george321213
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem ciekaw efektów pracy, a przede wszystkim odwagi w podejmowaniu potrzebnych decyzji
0
@xavi890 żadne bardzo wiarygodne źródło ale stwierdziłem że nie może być wymyślone...
Ja to znalazłem na football news - krótko o piłce
0
Lionel Messi:
„Byłem w najwspanialszej drużynie Barcelony i rządziliśmy Europą. Dziś muszę przyznać, że jestem z najgorszym zespołem Barcelony. Nie jestem prezydentem Barcelony, ale jeśli nie nauczyli się niczego przeciw Romie, Liverpoolowi, to jestem pewny, że nie wyciągną wniosków z dzisiejszych wyników.
Bayern Monachium jest fantastyczny, uwielbiam ich zaangażowanie. Pokazują, że piłka nożna to wspólny ciężar. To zbiorowa praca, a nie indywidualizm. Powiedziałem sobie, gdy zdobyli 4 bramkę, że to nie ma sensu, ponieważ nasi obrońcy nas dzisiaj zawodzą. Po prostu uderzyli w naszą obronę jak pociąg. Ich napastnicy po prostu rządzili naszymi obrońcami, wiedziałem, że bez względu na to, ile zdobędziemy bramek, z drugiej strony zrobią to o jedną więcej."
0
@messi 94 A mi się właśnie marzy Kloop w Barcelonie... Nie żadne DNA czy inne pierdoły tylko trener który ma swoją wizję, gra agresywnie , ofensywnie i przede wszystkim dkutecznie
2
Brawo Coutinho.
0
Co za mecz... Może wreszcie zaczną się zmiany, już lepszego momentu nie będzie...
0
Semedo na razie dwa plusy w zaledwie minutę
3
@Kluivert_P byłoby podobnie jak z Figo...
0
@Tridente2015 Chyba Jordan;)
0
@zibiku Obecnie na rynku nie ma lepszego PO którego można wyciągnąć z klubu za normalne pieniądze
0
@999201 Wszystko ok ale Roberto... Zdecydowanie wolałbym Semedo
0
@Misiusessi Zgadza się, czytałem ten wywiad
1
@Hipo10 Tyle że to dwie różne pozycje (PO,LO). A uważam że mimo wszystko każdy z nas by się ucieszył widząc Polaka grającego w Barcelonie
3
@odo997 Bardzo długo byłem za transferem Lautaro ale obecnie moim zdaniem zdecydowanie lepsza opcja jest Timo Werner od strony sportowej i ekonomicznej także zgadzam się z Tobą i pozdrawiam
0
Zostawić Semedo i czekać na Emersona. Z młodego może być pociecha a im obu taka rywalizacja dobrze zrobi i może to wyjść tylko na plus . Takie moje zdanie
Pozdrawiam
3
@DLFCB Ja na podobnym poziomie bym dał jeszcze jednego Brazylijczyka... Cafu
1
@Confident. A ja chciałbym zobaczyć pomoc
Coutinho Arthur
De Jong
1
@Persyfl Chodzi o cały zespół a nie o samego Jovica
5
Nie rozumiem dlaczego na następcę Alby nie sprowadza Grimaldo... Przecież byłby idealny na lata
0
Oo, hokej na trawie!
1
Podrzuci mi ktoś linka do transmisji?
21
@yoli Semedo jest zdecydowanie naszym najlepszym PO
0
Griezmann słabo...dziś nawet nie chodzi o współpracę a zwykle bledy techniczne
0
Trochę nie w temacie ale oglądam właśnie Bayern i ten ich młody LO to jakiś kosmos!
5
Mimo tej niepotrzebnie straconej bramki... Moim zdaniem bardzo dobry mesz zespołu.
Zdecydowanie na plus Semedo , Fati, Frankie i Sergio... Ciężko wymieniać bo zespół jako całość bardzo dobry mecz... Szkoda tej "współpracy "Leo i Antka . Messi bardzo dobry mecz ale gdyby podawał do Antka pewnie byłaby przynajmniej jeszcze jedna asysta , tym razem do Griezmanna.
16
Tak jak pisałem ostatnio... Młody się rozwija a po ostatnim meczu połowa ludzi tutaj jechała na niego że za słaby... Dziś za to wszyscy go chwała... Ludzie ! To jest dzieciak i wahania formy to zupełnie jest norma!
3
@jogas88 to że nie ma w Fifie to nie znaczy że ktoś nie może tak zespołu ustawić ;)
0
Tak wgl, śledzi ktoś Todibo w Schalke? Dziś znów ławka, widzę że chyba za dużo nie gra na razie..?
1
Czyżby ktoś trafnie wywróżył manite..? ;)
0
@george321213 przynajmniej na flash score jest pokazane ustawienie z trójką