gabrielos1899
Dołączył/a: wrzesień 2010
Skawica,
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Klauzula albo wyjazd z brudnymi łapami turbany zakichane. Zaczynam ich bardziej nie trawić niż pościelówki madryckie a to już grubo.
0
Przyjechał na Puchar Gampera z zaproszenia Laporty, siedzą obok siebie w loży VIP z głupimi czapkami na głowie :D
1
Bzdury, bzdety, pierdety.
Niedługo przeczytam że Wieczysta dopina jego transfer [aktualiacja]. Czego te gazeciątka nie wymyślą żeby papier się sprzedawał...
6
Jak Koguty dają 10 to zbijam z nimi 5 i nara sajonara Lenglet.
0
Bezgetrowy Grealish przed Benzemą i już lubię to zestawienie :D
8
Spotkanie Kaczyńskich z Morawieckimi o niczym. Pojedli, popili i uchwalili NIC.
0
"BARCA > R. Madrid", taką kartoniadę bym chciał zobaczyć :D
1
Moim skromnym zdaniem:
* 2 razy po 35min i zegar stop jak w choćby w NHL, tyle czasu na pełnych obrotach i gitara.
* Kary np. 5 minutowe za wszystkie rodzaje gry na czas (wtedy już nawet bramkarz nie będzie leżeć z piłką bo jak bez niego grać za chwilę?) a i wrzut z autu natychmiastowy.
* Rzuty rożne na limit do iluś sekund bo chłopcy od piłek przy chorągiewkach będą je podawać na bieżąco.
* Rzuty wolne blisko bramki w kwestii drużyn atakujących a nie na gwizdek i trwa to wieki czasami z tą pianką do golenia ( w sensie to drużyna chce tak albo inaczej a nie że do czekania zmusza ich sędzia ). Messi kilka takich sprytnych goli strzelił kiedy broniący ustawiali w tym czasie mur a teraz byłoby ich o wiele więcej w całej lidze.
* Całkowity zakaz dotykania piłki po gwizdku dla faulujących.
0
Bajzel na kółkach i tyle w temacie. Oby chociaż wyniki były bo jak nie to dopiero się zacznie dziać na Camp Nou...
0
Taki kozak co jeździ autem po policjantach dziś przydałby się Xaviemu :D
3
Barca 4 - 0 Rayo
Hat-trick i asysta Lewandowskiego. Tak to widzę w jutrzejszej prasie i bajlando :P
0
Odraczanie płatności przy przedłużaniu o coś tam to czysty idiotyzm. Busi będzie już grać u Beckhama a dwa lata pensji i tak popłynie na jego rachunek bankowy w Hiszpanii. Łał
1
Miejmy nadzieję że wystarczy na wszystkich i że to ostatnia dźwignia barcelońskiego statku kosmicznego :)
1
@acids Już chyba wszystko zostało wytłumaczone ale dzięki i pozdro. :)
1
@ramon59 Fajnie jest się przyczepić do dwóch błędów samemu pisząc "holender" z małej litery i notorycznie gubić ogonki w "ą" i "ę" oraz kreseczki w "ś" i "ć".
Do tego w/g Ciebie "Chrostensena" ostatnio nabyliśmy oraz UWAGA "popełnialiśmy źle wybory" a "gownoznaczace informacje" dosłownie uwielbiam i kopiuję jeśli pozwolisz. :D
To tylko niektóre z Twoich baboli więc wróć do szeregu bardzo Cię proszę i przestań gwiazdorzyć bo żaden z Ciebie poprawny pisarz języka polskiego.
Od 1992 roku minęło 30 lat a liczyć akurat umiem świetnie więc owszem, zaiste, jedynie słusznie i tak - na serio.
Pozdro
5
Kontrakt ma jaki ma dzięki Bartomeu który o dziwo jeszcze nie siedzi za kratami. Nie można mu się dziwić że nawet "niby" wypychany nie chce odejść. Kontrakt to kontrakt i jedna osoba go nie podpisała, jednakże gdyby faktycznie kochał Barce i kibicował jej od dziecka to udeżył by się w pierś i pomyślał trochę. 3 lata, kilku trenerów a ja zupełnie nic nie pokazałem w stosunku choćby do przepłacanego Neymara który zarabiał połowę tego co ja przez następne dwa sezony dostanę gratisowo...
Ja kocham Barcę od 30 lat, kibicowałem w najgorszych momentach ale jeśli chodzi o dobro klubu to uczucia FdJ mam kompletnie gdzieś i nawet po trupach ten klub musi wrócić do normalności a to że wróci na szczyt to oczywista oczywistość czego nam wszystkim rzyczę. VeB
0
Jak dla mnie to już może posadzić Busiego na ławkę a po sezonie całkowicie przejąć jego rolę, przynajmniej nie potyka się o własne nogi trzymając za twarz :D
9
Próbuję to sobie jakkolwiek w głowie poukładać ale qrde no nie da się. Nie ma za co płacić ani rejestrować a oni bombę szykują na koniec okienka. Oby ta bomba nie wyje..ła całej tej karuzeli do góry kołami.
3
Jak to już bywało wcześniej, hiszpańscy sędziowie dużo mówią na boisku jak i poza nim a w rzeczywistości są zdecydowanie najgorszymi arbitrami w całej Europie i prędko to się nie zmieni.
2
W Bayernie to muszą mieć teraz ubaw po pachy...
5
Jest kocuuuuuur :)
6
Brazylijska mentalność ale teraz tak na poważnie bo marzy mi się powtórka Eto'o... Jeśli strzeli gola z pościelówkami i celebrując go wykrzyczy "madrid cabron saluda al campeon" to kupuję natychmiast jego koszulkę ????
0
Dobra, wszystko fajnie ale...
Dzisiaj rano przez kilka godzin Robert był przedstawiany jako niemiecki napastnik a teraz w sklepie klubowym zabrakło litery "w" żeby drukować jego nazwisko.
Śmiech na sali :(
1
@SenoX Po Neymarze za 222mln każdy Grzegorz Rasiak przychodzący do Barcy kosztuje cena x3 :(
1
Szarpiemy się z Man U o kilka baniek żeby było 80 za FdJ to Leeds chce tyle samo za Raphinhę. Ktoś też ma de ja vu czy to tylko moje odczucie?
0
Mieszkam w Angli i pracuję z kilkoma fanatykami Man U. Kiedy po weekendzie rozmawiamy na temat ostatniego meczu brzmią jak kibice Legii z ostatniego sezonu "no toż to kur.. dramat, oczy bolą od samego patzrenia". Dlaczego FdJ miałby tam iść? Kij, dupa i kamieni kupa. Zgliszcza po Fergusonie, prócz tego nie ma tam absolutnie nic.
0
@StrengthAndHonor Płacimy 15% procent jego pensji, o niczym więcej nie słyszałem.
0
Zanim on się w końcu oddali to Messi zdąży wrócić :D
1
@AxelF Hahahahaha, puentowo i amen :P
5
Za rok,dwa 5 goli Lewego w 8 minut w barwach Barcy na Allianz Arenie.
Niemcy wyłaczają prąd i idą spać bo dawno ich tylu nie widziano smutnych. Ostatnio po Schalke 1-4 z Wisłą w Gelsenkirchen a wcześniej w 1945 :D :D :D