gabrielos1899
Dołączył/a: wrzesień 2010
Skawica,
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W żadnym wypadku czerwień. Faul ewidentny i bezczelny ale jakiś czas temu zmieniono zapis, który eliminował podwójną karę. Żółta kartka i rzut karny. Kropek
6
Oby tak dalej; skromność, talent i młodość a więc perspektywa.
1
@Artuuuuur I jedno i drugie majster :P Pozdro
12
Arkadiusz Milik... haha i to mi wystarcza zamiast porannej kawy :D :D :D
0
Będzie kozak z niego, oby więcej takich pomysłów panie Koeman :)
0
W tym meczu widziałem ZESPÓŁ, coś czego nie dało się zauważyć od dawna. Kropek :)
0
Araujo i Puig obowiązkowo jeśli wynik pozwoli plus de la Fuente za Griezmana a Pedri i Pjanić za Busssidrewno to pewniaki. Po 3 punkty i oby znowu super widowisko :)
1
Oby ino kiwał tak jak na youtube :P
0
Jazda !!! Młodość i kolejne przyszłościowe wzmocnienie :)
0
Podoba mi się to, bez kitu podoba się i oby tak dalej. Stałe fragmenty prócz strzałów bezpośrednich Leo nie istnieją od lat a lekkie treningi z hihi hahami odbiły się czkawką.
To mogą być dwa dobre sezony Koemana z odmłodzona już kadrą co już jest plusem samym w sobie. Ja jestem na tak i trzymam kciuki, jeszcze tylko Bartek out i happy days :)
2
Przy 4-0 ostatnio trzeba by spróbować jednego czy drugiego...
Opcje w ataku są i o tym wiemy ale Araujo czy Tobibo czy ktokolwiek inny przy jednym z dwójki Pique Lenglet ostatnie15-20 minut mogli by dostać. Inaczej nigdy się nie dowiemy co mamy a może mamy i o tym nie wiemy...
0
To się w głowie nawet nie mieści co tam się odjaniepawla!
Żenada, nagłe "oszczędności" i pośmiewisko transferowe typu Rakitić, Vidal, Suarez i nic tylko czekać na kolejne WOW, które mało profesjonalnym czyli ten klub...
Matko bosko, toć to się zemści i to w krótce :)
1
@Coutinho007Albo 21 :P
1
Szkoda czytać, dosłownie....
1
@JurnyGerwazy Hahahaha
3
Umarł król, niech żyje król. Czas na młodzież i przypływ świeżej krwi. VeB
2
@Scross Fati jest poza ekspektejszynami, on już pokazał na co go stać a tamci dopiero dostaną prawdziwą szansę. Pozdro
2
Mieliśmy już kilka znakomitych trójek. Teraz czas na młodzież i trio PPT :)
Myślę że Pedri, Puig i Trincão odpalą w tym sezonie jak bomba i stworzą przyszłość Barcy na lata.
0
@masik86 A kto o normalnych zmysłach oddaje za darmo zawodników z rokiem kontraktu? Rynek zwariował, ceny się zmieniły... Jeśli tylko nadaża się okazja to choć raz nie róbmy za pajaca i skorzystajmy na niej. Lyon ponoć myśli o nim więc?
6
Garcia to Suarez ze zmiennymi a Depay wymiana za Umtitiego i gitara. Krótko i na temat, oby szybko i oficjalnie. Jedziemy dalej z porządkami :)
0
@BartArt Cucurella był i go zmarnowali... Oby w końcu szkółka doszła do głosu ale ten Cornet z Lyonu nie daje mi spokoju.. Skrzydłowy ale w obronie gonił za trzech i końskie zdrowie na 120minut. Taki mój osobisty typ co do wzmocnień.
0
@BartArt Niby tak ale nie. Koeman zna Wijnalduma z kadry i skoro znając zasób szatni i możliwość sprowadzenia Thiago woli i tak Georginio to trzeba to uszanować i dać wybór w tym z kim chce pracować a nie kierować się sentymentami.
0
Nie ma Depaya to Suarez cały sezon z ławki i baju baju za darmo...
3
Każdy nam zazdrości tego diamentu. Oby na lata i oby bez bojanowania :P
2
@Greenalley Lepsze jest mądre rozporządzanie aniżeli marnotawne i bezmyślne roztrwanianie fortuny. Dla kontrastu np Ronaldinho kosztował 15mln a jednosezonowe utrzymanie Messiego to 50mln netto...
Pozdro
10
Jeśli Koeman ma swoją wizję, chce Wijnalduma i Depaya, którzy kosztują w dodatku czapkę gruszek to zarząd ma obowiązek ich sprowadzić!
Na ocenę trafności transferów, stylu gry i wyników przyjdzie pora i damy sobie już spokój z przepłacaniem po 150% za każdego grajka. Nazwiska nie grają a tym bardziej nie tworzą zespołu. Pełne poparcie ode mnie Ronald.
3
Za wszelką cenę, przekonywać i z gwarancjami? No chyba mnie zara... nagły strzeli!!!
Kapitana powinien zasuwać za trzech i gryźć trawę a nie strzelać babskie fochy i wszyscy mi do stóp bo t albo tamto. Masakra jakaś....
0
@Cou7_ley Oglądałem z zaciekawieniem mecze Lyonu w końcówce Ligi Mistrzów i to jest absolutny kocur z końskim zdrowiem.
12
Ter Stegen to powinien być kapitan!!! Zawsze profesionalny i na poziomie oczekiwań jako jeden z niewielu w ostatnich latach. Gdyby nie on...
0
@Ramek Podpowiem Ci, teraz jak się mleko rozlało to...