0

Moze byc a wcale nie musi. Placenie 37mln za niego i wielki pytajnik bo gral niewiele w Paryzu . Zdecydowanie wolalbym sie skupic na madrych negocjacjach lub tez poprostu dolozyc do klauzuli i kupic Laporte co do ktorego nie mam watpliwosci.

2

Chyba zartujesz w tym momencie? ...

6

Wcale bym nie plakal za nim. Od 2 lat gra piach i dosrodkowuje panu Bogu w okno a w tym sezonie jedyne co na plus to zjedzony na beke banan w meczu na El Madrigal.

0

Lucho nic nie zdziala tak samo jak Tata nie dal rady przy tym "wsparciu" calego zarzadu. Z pustego nawet Salomon nie naleje...

0

Dokladnie. Jesli oni tak zaczynaja to konca chyba nie chce widziec...

1

Zaczynaja? :D :D :D :D :D

14

A my kibice jestesmy zniesmaczeni postawa zarzadu. Niech im to Pique przekaze jak zostanie wezwany na dywanik.

0

Jestes slepy na fakty,zadufany w swoim zdaniu i najlepiej sie na pilce znajacy wiec nie mamy o czym.

0

Ja ma patriotycznie - 20 funtow na to ze Poland to not score any goals. Kurs 5/1 u Williama Hilla.

0

Cokolwiek bierzesz stary- bierz tego tylko po polowie bo ten stuff naprawde dziala :D

3

Jestem za o ile Fabregas jednak zostanie.

0

Musieliby sie najpierw pozbyc wszystkich zbednych zawodnikow bo w planach jest jeszcze bramkarz i obroncy do kupienia a srodkow brak.

0

Najlepszy DM swiata od czasow Makelele,majacy szanse na kapitanska opaske w takim klubie jak Barca mialby odejsc ? To tylko pokazuje jaki syf panuje wewnatrz klubu...

0

On nic nie musi, on jest lepszy niz Busquets na ten moment.

0

No tym razem sie nie wykazales. Defensywny pomocnik,ktorego Ty nazywasz obronca jest kreatywny i widac to golym okiem. Kiedy Alves bezproduktywnie biega do przodu i dosrodkowywuje pilki jakby panu Bogu w okno Masche musi zostac z tylu. Kiedy w reprezentacji gra na swojej nominalnej pozycji majac za soba obroncow nawet jako DM ciagnie na bramke rywala- gol i asysta ostatnio. To jest wlasnie kreatywnosc defensywnego pomocnika,ktora obala wszystkie Twoje glupie tezy na ten temat.

0

Dlaczego?

0

Co powiecie na 3 rozne wersje Barcy na przyszly sezon?
Dom :
http://www.footballuser.com/1011621/FC_Barcelona
Wyjazd :
http://www.footballuser.com/1011625/FC_Barcelona
Przeciwko outsiderom :
http://www.footballuser.com/1011630/FC_Barcelona

0

Za ta kase jak najbardziej mimo zmiennych.

0

Palec w oko se wsadz a od Fabregasa lapy precz !!!

0

Wlacz 3:17 i zobacz kto jest kreatywny.


0

Wiem i Song :(

0

1) bo Cesc grajac tam gdzie powinnien zabija statystykami
2) bo wartosc Fabsa jesli tak bardzo chcesz sie go pozbyc to ok. 50mln a nie 33
3) bo Zubi nie kupi takiego grajka jak Rakitic za 20mln skoro na drugiego bramkarza chce szastac kasa
4) bo wystarczy pozbyc sie tych zbednych i obciazajacych budzet : Quenca,Afellay,GdS i juz masz Rakiticia jak chcesz.
Wystarczy Ci argumentow zeby zrozumiec ze jego sprzedaz to nie jest zaden dobry interes???

0

Bo on wiecznie falszywa "9" albo inne cuda...Zamiast Xaviego w srodku gralby napewno lepiej i regularna gra wszedlby napewno na wysokie obroty.

1

Chyba ku..a zartujesz???

2

A dlaczego by nie postawic wkoncu na Fabsa kosztem Xaviego a na Rakitica tez wystarczy kasy jesli pozbedziemy sie GdSantosow i innych Songow?

0

Fabregas,Iniesta,Busquets(Mascherano) wspomagani Xavim z lawki i modymi Rafinha i Haliloviciem. Tyle wystarczy w zupelnosci jak dla mnie. Bylby 7 w takim razie :)

0

Po co Xaviego? Daj szanse innym na wiecej wiecej minut gry a jego miec na lawce w razie czego wejdzie i zrobi wiecej niz Songo-podobni ktorzy pobieraja pensje absolutnie za nic (Quenca,Afellay,GdS,)

0

Chcesz wiedziec jak przeprowadzic rewolucje ? Zacznij od siebie i swojego toku myslenia a inni (np. Zubi) byc moze pojda w Twoje slady

0

Popatrz w moich wczesniejszych komentarzach bo tak jak mowisz moglibysmy wydac i to madrze tylko ze ten zarzad tego nie zrobi niestety :(

0

Zgadzam sie prawie w 100% z Toba. Xavi i Masche bym zostawil a reszty sie pozbyl jak najszybciej i kupil drugiego bramkarza,dwoch porzadnych obroncow i mloda "9". Pisalem o tym w szczegolowo wczesniej wiec nie ma sensu zeby to kopiowac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?