0

@DonAndres*8 No niestety, to jest bez sensu... Ja specjalnie wykupiłem Viaplay ale też słabe te transmisję, czasami się wyłączaja

1

W TV nigdzie nie można obejrzeć losowania?
EDIT: Już wiem, jest na Viaplay

15

@Alustic Boże człowieku, co Ty piszesz..?
Xavi zrobił super robotę, w porównaniu z poprzednimi trenerami drużyna gra o niebo lepiej, widać światełko w tunelu choć idealnie jeszcze nie jest. Wszedł w gówno zostawione po poprzednikach a zrobił wiele dobrego, myślę oceniac go można najwcześniej zima w przyszłym sezonie jak zespół będzie po okresie przygotowawczym w którym przygotuje ich Xavi

0

O proszę... Nawet hokej na trawie się pojawił, super!

0

@Kilotopy Viaplay tylko

0

@Janek_7 No myślę że Zieliński jest już jednak na wysokim poziomie... Jeśli nie światowym to na pewno europejskim

0

@SiostraNeymara Dokładnie tak

0

@Sekstet2009 Napisano Marvela i Batmana... Czyli wyraźnie Batman nie należy do Marvela

1

Ja jestem bardo podekscytowany sprowadzeniem (?) Auby... Myślę że da nam sporo bramek

0

No nareszcie ktoś się nim zainteresował!

3

Coutinho już szaleje w PL

6

@Gacu95 Pique zjechał z wynagrodzenia, to tego jest prawdziwym liderem, kapitaniem i najbardziej oddanym zawodnikiem dla tego klubu. Zarabia względnie mało i nawet jeśli miałby grać tylko niektóre mecze w pierwszym składzie to powinien zostać. A poza tym z tego co sam Pique mówił wielokrotnie - nie da się go sprzedać z prostego powodu... Jeśli Barca nie będzie go potrzebować to zakończy karierę sportową

3

Najważniejsze zebusmy w tym sezonie byli w TOP 4, liga mistrzów obowiązkowa bo będzie jeszcze gorzej z kasą i pozycja wyjściowa przy transferach. A od czerwca budować silny zespół na nowy sezon

0

@Rdkzwt Nie narzekajmy, nie wprowadził się dobrze ale ma umiejętności i może je jeszcze pokazać... Tym bardziej ze przyszedł za darmo

0

Zdecydowanie zrobił wczoraj bardzo dobre wrażenie, ale pamiętajmy ilu już takich było... Kibicuje mu z całego serca, oby stał się gwiazda... Oby nie powtórzył u nas "sukcesu" Deulofeu, Munira czy Adamy... Trzymajmy kciuki bo jest potencjał, wczoraj pokazał ze potrafi się znaleźć w dobrej sytuacji oraz robić miejsce innym

1

@ACRAB95 PSG jest jedną z drużyn która za bardzo sponsorów nie potrzebuje

1

@Elvisek Nie może, numery tylko do 25

0

@ściah Podpisuje się obiema rękami pod tym stwierdzeniem ekspertów!

1

Niech buduję drużynę na przyszły sezon

0

@MalanFCB Twierdzi że jest silniejszy niż przy transferze, na szanse zasługuje

27

Zawsze byłem za nim, przed kontuzja zdecydowanie nasz najlepszy stoper i Top3 na świecie.
Zdecydowanie zasługuje na szanse pokazania się, aż żal rezygnować z takiego zawodnika jeśli naprawdę poradził już sobie z kolanami

0

Mi już od ładnych paru lat marzy się Kloop... Ten człowiek wziąłby wszystkich za mordy i by zapieprzał dla niego

2

@BarcaKings965212 Nie, stracili dwa... Przez cały mecz wygrywali więc dostali by 3punkty, a że przy remisie dostali 1 punkt czyli stracili dwa. 3-2=1

0

Niech zaczną śledzić Grimaldo

1

@JarekS Sama prawda, zgadzam się z każdym punktem

2

Transfer Emersona... Kompletne dno...

0

@Tigana Napisałem już wyżej że sprzedaż Emersona to kolejna głupota

1

@Tigana Coutinho ma dostać szanse, Koeman wyraźnie mówił że na niego będzie liczył.

3

Sprzedaż Emersona to głupota.

0

@trolownik Cała trójka ma 10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?