0

Jestem ciekaw efektów pracy, a przede wszystkim odwagi w podejmowaniu potrzebnych decyzji

0

@xavi890 żadne bardzo wiarygodne źródło ale stwierdziłem że nie może być wymyślone...
Ja to znalazłem na football news - krótko o piłce

0

Lionel Messi:

„Byłem w najwspanialszej drużynie Barcelony i rządziliśmy Europą. Dziś muszę przyznać, że jestem z najgorszym zespołem Barcelony. Nie jestem prezydentem Barcelony, ale jeśli nie nauczyli się niczego przeciw Romie, Liverpoolowi, to jestem pewny, że nie wyciągną wniosków z dzisiejszych wyników.

Bayern Monachium jest fantastyczny, uwielbiam ich zaangażowanie. Pokazują, że piłka nożna to wspólny ciężar. To zbiorowa praca, a nie indywidualizm. Powiedziałem sobie, gdy zdobyli 4 bramkę, że to nie ma sensu, ponieważ nasi obrońcy nas dzisiaj zawodzą. Po prostu uderzyli w naszą obronę jak pociąg. Ich napastnicy po prostu rządzili naszymi obrońcami, wiedziałem, że bez względu na to, ile zdobędziemy bramek, z drugiej strony zrobią to o jedną więcej."

0

@messi 94 A mi się właśnie marzy Kloop w Barcelonie... Nie żadne DNA czy inne pierdoły tylko trener który ma swoją wizję, gra agresywnie , ofensywnie i przede wszystkim dkutecznie

2

Brawo Coutinho.

0

Co za mecz... Może wreszcie zaczną się zmiany, już lepszego momentu nie będzie...

0

Semedo na razie dwa plusy w zaledwie minutę

3

@Kluivert_P byłoby podobnie jak z Figo...

0

@Tridente2015 Chyba Jordan;)

0

@zibiku Obecnie na rynku nie ma lepszego PO którego można wyciągnąć z klubu za normalne pieniądze

0

@999201 Wszystko ok ale Roberto... Zdecydowanie wolałbym Semedo

0

@Misiusessi Zgadza się, czytałem ten wywiad

1

@Hipo10 Tyle że to dwie różne pozycje (PO,LO). A uważam że mimo wszystko każdy z nas by się ucieszył widząc Polaka grającego w Barcelonie

3

@odo997 Bardzo długo byłem za transferem Lautaro ale obecnie moim zdaniem zdecydowanie lepsza opcja jest Timo Werner od strony sportowej i ekonomicznej także zgadzam się z Tobą i pozdrawiam

0

Zostawić Semedo i czekać na Emersona. Z młodego może być pociecha a im obu taka rywalizacja dobrze zrobi i może to wyjść tylko na plus . Takie moje zdanie
Pozdrawiam

3

@DLFCB Ja na podobnym poziomie bym dał jeszcze jednego Brazylijczyka... Cafu

1

@Confident. A ja chciałbym zobaczyć pomoc
Coutinho Arthur
De Jong

1

@Persyfl Chodzi o cały zespół a nie o samego Jovica

5

Nie rozumiem dlaczego na następcę Alby nie sprowadza Grimaldo... Przecież byłby idealny na lata

0

Oo, hokej na trawie!

1

Podrzuci mi ktoś linka do transmisji?

21

@yoli Semedo jest zdecydowanie naszym najlepszym PO

0

Griezmann słabo...dziś nawet nie chodzi o współpracę a zwykle bledy techniczne

0

Trochę nie w temacie ale oglądam właśnie Bayern i ten ich młody LO to jakiś kosmos!

5

Mimo tej niepotrzebnie straconej bramki... Moim zdaniem bardzo dobry mesz zespołu.
Zdecydowanie na plus Semedo , Fati, Frankie i Sergio... Ciężko wymieniać bo zespół jako całość bardzo dobry mecz... Szkoda tej "współpracy "Leo i Antka . Messi bardzo dobry mecz ale gdyby podawał do Antka pewnie byłaby przynajmniej jeszcze jedna asysta , tym razem do Griezmanna.

16

Tak jak pisałem ostatnio... Młody się rozwija a po ostatnim meczu połowa ludzi tutaj jechała na niego że za słaby... Dziś za to wszyscy go chwała... Ludzie ! To jest dzieciak i wahania formy to zupełnie jest norma!

3

@jogas88 to że nie ma w Fifie to nie znaczy że ktoś nie może tak zespołu ustawić ;)

0

Tak wgl, śledzi ktoś Todibo w Schalke? Dziś znów ławka, widzę że chyba za dużo nie gra na razie..?

1

Czyżby ktoś trafnie wywróżył manite..? ;)

0

@george321213 przynajmniej na flash score jest pokazane ustawienie z trójką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?