gabrielos1899
Dołączył/a: wrzesień 2010
Skawica,
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz to dopiero się zacznie, wszystkie kluby z Premier League chętne dołaczyć jutro :D:D:D:D
0
I niech gnije na pieniążkowej ławce, płaczu po nim nie ma.
1
Wystarczy photoshopem wkleić garnitur na powyższym zdjęciu i włalllla, oto nasz przyszły prezydent panie i panowie.
0
Materiał na dobrych grajków jest więc nadzieję również trzeba mieć. Wiadomo że jedna jaskółka wiosny nie czyni a Levante to prócz madryckiego hokejowego remisu raczej średniak. Nie mniej jednak sytuacja wymusiła grę młodzieżą i... oby historia zatoczyła koło kiedy śmigaliśmy własną "11" w Champions League ehhh :)
0
@RuudvanBetka William Hill
0
Over 16 corners, kurs 17.00 i gorąco polecam bo ostatnio weszło :D
3
@LeoMessiah Jest palacz i bardzo chętnie wyjaśniam. Palę bo lubię a po za tym:
1) Śmierdzi owszem ale nie mniej niż tanie słodkie perfumy którymi kobiety psikają się od stóp aż po czuprynę próbując pachnieć...
2) Pracuję i absolutnie finansowo tego nie odczuwam.
3) Szkodzi tak samo jak wszystko dzisiaj, cukier czy sól to pikuś przy tym co można przeczytać na etykiecie produktów codziennego użytku, które kupują wszyscy.
4) Korzyści to kwestia względna, wyjdę zapalić i wrócę za chwilę oznacza np brak zadymy przy kolejnym konfliktowo-damskim fochu :D
Pozdro
1
@skelert Puki nie ma całego składu do dyspozycji nie możesz tego stwierdzić na pewno. Ma tylko Depaya i młodzież aż po horyzont...
6
Ja osobiście zostawiłbym Koemana w spokoju do czasu aż wrócą Fati, Aguero i Dembuś, jeśli wtedy nie poukłada nic mając cały skład do dyspozycji to brak wymówek i zmiana. Jeśli zmiana to tylko Conte i totalne trzęsienie ziemi do końca sezonu, starą gwardię ustawi do pionu a z młodych zrobi mężczyzn. Nie ma kim grać więc charyzma z ławki i odmienny styl by się przydał. Jest problematyczny ale mógłby być strzałem w 10 przy obecnej sytuacji kadrowo-mentalnej bo od czasów Puyola nie mamy lidera, Leo tylko ciągnął grę...
0
Zostawić Rudego w spokoju, to co on od miesięcy pcha swoim holenderskim piwnym brzuchem żaden z nas by nie dopchał do auta na parkingu pod Biedronką...
1
@vincentPL Byłem na MANICIE, przeżyłem szpaler dla pościelówek na własne oczy więc z sezonem zmian również problemu miał nie będę. Cule jest się całe życie, bez względu na wszystko.
Pozdro
4
Już sama morda dużo potrafi powiedzieć, i to bez choćby jednego słowa...
Wypad gdziekolwiek ale już!!!
1
Ten to ma zawsze pod górkę...
Najpierw oddał '7" Antkowi a teraz mu dają '10' po Leo :)
2
Na plus dodam że podchodzi do karnych i jest pewny w tym aspekcie. Ktoś idzie o zakład że zmarnuje ich mniej niż Messi? :P
2
Pique na prezydenta :P
5
Messi jeszcze wszystkich zaskoczy, zrobi to co Błaszczykowski w Wiśle Kraków i to w ostatni dzień okienka transferowego :P
0
@Krycha1899 Weź przestań, ja Cię bardzo proszę... Alvesa dośrodkowania panu Bogu w okno pamiętam po dziś dzień. Grał za czasów świetnej Barcy to fakt ale najlepszemu na prawej Cafu to Dani Alves nawet nie godzien butów wiązać jeśli o historię chodzi. Kropka
1
Nara i papapa. Nikogo na siłę i przepłacając. Brawo Joan.
0
Kocur na lata i wydaje mi się świetny ruch transferowy Barcy.
0
Drugi taki się już nigdy nie urodzi, jeden jedyny i wyjątkowy...
Szkoda że nie można cofnąć czasu by móc go znowu oglądać.
0
Siema, jakiś dobry link do meczu?Trochę spóźniony ale co tam, kibicujemy niebieskim :P
0
Zamykać oczy i brać puki jest na wyciągnięcie ręki!!! A tak poważnie to myślę że wszechstronnością (bo o umiejętnościach nie śmiem wątpić) zrobi u nas furorę. Oby aby do nas zawitał.
0
Już lepsze były te naciapane paski coś tam na rocznicę współpracy z nike...
0
Ooooo, jest i Gomes. Zaczynam wierzyć na nowo :D
0
Będziesz siedział ćwoku i oby Cię tam prawdziwi cules "dobrze traktowali" :P
4
Który to już raz gramy w "10" od samym początku... Jak widzę Busquetsa w wyjściowej jedenastce to nie trzeba mi kawy na pobudzenie lecz chłodzić 0,7 czystej na odreagowanie po meczu :(
94
Mówcie co chcecie ale z tym stanem rzeczy jaki zastał to facet robi robotę i mądrze gada.
0
Nie daliśmy tylko dałem! Pierwszy od piłki przy dośrodkowaniu a kuca jak do srania...
0
Góra luks, a co ze spodenkami i getrami? Też w ten deseń?
3
@Kamilb1988 Bez przesadyzmów :D