo zmiennych.
0
Palec w oko se wsadz a od Fabregasa lapy precz !!!
0
Wlacz 3:17 i zobacz kto jest kreatywny.
0
Wiem i Song :(
0
1) bo Cesc grajac tam gdzie powinnien zabija statystykami
2) bo wartosc Fabsa jesli tak bardzo chcesz sie go pozbyc to ok. 50mln a nie 33
3) bo Zubi nie kupi takiego grajka jak Rakitic za 20mln skoro na drugiego bramkarza chce szastac kasa
4) bo wystarczy pozbyc sie tych zbednych i obciazajacych budzet : Quenca,Afellay,GdS i juz masz Rakiticia jak chcesz.
Wystarczy Ci argumentow zeby zrozumiec ze jego sprzedaz to nie jest zaden dobry interes???
0
Bo on wiecznie falszywa "9" albo inne cuda...Zamiast Xaviego w srodku gralby napewno lepiej i regularna gra wszedlby napewno na wysokie obroty.
1
Chyba ku..a zartujesz???
2
A dlaczego by nie postawic wkoncu na Fabsa kosztem Xaviego a na Rakitica tez wystarczy kasy jesli pozbedziemy sie GdSantosow i innych Songow?
0
Fabregas,Iniesta,Busquets(Mascherano) wspomagani Xavim z lawki i modymi Rafinha i Haliloviciem. Tyle wystarczy w zupelnosci jak dla mnie. Bylby 7 w takim razie :)
0
Po co Xaviego? Daj szanse innym na wiecej wiecej minut gry a jego miec na lawce w razie czego wejdzie i zrobi wiecej niz Songo-podobni ktorzy pobieraja pensje absolutnie za nic (Quenca,Afellay,GdS,)
0
Chcesz wiedziec jak przeprowadzic rewolucje ? Zacznij od siebie i swojego toku myslenia a inni (np. Zubi) byc moze pojda w Twoje slady
0
Popatrz w moich wczesniejszych komentarzach bo tak jak mowisz moglibysmy wydac i to madrze tylko ze ten zarzad tego nie zrobi niestety :(
0
Zgadzam sie prawie w 100% z Toba. Xavi i Masche bym zostawil a reszty sie pozbyl jak najszybciej i kupil drugiego bramkarza,dwoch porzadnych obroncow i mloda "9". Pisalem o tym w szczegolowo wczesniej wiec nie ma sensu zeby to kopiowac.