0

W żadnym wypadku czerwień. Faul ewidentny i bezczelny ale jakiś czas temu zmieniono zapis, który eliminował podwójną karę. Żółta kartka i rzut karny. Kropek

6

Oby tak dalej; skromność, talent i młodość a więc perspektywa.

1

@Artuuuuur I jedno i drugie majster :P Pozdro

12

Arkadiusz Milik... haha i to mi wystarcza zamiast porannej kawy :D :D :D

0

Będzie kozak z niego, oby więcej takich pomysłów panie Koeman :)

0

W tym meczu widziałem ZESPÓŁ, coś czego nie dało się zauważyć od dawna. Kropek :)

0

Araujo i Puig obowiązkowo jeśli wynik pozwoli plus de la Fuente za Griezmana a Pedri i Pjanić za Busssidrewno to pewniaki. Po 3 punkty i oby znowu super widowisko :)

1

Oby ino kiwał tak jak na youtube :P

0

Jazda !!! Młodość i kolejne przyszłościowe wzmocnienie :)

0

Podoba mi się to, bez kitu podoba się i oby tak dalej. Stałe fragmenty prócz strzałów bezpośrednich Leo nie istnieją od lat a lekkie treningi z hihi hahami odbiły się czkawką.
To mogą być dwa dobre sezony Koemana z odmłodzona już kadrą co już jest plusem samym w sobie. Ja jestem na tak i trzymam kciuki, jeszcze tylko Bartek out i happy days :)

2

Przy 4-0 ostatnio trzeba by spróbować jednego czy drugiego...
Opcje w ataku są i o tym wiemy ale Araujo czy Tobibo czy ktokolwiek inny przy jednym z dwójki Pique Lenglet ostatnie15-20 minut mogli by dostać. Inaczej nigdy się nie dowiemy co mamy a może mamy i o tym nie wiemy...

0

To się w głowie nawet nie mieści co tam się odjaniepawla!
Żenada, nagłe "oszczędności" i pośmiewisko transferowe typu Rakitić, Vidal, Suarez i nic tylko czekać na kolejne WOW, które mało profesjonalnym czyli ten klub...
Matko bosko, toć to się zemści i to w krótce :)

1

@Coutinho007Albo 21 :P

1

Szkoda czytać, dosłownie....

1

@JurnyGerwazy Hahahaha

3

Umarł król, niech żyje król. Czas na młodzież i przypływ świeżej krwi. VeB

2

@Scross Fati jest poza ekspektejszynami, on już pokazał na co go stać a tamci dopiero dostaną prawdziwą szansę. Pozdro

2

Mieliśmy już kilka znakomitych trójek. Teraz czas na młodzież i trio PPT :)
Myślę że Pedri, Puig i Trincão odpalą w tym sezonie jak bomba i stworzą przyszłość Barcy na lata.

0

@masik86 A kto o normalnych zmysłach oddaje za darmo zawodników z rokiem kontraktu? Rynek zwariował, ceny się zmieniły... Jeśli tylko nadaża się okazja to choć raz nie róbmy za pajaca i skorzystajmy na niej. Lyon ponoć myśli o nim więc?

6

Garcia to Suarez ze zmiennymi a Depay wymiana za Umtitiego i gitara. Krótko i na temat, oby szybko i oficjalnie. Jedziemy dalej z porządkami :)

0

@BartArt Cucurella był i go zmarnowali... Oby w końcu szkółka doszła do głosu ale ten Cornet z Lyonu nie daje mi spokoju.. Skrzydłowy ale w obronie gonił za trzech i końskie zdrowie na 120minut. Taki mój osobisty typ co do wzmocnień.

0

@BartArt Niby tak ale nie. Koeman zna Wijnalduma z kadry i skoro znając zasób szatni i możliwość sprowadzenia Thiago woli i tak Georginio to trzeba to uszanować i dać wybór w tym z kim chce pracować a nie kierować się sentymentami.

0

Nie ma Depaya to Suarez cały sezon z ławki i baju baju za darmo...

3

Każdy nam zazdrości tego diamentu. Oby na lata i oby bez bojanowania :P

2

@Greenalley Lepsze jest mądre rozporządzanie aniżeli marnotawne i bezmyślne roztrwanianie fortuny. Dla kontrastu np Ronaldinho kosztował 15mln a jednosezonowe utrzymanie Messiego to 50mln netto...
Pozdro

10

Jeśli Koeman ma swoją wizję, chce Wijnalduma i Depaya, którzy kosztują w dodatku czapkę gruszek to zarząd ma obowiązek ich sprowadzić!
Na ocenę trafności transferów, stylu gry i wyników przyjdzie pora i damy sobie już spokój z przepłacaniem po 150% za każdego grajka. Nazwiska nie grają a tym bardziej nie tworzą zespołu. Pełne poparcie ode mnie Ronald.

3

Za wszelką cenę, przekonywać i z gwarancjami? No chyba mnie zara... nagły strzeli!!!
Kapitana powinien zasuwać za trzech i gryźć trawę a nie strzelać babskie fochy i wszyscy mi do stóp bo t albo tamto. Masakra jakaś....

0

@Cou7_ley Oglądałem z zaciekawieniem mecze Lyonu w końcówce Ligi Mistrzów i to jest absolutny kocur z końskim zdrowiem.

12

Ter Stegen to powinien być kapitan!!! Zawsze profesionalny i na poziomie oczekiwań jako jeden z niewielu w ostatnich latach. Gdyby nie on...

0

@Ramek Podpowiem Ci, teraz jak się mleko rozlało to...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?