george321213
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndres*8 No niestety, to jest bez sensu... Ja specjalnie wykupiłem Viaplay ale też słabe te transmisję, czasami się wyłączaja
1
W TV nigdzie nie można obejrzeć losowania?
EDIT: Już wiem, jest na Viaplay
15
@Alustic Boże człowieku, co Ty piszesz..?
Xavi zrobił super robotę, w porównaniu z poprzednimi trenerami drużyna gra o niebo lepiej, widać światełko w tunelu choć idealnie jeszcze nie jest. Wszedł w gówno zostawione po poprzednikach a zrobił wiele dobrego, myślę oceniac go można najwcześniej zima w przyszłym sezonie jak zespół będzie po okresie przygotowawczym w którym przygotuje ich Xavi
0
O proszę... Nawet hokej na trawie się pojawił, super!
0
@Kilotopy Viaplay tylko
0
@Janek_7 No myślę że Zieliński jest już jednak na wysokim poziomie... Jeśli nie światowym to na pewno europejskim
0
@SiostraNeymara Dokładnie tak
0
@Sekstet2009 Napisano Marvela i Batmana... Czyli wyraźnie Batman nie należy do Marvela
1
Ja jestem bardo podekscytowany sprowadzeniem (?) Auby... Myślę że da nam sporo bramek
0
No nareszcie ktoś się nim zainteresował!
3
Coutinho już szaleje w PL
6
@Gacu95 Pique zjechał z wynagrodzenia, to tego jest prawdziwym liderem, kapitaniem i najbardziej oddanym zawodnikiem dla tego klubu. Zarabia względnie mało i nawet jeśli miałby grać tylko niektóre mecze w pierwszym składzie to powinien zostać. A poza tym z tego co sam Pique mówił wielokrotnie - nie da się go sprzedać z prostego powodu... Jeśli Barca nie będzie go potrzebować to zakończy karierę sportową
3
Najważniejsze zebusmy w tym sezonie byli w TOP 4, liga mistrzów obowiązkowa bo będzie jeszcze gorzej z kasą i pozycja wyjściowa przy transferach. A od czerwca budować silny zespół na nowy sezon
0
@Rdkzwt Nie narzekajmy, nie wprowadził się dobrze ale ma umiejętności i może je jeszcze pokazać... Tym bardziej ze przyszedł za darmo
0
Zdecydowanie zrobił wczoraj bardzo dobre wrażenie, ale pamiętajmy ilu już takich było... Kibicuje mu z całego serca, oby stał się gwiazda... Oby nie powtórzył u nas "sukcesu" Deulofeu, Munira czy Adamy... Trzymajmy kciuki bo jest potencjał, wczoraj pokazał ze potrafi się znaleźć w dobrej sytuacji oraz robić miejsce innym
1
@ACRAB95 PSG jest jedną z drużyn która za bardzo sponsorów nie potrzebuje
1
@Elvisek Nie może, numery tylko do 25
0
@ściah Podpisuje się obiema rękami pod tym stwierdzeniem ekspertów!
1
Niech buduję drużynę na przyszły sezon
0
@MalanFCB Twierdzi że jest silniejszy niż przy transferze, na szanse zasługuje
27
Zawsze byłem za nim, przed kontuzja zdecydowanie nasz najlepszy stoper i Top3 na świecie.
Zdecydowanie zasługuje na szanse pokazania się, aż żal rezygnować z takiego zawodnika jeśli naprawdę poradził już sobie z kolanami
0
Mi już od ładnych paru lat marzy się Kloop... Ten człowiek wziąłby wszystkich za mordy i by zapieprzał dla niego
2
@BarcaKings965212 Nie, stracili dwa... Przez cały mecz wygrywali więc dostali by 3punkty, a że przy remisie dostali 1 punkt czyli stracili dwa. 3-2=1
0
Niech zaczną śledzić Grimaldo
1
@JarekS Sama prawda, zgadzam się z każdym punktem
2
Transfer Emersona... Kompletne dno...
0
@Tigana Napisałem już wyżej że sprzedaż Emersona to kolejna głupota
1
@Tigana Coutinho ma dostać szanse, Koeman wyraźnie mówił że na niego będzie liczył.
3
Sprzedaż Emersona to głupota.
0
@trolownik Cała trójka ma 10