0

Ja tez.

0

Tudziez :)

0

Czyli 33mln :D

0

Pinto! Nawet jak mu w bramce nie szlo to chociaz zagwizdac potrafil :D

0

Mimo wszystko wolalbym zeby Fabs zostal a Rakitic czy tez Reus wymienili zakurzone i nie uzywane meble typu GdS,S Roberto,Quenca, itp. Jest tego troche...

1

Makelele mial 170cm wzrostu a byl najlepszym DM jakiego widzialem. Wzrost na tej pozycji to nie wszystko a cala reszte nasz Mascherano posiada(odbior,czytanie gry,reakcja,czysty wslizg,wyjscie z pilka).

13

To sie nie mam nadzieje nie doczekasz :)

0

Ale wkoncu rozdysponowane madrze pieniadze co sie u nas ostatnio rzadko zdarza :P

0

Wiem :D

0

Jak Barca wylozy na stol jego klauzule to oni nie maja nic do gadania. Wtedy liczy sie tylko i wylacznie jego zdanie na ten temat.

1

Jakbys czytal co napisalem ---[40baniek na stol]--- to bys wiedzial ze jestem zorientowany a jego klauzula to jak w pysk strzelil 42mln wiec troche negocjacji w tym wszystkim i jest nasz.

0

40 baniek na stol i do Bilbao po Laporte zapier....j albo obie rece w nocnik na koniec sezonu panie Zubi

0

A ile z tych 10mln jest wart GdS ?

0

37mln chcesz sadzac na lawce? A wtedy Pique z Bartra? Bez sensu. Jak wydac tyle kasy to na pewny 1-szy sklad a nie "lub" i "w razie czego".

0

To nie bedzie jego ostatni Mundial i zycze mu zeby poprowadzil Argentyne do zwyciestwa. Tyle ze na dzien dzisiejszy sa co najmniej 2 lepsze zespoly wiec latwo nie bedzie.

0

FC Barcelona to klub w ktorym transferami rzadzi wcale nie swiety Zubi. Nie ma brody ani czerwonego wdzianka ale prezenty rozdaje az milo...

0

Tu 100% zgoda :)

0

Twierdzisz ze nie ma na to wszystko kasy czy nie bedzie bo nimi (pieniedzmi) zarzadza Zubi ?

0

Mysle ze 40mln i jest nasz a nawet 42 to i tak pewnie zainwestowane pieniadze i obronca na lata a nie 37mln-owa zagadka .

0

Przydalby sie za 15-18mln a nie za prawie 40. Za tyle to pewnosc i perelka transferowa --- Laporte.

0

Sorry ze nie na temat ale mysle ze warte uwagi:
Transfer news: Chelsea's Romelu Lukaku admits he may have to leave club.
The 21-year-old striker has spent the last two seasons on loan at West Brom and Everton as he has been repeatedly overlooked by his parent club.
And the Belgian, who scored 16 goals for Everton last season, admits he does not expect the situation to change in the near future.
"You know Chelsea: every year they buy a new top striker," he said.
"But no problem. Many clubs are interested in me and at this stage I have to look to myself.
"I have to play a good World Cup. That's very interesting for all the players looking for a transfer, and I must be one of them. Chelsea know my point of view."

0

Ja tez chce transferu porzadnego obroncy ale nie tedy droga zeby kupic byle zeby to zrobic i za taka kase a Marquinhos to ogromny znak zapytania rzekomo wart 37mln...

3

Kto Ci da tyle kasy za Pedro i Songa? Jedynymi,ktorzy mogliby wylozyc taka sume to szejkowie ale oni szrotu nie skupuja.

0

Patrzac na wzrost napewno.

0

OK niech oszczedza Messiego ale Masche na PO ? Ciekawe

0

Masche dzis prawym obronca w meczu ze Slovenia a Messi na lawce...

0

Dokladnie,tym bardziej ze w City wychodzilo mu to swietnie. Moze on,moze moje osobiste typy (Lukaku,Cardozo)-najwazniejsze ze "9" miec musimy z racji tego ze autobusy stawia przeciw nam juz wiekszosc druzyn a my sobie z tym nie radzimy.

0

Dzieki. Popatrze na Belgow bo mam zlecenie od Zubiego :D

0

Rozumiem doskonale ale ciekaw jestem (w sensie ogolnym) a nie zeby to miala robic arg. stacja.

0

A dwaj pozostali?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?